Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Členství na rok 2020, kde zakotvíte?

Dneska zveřejnil členství Bestgolf. Sice nejsou ty tři Top hřiště z letoška, ale neomezená hra na devíti hřištích (některá super), za 9k... Trošku mě to láká. Pro mě, jako pražskýho pepíka. 🤔
 
Dneska zveřejnil členství Bestgolf. Sice nejsou ty tři Top hřiště z letoška, ale neomezená hra na devíti hřištích (některá super), za 9k... Trošku mě to láká. Pro mě, jako pražskýho pepíka. 🤔
Měl bych otázku,na někoho kdo toto neomezené členství Bestgolf využívá,zda je možno hrát jedno hřiště několikrát v jednom týdnu (např. Hodkovičky v úterý,čtvrtek a v sobotu).Hledal jsem tuto informaci na stránkách Bestgolfu,ale nějak jsem jí tam nemohl najít.Je tam pouze,že systém rezervací je spravedlivý,tak aby si zahráli všichni na všech hřištích a tak dál.Proto píšu tento dotaz na někoho z Vás.Díky @Martin73
 
Měl bych otázku,na někoho kdo toto neomezené členství Bestgolf využívá,zda je možno hrát jedno hřiště několikrát v jednom týdnu (např. Hodkovičky v úterý,čtvrtek a v sobotu).Hledal jsem tuto informaci na stránkách Bestgolfu,ale nějak jsem jí tam nemohl najít.Je tam pouze,že systém rezervací je spravedlivý,tak aby si zahráli všichni na všech hřištích a tak dál.Proto píšu tento dotaz na někoho z Vás.Díky @Martin73
Pokud je volná kapacita hřiště (a v ten samý den nehrajes jiné hřiště z nabídky Bestgolfu), můžeš ho hrát každý den...
 
Děkuji za odpověď @Romano, jsem několik let členem CGK a podobný systém rezervací tedy využívám u konkurenta,ale právě nejsem seznámen se všemi drobnými detaily u Bestgolfu.Také jsem si to chtěl porovnat s neomezeným členstvím v Hodkovičkách,které je na příští rok poprvé v nabídce za 15 000,-.
No už ty nabídky začínám pomalu řešit a porovnávat,né snad úplně jen podle
ceny,ale také z pohledu časové využitelnosti.Díky @Martin73
 
Upraveno moderátorem:
Děkuji za odpověď @Romano,jsem několik let členem CGK a podobný systém rezervací tedy využívám u konkurenta,ale právě nejsem seznámen se všemi drobnými detaily u Bestgolfu.Také jsem si to chtěl porovnat s neomezeným členstvím v Hodkovičkách,které je na příští rok poprvé v nabídce za 15 000,-.
No už ty nabídky začínám pomalu řešit a porovnávat,né snad úplně jen podle
ceny,ale také z pohledu časové využitelnosti.Díky @Martin73
v hodko je to za 15 max 9 jamek denne
a pozor u Bestgolfu, nemuzes mit vic nez jednu aktivni rezervaci na stejne hriste. tedy pokud hrajes v pondeli, az v utery uvidis volne kapacity na dalsi dny a muzes rezervovat dal
 
v hodko je to za 15 max 9 jamek denne
a pozor u Bestgolfu, nemuzes mit vic nez jednu aktivni rezervaci na stejne hriste. tedy pokud hrajes v pondeli, az v utery uvidis volne kapacity na dalsi dny a muzes rezervovat dal
Děkuji za doplnění odpovědi,a to jsou právě ty drobné detaily různých systémů
rezervací,které může popsat jen aktivní uživatel,nebo jako Ty všeznalec golfového
prostředí u nás.Díky @Martin73
 
Děkuji za odpověď @Romano,jsem několik let členem CGK a podobný systém rezervací tedy využívám u konkurenta,ale právě nejsem seznámen se všemi drobnými detaily u Bestgolfu.
Ja mam za sebou prvni rok, co mam kartu a mam taky CGK. Ovsem pro rok 2020 vazne uvazuju o Bestgolfu, protoze jsou v nabidce presne ty hriste, ktere jsem letos chodil nejcasteji. Tak snad to tak vyhodny prijde i manzelce... 😂
jezis, kam se to napsalo. 🙄
 
Osobně to vidím tak,že "vyšší" členství u CGK , jsem si pořizoval proto,abych si mohl zahrát ty nejlepší golfové rezorty u nás i na Slovensku a Bestgolf vidím spíše na
takové častější treningové hraní v týdnu,pokud tedy čas a přítelkyně dovolí.:D
 
Osobně to vidím tak,že "vyšší" členství u CGK , jsem si pořizoval proto,abych si mohl zahrát ty nejlepší golfové rezorty u nás i na Slovensku a Bestgolf vidím spíše na
takové častější treningové hraní v týdnu,pokud tedy čas a přítelkyně dovolí.:D
Ja mel loni o Bestgolfu malo informaci a vubec jsem netusil (kvuli praci, coz pretrvava), jak a kdy se na hriste trhnu, takze dokupy ad-hoc od CGK mi prisly super. Dneska jsem byl tenhle rok teprve podruhy o vikendu (mam dva maly loupezniky a o vikendech jsem radsi s rodinou - zatim 😂), takze mam 99 % her v tydnu. Nicmene jsem zjistil, ze i u Bestgolfu jde v tydnu udelat rezervace ze dne na den (nechodi tolik lidi) a pak je nabidka na pristi rok bezkonkurencni. Teda pro me, prazaka s autem. 😋
 
Ja mel loni o Bestgolfu malo informaci a vubec jsem netusil (kvuli praci, coz pretrvava), jak a kdy se na hriste trhnu, takze dokupy ad-hoc od CGK mi prisly super. Dneska jsem byl tenhle rok teprve podruhy o vikendu (mam dva maly loupezniky a o vikendech jsem radsi s rodinou - zatim 😂), takze mam 99 % her v tydnu. Nicmene jsem zjistil, ze i u Bestgolfu jde v tydnu udelat rezervace ze dne na den (nechodi tolik lidi) a pak je nabidka na pristi rok bezkonkurencni. Teda pro me, prazaka s autem. 😋
Naprosto chápu Tvůj pohled na "věc",ale dnes už je na trhu myslím dost velká nabídka různých produktů členství,které si každý vyhodnotí dle svých priorit, a proto jsem se také zmiňoval takzvanou časovou využitelnost.
 
Naprosto chápu Tvůj pohled na "věc",ale dnes už je na trhu myslím dost velká nabídka různých produktů členství,které si každý vyhodnotí dle svých priorit, a proto jsem se také zmiňoval takzvanou časovou využitelnost.
Souhlasím, proto uvažuju o Best. 😉
 
Děkuji za odpověď @Romano, jsem několik let členem CGK a podobný systém rezervací tedy využívám u konkurenta,ale právě nejsem seznámen se všemi drobnými detaily u Bestgolfu.Také jsem si to chtěl porovnat s neomezeným členstvím v Hodkovičkách,které je na příští rok poprvé v nabídce za 15 000,-.
No už ty nabídky začínám pomalu řešit a porovnávat,né snad úplně jen podle
ceny,ale také z pohledu časové využitelnosti.Díky @Martin73
Martine, v patek v hospode ti muzu vysvetlit detaily jak to cele funguje, co lze a co nejde.
Muzu ti ukazat soucasny rezervacny system jako demo.
Jsem clenem od 2013.
 
Děkuji @ati za vstřícnost a rád si ten systém Bestgolfu prohlédnu v reálu.
 
rozumím tomu dobře tak, že teoreticky mohu za 9000 hrát Hodkovičky každý den a je to výhodnější, než jejich nabidka za 15000? děkuji R
ano. ale ma to nekolik omezeni
 
Měl bych otázku,na někoho kdo toto neomezené členství Bestgolf využívá,zda je možno hrát jedno hřiště několikrát v jednom týdnu (např. Hodkovičky v úterý,čtvrtek a v sobotu).Hledal jsem tuto informaci na stránkách Bestgolfu,ale nějak jsem jí tam nemohl najít.Je tam pouze,že systém rezervací je spravedlivý,tak aby si zahráli všichni na všech hřištích a tak dál.Proto píšu tento dotaz na někoho z Vás.Díky @Martin73
V Bestgolfu jsem byl 3 roky a systém rezervací je otřesný. Každé ráno přesně v 8:00 (co se otevírá rezervace) čekat u atomových hodin, aby mi to místo někdo nevyfoukl, to je sakra omezující faktor. Navíc přidali možnost rezervace až pro 4 hráče zárověň. Takže pro hřiště, kde jsou 4 místa na den je to opravdu nedostačující.. :D

Třeba se něco změnilo, už tam dva roky nejsem, ale z toho co si pamatuju....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom