Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Členství na rok 2020, kde zakotvíte?

Romano neměl na kámoše nos,
a tak sám hrál jen Albatros.
On stále někde hledal míč
a k Albatrosu mu chyběl klíč.

Birdie, par či bogie hrát
nebaví ho samotného psát.
A tak jednou řekl si „už dost”,
koho jen já pozvu na Albatros?

Má to však i jeden háček,
neb na Jamce je nováček.
On nezná všechny dobře,
vymyslel to tedy moudře.

Teď už má kámošů na hru dost,
tíživá samota je minulost.
Příští rok ať obut nebo bos,
bude s Jamkou hrát jen Albatros.
Nikdy by mě nenapadlo, že mi budou chlapi skládat básničky...😆
Ale vzhledem k tomu, že jde jen a pouze o golf, mám pro to pochopení 😉
 
Nikdy by mě nenapadlo, že mi budou chlapi skládat básničky...😆
Ale vzhledem k tomu, že jde jen a pouze o golf, mám pro to pochopení 😉

Já taky zírám jako blázen. Byť u teplouše @Jerry se to dalo trochu čekat, že ten comming out neskončí jen u kapučín a aperolu.

A ano, cítím se ukřivděně, protože to nejlepší co mi kdo nabídnul za hraní Hořehled zdarma, byla 14 dní chcíplá krysa, se kterou si děti @requo a @kristyna už nechtěli hrát...
 
Nikdy by mě nenapadlo, že mi budou chlapi skládat básničky...😆
Ale vzhledem k tomu, že jde jen a pouze o golf, mám pro to pochopení 😉
Tak co by pro golf člověk neudělal, i nějakou tu říkanku sesmolí 🤭
 
Já příští rok Hořehledy, i s rodinou. Máme chatu kousek a na víkendové pinkání s chcíplou krysou ideál. :) Klubový život by mě sice lákal, ale bohužel - na ofiko turnaje nechodím, chci o víkendu být s rodinou, přes týden se vidíme málo. :(

Jako virtuál nic. Chvíli jsem uvažoval znovu o nejlevnějším čgk na dokupy - ale dál to nevidím. Letos jsem měl zkušenost i s bestgolfem - to je sice super... ale asi na to prdím. Nemám oblíbená hřiště, rád cestuju a holt zaplatím fee, když bude ptořeba, nebo někdo z kamarádu bude mít nějakou slevu, akci, za kterou se svezu. A obráceně.
 
Romano, Romano, Romano
Ať půjdeš pouští či savanou
Vždycky ti na mysli vytanou
Verše mé s pokorou nehranou

Jsi moudrý muž a si prostě kos
Snad vezmeš mé sebou na Albatros
Když do zadku ti polezu dost
Klaním se a zdravím ... Dycky Most!


... tak kdo mě trumfne, borci ???:D:D:p

Ať se smějí, jak jen chtějí,
nápad přeci závidějí.
Píší články, fotí jamky
čekají na zájmu známky.

Hle Romano, nový host
ukázal, jak píše kos!
Stačí zmínka Albatros
a zájmu má víc než dost.

Každý by se bratříčkoval
zájemců je pěkný nával.
Těžké bude rozhodnutí...
Kdo se k němu do hry vnutí?

Když už nevíš, co a jak.
Zkus, Romano, losovat!
 
Chvíli jsem uvažoval znovu o nejlevnějším čgk na dokupy - ale dál to nevidím.

Vždyť si řikal, že se ti to zaplatilo po měsíci. Proč to tedy nevzít znovu?
 
Já příští rok Hořehledy, i s rodinou. Máme chatu kousek a na víkendové pinkání s chcíplou krysou ideál. :) Klubový život by mě sice lákal, ale bohužel - na ofiko turnaje nechodím, chci o víkendu být s rodinou, přes týden se vidíme málo. :(

Jako virtuál nic. Chvíli jsem uvažoval znovu o nejlevnějším čgk na dokupy - ale dál to nevidím. Letos jsem měl zkušenost i s bestgolfem - to je sice super... ale asi na to prdím. Nemám oblíbená hřiště, rád cestuju a holt zaplatím fee, když bude ptořeba, nebo někdo z kamarádu bude mít nějakou slevu, akci, za kterou se svezu. A obráceně.


To bych taky bral, chatu někde u golfového hřiště :) Hrozně se mi líbí ty chatky na Slapech co lemují 9. jamku, tam bych to bral.
 
Vždyť si řikal, že se ti to zaplatilo po měsíci. Proč to tedy nevzít znovu?

Lenost. Jinak máš pravdu. Možná to tak dopadne, přijde mi to tak levné a pro hráče cestovatele tak výhodné, že to vlastně ani moc neřeším. Jen letos bych to stejně moc nevyužil. Mlátí se u mě touha platit uštřit vs. x různých kartiček a členství, kde co. Což osobně nesnáším. A ano, neušetřím.
 
Ještě uvažuji o té PGC či jak se to jmenuje. Beřovice člen, Mstetice pro me nezajímavé, ale Černý most a Loretu mám rád a Zbraslav jsem ještě nebyl. Mít na ty tři hřiště cenu cca 1100 v nejdražších časech mi docela dává smysl jako doplněk ke členství a ostatním výjezdům které podnikám.
 
Ani já to příští rok měnit nebudu. Zůstávám
na Roudničce. Mám to 1 km na hřiště, to je otevřené celoročně, mám neomezené míčky na DW, když mrzne, tak sítě, simulátor a nově i Trackman.
Přijdou mi to ideální tréninkové podmínky,
jen kdyby to bylo na mé hře alespoň trochu vidět.😣
 
Těch 6 her za 5,000 mi přijde jako zajímavá volba. Jen to mám přes celé město...
1572603819446.png
 
To bych taky bral, chatu někde u golfového hřiště :) Hrozně se mi líbí ty chatky na Slapech co lemují 9. jamku, tam bych to bral.
tak to je dobře, že ji tam nemáš. Já si loni přečetl nápis, že nemám hrát drive, poctivě si vzal 6i a krásný šlajz poslal přes síť na zahradu. 🤦‍♂️ Od té doby naštěstí vždy na fw. Letos jedině dobře - byl jsem tam v září a síť dle fw je/byla ohnutá větrem téměř k zemi.
 
Háje jednoznačně .Mám to za barákem, to hřiště zbožňuju i když v létě naprosto vyschne a není dokonalé je pro mne krásné.
Moje hry hned po otvíračce kdy jsem většinou cca hodinu na hřišti sám jsou naprosto bezkonkurenční. V létě když se mi chce tak večerní hry do západu slunce jsou to samé a já se nejlépe snesu sám nebo s rodinou takže značka ideál.
 
Já příští rok Hořehledy, i s rodinou. Máme chatu kousek a na víkendové pinkání s chcíplou krysou ideál. :) Klubový život by mě sice lákal, ale bohužel - na ofiko turnaje nechodím, chci o víkendu být s rodinou, přes týden se vidíme málo. :(

Jako virtuál nic. Chvíli jsem uvažoval znovu o nejlevnějším čgk na dokupy - ale dál to nevidím. Letos jsem měl zkušenost i s bestgolfem - to je sice super... ale asi na to prdím. Nemám oblíbená hřiště, rád cestuju a holt zaplatím fee, když bude ptořeba, nebo někdo z kamarádu bude mít nějakou slevu, akci, za kterou se svezu. A obráceně.
mohl bys,prosím, napsat víc o možnosti v Bestgolfu? Dívala jsem se tam a mají tam na prodej jen jedno zvýhodnřné fee. Děkuji
 
mohl bys,prosím, napsat víc o možnosti v Bestgolfu? Dívala jsem se tam a mají tam na prodej jen jedno zvýhodnřné fee. Děkuji
V Bestgolfu jsem byl asi 7 let a velká spokojenost! Pokud chodíš hrát často a nemáš problém plánovat hru týden dopředu, je poměr cena vs kvalita dokonalý!
Např jeden rok jsem zaplatil za členství pod 10 tisíc a hrál 20x Mstětice a 20x Čerňák. Plus asi 20x na ostatních hřištích. Tzn. kdybych platil pultova fíčka, jsem minimálně na 80 tisících...
Uvidíme, jaká bude nabídka na 2020...bohužel kvůli PGC už tam nebudou ty pěkný hřiště v Praze a u Prahy...
 
Ještě uvažuji o té PGC či jak se to jmenuje. Beřovice člen, Mstetice pro me nezajímavé, ale Černý most a Loretu mám rád a Zbraslav jsem ještě nebyl. Mít na ty tři hřiště cenu cca 1100 v nejdražších časech mi docela dává smysl jako doplněk ke členství a ostatním výjezdům které podnikám.


Taky o tom přemýšlím, jako doplněk ke hře v Beřovicích abych si občas zahrál něco jinýho.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom