Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Členství na rok 2019, kde zakotvíte? :)

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Navazuji na loňské téma "Golfové členství 2018, kde zakotvit?". Už i letos se nám to blíží, objevují se nabídky a pro mnohé začínají úvahy, kde zakotvit pro příští rok. Jestli zůstat na místě, případně se posunout, nebo přidat nějaké zajímavé nedomovské členství. Tipy, osobní přístup a doporučení vítáno. :) Kde co nabízí, co nejde odmítnout? Zvednete kotvy a posunete se dál jinam? Preferujete pro seve i na příští rok virtuál či kameňák (a proč)?
 
Vidím to na stejný model jako letos, domácí členství na Grabštejně protože je mi tam dobře a k tomu kartu ČGK pro dokupování na případné výlety po republice.
 
Ani jsme neuvažovali, že bychom cokoliv měnili. Stále celá rodina zůstaneme u nás na Vrších - máme to nejblíž, hrajeme tam nejčastěji, kluci chodí do TCM a miluju náš klubový život!:cool:
 
Já si teda nechám Hořehledy, byť to nemám zrovna u nosu. A zvážím dokup přes ČGK, když mě furt @requo tahá po všech čertech!
 
Za mě taky. Stav setrvaly - Horehledy (kousek od chaty) a cgk na tech par dokupu přes rok. Ten litr se mi letos vrátil oproti běžným cenám už na jaře.
 
Za mě zůstává taky Rožnov. I když Hořehledy pro mě zůstávají výzvou do budoucna;)

Rožnov je nejblíže, mám tam neomezenou hru zdarma a taky spoustu golfových přátel
 
Když už to životní členství v Pyšelích mám, tak tam zatím zůstanu...
Ale:
1) oproti létům minulým se z toho stává těžká masovka :(, dneska už ani ve všední den ráno často nenajdu volnej flight na odpoledne :sleep:. Anebo je tam překvapivě turnaj, kdy je hřiště poslední hodinu prázdné, ale stejně mě na to hřiště maršál i přes známost nepustí :cry:
2) S prckem mi přijde, že jsem to členství letos moc nevyužil :D
 
Jestli budu tak málo cestovat po vlastech Českých, tak se mi nic jiného než domovská Česká Lípa nevyplatí...
 
Musim se snažit nějak víc hrát, aby se mi dražší česka lípa vyplatila :) Někdo zkušenosti s klubem přátel golfu?
 
Když už to životní členství v Pyšelích mám, tak tam zatím zůstanu...
Ale:
1) oproti létům minulým se z toho stává těžká masovka :(, dneska už ani ve všední den ráno často nenajdu volnej flight na odpoledne :sleep:. Anebo je tam překvapivě turnaj, kdy je hřiště poslední hodinu prázdné, ale stejně mě na to hřiště maršál i přes známost nepustí :cry:
2) S prckem mi přijde, že jsem to členství letos moc nevyužil :D



Řeším stejný problém ale zase s místem brzo ráno, ideálně první teetime, u nás Beřovicích je o to velký zájem a často je 14dní dopředu plno, hraju v 95% v neděli ráno.

A pro rok 2019 samozřejmě zůstávám, za 13500 ročně není v okolí lepší nabídka v poměru cena x kvalita.
 
Taky, zůstanu doma LIPINY, mám to kousek z domu i po práci k dennímu hraní. Občas zájejedu za synem do Prahy , tam to řeším přes golfové slevy. Musím se donutit a zahrát si s jamkaři v Praze a okolí.
 
Řeším stejný problém ale zase s místem brzo ráno, ideálně první teetime, u nás Beřovicích je o to velký zájem a často je 14dní dopředu plno, hraju v 95% v neděli ráno.

A pro rok 2019 samozřejmě zůstávám, za 13500 ročně není v okolí lepší nabídka v poměru cena x kvalita.
To není ani tak zájmem, tolik lidí co chtějí v neděli brzo ráno vstávat není. Spíš je to o tom, že je každou chvíli nějakej turnaj a pak jsou časy až od jedné...
 
Trošku si pohrávám s myšlenkou, že bych přešel na Ypsilonku. Je to o 5000 dražší na rok, ale hřiště pecka za to stojí.
 
Pamatuji si na rozhovor s prezidentem Úholiček, p. Šedinou, někdy v loňském roce, snad. Úholičky jsou pidi hřiště, nadšenecký projekt. Hřiště/klub má mnoho členů, které pomáhá přivést ke golfu, dává jim základy atp... dokonce byla i túra, která cestovala po dalším obdobných menších hřištích a snažila se především začátečníkům ukázat krásy našeho sportu (SPG tour).

Mezi řečí tehdy padlo, že je důležité, aby lidi i golfově cestovali a různá hřiště poznávali, těžko může vyhovovat pořád jeden plácek někomu donekonečna - jak se jejich výkonnost zvyšuje/mění. Poznáním člověk pak najde místo, kde se cítí dobře a třeba se jednou do místa, kde golfově začínal, rád vrátí... tzn. i zpátky do domovského klubu, i když to není zrovna kvalitativně Augusta, ale protože v tom vidí smysl, má tam přátele atp.

Tzn. řeší se vzdálenost, dostupnost, kvalita hřiště, přátele, rodina, cena... (ne nutně v tomto pořadí). Z pohledu člověka. Pohled hřiště je pravděpodobně na "přeběhlíky" jiný...

Ani nevím, co jsem tím chtěl říct, jen jsem si na to vzpomněl, když tu čtu různé přístupy k členství. :)
 
Zaplatím u Terezy v Terezíně, jestli mi jako rozumíte. Golf je totiž zahálka .....

Kdo uhodne?

1539161365550.png
 
to teda koukam..... neomezena zdarma :)

Jinak Roznov to docela s cenou prehani
Co nadělám. Ze Vsetína to není žádná Hitparáda... Platím 9.300 za rok. Bývalo to daleko horší...
Nevím jestli s tou neomezenou hrou si děláš legraci nebo ne...
 
Na 99% zustanu i s rodinou v Molitorove. Za 7,5t. s neomezenou hrou + drivingovymi mici zdarma v okoli Prahy nic obdobneho neni. Ostatni 18ky jsou radove jinde (samozrejme ve vetsine pripadu s vyssi kvailtou hracich ploch). A mozna to v prubehu roku vylepsim o nejaky virtual...
 
No domovsky klub budu mit Zlonin (jako obyvatele proste nutnost :) ). A jinak zvazuji virtuala. Rozhodne ne PGC o kterem si myslim sve a proste neni pro me zajimavy. Spis zvazuji bestgolf kde dnes zverejnili clenstvi na 2019. Ale trochu se bojim, ze az po zkusenost naostro zjistim ze to neni tak ruzove. Aspon co jsem si precetl na foru. Jenze jak jinak? Mam rad ruznorodost a rad hraji kazdy vikend jinde.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom