Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Členství na rok 2018, kde zakotvit? :)

Spravne, ma si koupit rychlejsi auto :)

Proč? Stačí se přestěhovat...
 
Přidávám se k žádosti, cena vypadá dobře, ale (asi jsem natvrdlej) pořád přesně nerozumím tomu, co je v "neomezené" hře vlastně zahrnuto. Jak dlouho dopředu bookujete hru? Co když se v pátek večer rozhodnu, že bych si chtěl v neděli ráno zahrát? Dík;)
Tak mas z 90% v sezone smulu :)
Ale listopad-duben to docela jde :)
 
Bestgolfaci, napiste vice k tomu jak to funguje.
Ja to zvazoval, ale ta mila pani mi nebyla sto rici jaka je sance si zahrat. Odpovedi ala "urcite se vam to nekdy podari" me nepresvedcila. :D

Sance se neda jednoduse vycislit a taky se to trochu meni kazdy rok, jelikoz se meni slozeni hrist a taky pravidla rezervacneho systemu. Ted ma cenu se bavit o tom jak to fungovalo v roce 2017.
Bestgolf garantuje 3 hry na kazdem hristi, tzn. 8 hrist x 3 hry = 24 fee. Toho se dosahne tak, ze zvyhodnuje ty co jeste na hristi nehrali moznosti rezervovat hru drive nez ostatni co jiz nejakou hru na tom hristi cerpali. V praxi to vypada tak, ze nejdriv vsichni rezervujou 4 tydny dopredu, po odehrani 1. hry se to zkrati, po odehrani 3. hry uz muzes rezerovat jenom 1 tyden dopredu, kym ti co jeste nehrali muzou rezervovat jiz drive a tim jsou zvyhodneni. Po odehrani 3. hry je uz tezsi hru ziskat ale da se. Znamena to take aktivne sledovat rezervacni system, pripadne nechat poslat email kdyz nekdo hru uvolni.
Zalezi take kolik hrajes v tydnu a kolik o vikendu, v tydnu sehnat volnou hru je jednodussi. Senhat hru na TOP hristich (Mstetice, Konopiste, Karlstejn) je tezsi, ale na ostatnich (Podebrady, Lazne Bohdanec, Botanika, Lisnice, Stirin) se da jedoduseji, o ty uz takovy zajem neni.
 
Ok, to mi asi staci. 4 tydny dopredu fakt netusim co budu delat. Nejak mam ve zvyku koukat na radar a vybirat lokalitu mene jak 24h predem :D
 
Ok, to mi asi staci. 4 tydny dopredu fakt netusim co budu delat. Nejak mam ve zvyku koukat na radar a vybirat lokalitu mene jak 24h predem :D
to uz byva pozde :D
 
je to slozitejsi, skvele to popise @ati :)
To já můžu taky;).
Mají svůj rezervační portál. 1.hru na každém smluvním hřišti si můžeš zarezervovat měsíc dopředu. Díky tomu máš jistotu, že na každém hřišti si ji bez potíží zarezervuješ. Každou další můžeš už jen týden dopředu, takže na prestižnější hřiště je tlačenice. Rezervační systém se spouští každý den v 9:00, takže je potřeba být v tu dobu připraven on-line;).
 
Ok, to mi asi staci. 4 tydny dopredu fakt netusim co budu delat. Nejak mam ve zvyku koukat na radar a vybirat lokalitu mene jak 24h predem :D

To ze lze/musis rezervovat tyden az mesic dopredu, prinasi takovy ten nesvar, ze vsichni to zarezervujou co kdyby nahodou a pak az zjisti, ze nemuzou tak rezervaci zrusi (beztrestne) a udelaji dalsi. To prinasi ten nesvar, ze vetsinou ho rusi den predem typicku 2-3hod pred pulnoci, tzn. porad dle pravidel ale uz to neumoznuje udelat si rezervaci ostatnim protoze rezervacni system je uzvren v noci 21:00 - 9:00. Kdyz je ti jedno kam pujdes hrat a staci ti jit hrat sam tak od 6:00 rano lze rezervovat na ten samy den a temer vzdy tam neco je. Samozrejme v sezone volne misto behem par vterin mizi.
 
Proč? Stačí se přestěhovat...

Skvely napad. Tim bych mel poresene golfove clenstvi, ale zbyva jiny problem, dojizdet do prace. Ten problem se meni z obcasneho na kazdodenni ... nejsem jsi jist jestli se posouvam tim spravnym smerem, tzn. mam pocit, ze se to nezjednodusuje
 
Skvely napad. Tim bych mel poresene golfove clenstvi, ale zbyva jiny problem, dojizdet do prace. Ten problem se meni z obcasneho na kazdodenni ... nejsem jsi jist jestli se posouvam tim spravnym smerem, tzn. mam pocit, ze se to nezjednodusuje
Tak dulezite je zodpovedet si otazku, zda jezdis casteji do prace, nebo na golf;)
 
To ze lze/musis rezervovat tyden az mesic dopredu, prinasi takovy ten nesvar, ze vsichni to zarezervujou co kdyby nahodou a pak az zjisti, ze nemuzou tak rezervaci zrusi (beztrestne) a udelaji dalsi. To prinasi ten nesvar, ze vetsinou ho rusi den predem typicku 2-3hod pred pulnoci, tzn. porad dle pravidel ale uz to neumoznuje udelat si rezervaci ostatnim protoze rezervacni system je uzvren v noci 21:00 - 9:00. Kdyz je ti jedno kam pujdes hrat a staci ti jit hrat sam tak od 6:00 rano lze rezervovat na ten samy den a temer vzdy tam neco je. Samozrejme v sezone volne misto behem par vterin mizi.
Tak to by mi asi nevyhovovalo, je v tom na me trochu moc discipliny:) Co pgk.cz, ma nekdo zkusenost? Jestli se nepletu, mel letos @Seppper. Nabidka hrist vic nez zajimava.
 
To ze lze/musis rezervovat tyden az mesic dopredu, prinasi takovy ten nesvar, ze vsichni to zarezervujou co kdyby nahodou a pak az zjisti, ze nemuzou tak rezervaci zrusi (beztrestne) a udelaji dalsi. To prinasi ten nesvar, ze vetsinou ho rusi den predem typicku 2-3hod pred pulnoci, tzn. porad dle pravidel ale uz to neumoznuje udelat si rezervaci ostatnim protoze rezervacni system je uzvren v noci 21:00 - 9:00. Kdyz je ti jedno kam pujdes hrat a staci ti jit hrat sam tak od 6:00 rano lze rezervovat na ten samy den a temer vzdy tam neco je. Samozrejme v sezone volne misto behem par vterin mizi.
To si pamatuji z CGK, kdy lidi cekali “o pulnoci” aby si bookli fee.
Navic vim, jak to bylo omezujico, kdyz jsem chtel jit s nekym: kazdy mel volby kredit jinde a jindy. Clovek nehral kdy chtel, ale kdy to bylo o 5,- Kc levnejsi..
 
To si pamatuji z CGK, kdy lidi cekali “o pulnoci” aby si bookli fee.
Navic vim, jak to bylo omezujico, kdyz jsem chtel jit s nekym: kazdy mel volby kredit jinde a jindy. Clovek nehral kdy chtel, ale kdy to bylo o 5,- Kc levnejsi..
Souhlas. Proto už si platím jen základní členství, abych měl nějaké a kupuju si golfpass od Golfcut. Je to o něco dražší než CGK, ale rezervuješ libovolně jako přes TT.
 
To si pamatuji z CGK, kdy lidi cekali “o pulnoci” aby si bookli fee.
Navic vim, jak to bylo omezujico, kdyz jsem chtel jit s nekym: kazdy mel volby kredit jinde a jindy. Clovek nehral kdy chtel, ale kdy to bylo o 5,- Kc levnejsi..

Ano, vubec to neni o svobode, ze hrajes kdy a chces a kde chces ale o cene, ze hrajes tam kde je zrovna volno a hrajes tehdy kdyz je zrovna volno.
 
To si pamatuji z CGK, kdy lidi cekali “o pulnoci” aby si bookli fee.
Navic vim, jak to bylo omezujico, kdyz jsem chtel jit s nekym: kazdy mel volby kredit jinde a jindy. Clovek nehral kdy chtel, ale kdy to bylo o 5,- Kc levnejsi..
osobne jsem s mistama nikdy nemel problem. asi prevazne proto, ze hraju vsedni dny a vikendy malo. stalo se mi za cely rok asi 3x, ze jsem musel jinam, nez jsem mel v planu, casto rezervuji misto az na recepci nebo po ceste na hriste
 
Tak to by mi asi nevyhovovalo, je v tom na me trochu moc discipliny:) Co pgk.cz, ma nekdo zkusenost? Jestli se nepletu, mel letos @Seppper. Nabidka hrist vic nez zajimava.

Čau,
mám s tím jen pozitivní zkušenosti, narozdíl od ČGK nejsou denní limity, takže hraješ kdy chceš. Vždycky sem to řešil po sms, stačí poslat p. Štaubertovi, že chceš např. zítra v 10h rezervaci na Karlštějn a hotovo. Za celou sezonu sem neměl jediný problém, na recepci sem byl vždy nahlášen.

Na příští rok ale také výrazně zdražil. My s kamarády kupujeme 4 karty na Darovanský dvůr, takže příští roku budeme hrát tam + ČGK na dokupy a budu v tom lehce přes 10 000 Kč.
 
Souhlas. Proto už si platím jen základní členství, abych měl nějaké a kupuju si golfpass od Golfcut. Je to o něco dražší než CGK, ale rezervuješ libovolně jako přes TT.
Nabídka od golfcut na 2018 prý bude uveřejněna tento týden.
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
Zdravím,
má někdo zkušenosti s Davis GC v roce 2017? Dají se zarezervovat Benátky na víkend 1-2 dny dopředu?
Ještě bych se zeptal na členství "start" od ČGK, jak moc výhodné jsou dokupy jednotlivých her.
Na sezonu 2017 jsem měl ČGK 10/2 ale po tom zdražení a přesunutí Hodkoviček do hřišť "P" už to není pro mě zajímavé.
Díky za odpovědi
 
Zdravím,
má někdo zkušenosti s Davis GC v roce 2017? Dají se zarezervovat Benátky na víkend 1-2 dny dopředu?
Ještě bych se zeptal na členství "start" od ČGK, jak moc výhodné jsou dokupy jednotlivých her.
Na sezonu 2017 jsem měl ČGK 10/2 ale po tom zdražení a přesunutí Hodkoviček do hřišť "P" už to není pro mě zajímavé.
Díky za odpovědi
jsem na tom velmi podobne, dokupy jsou vyhodne, koukni se na TT, kdyz mas clenstvi, uvidis je. Davis by me taky zajimal
 
Po delší době jsem sem nakoukl a jelikož také přemýšlím o členství na příští rok, dovolím si napsat svůj pohled na věc u Bestgolfu a ČGK, u nichž jsem členem.
Jako vše, mají oba své výhody i nevýhody.
Bestgolf - nerozlišuje všední den a víkend. V nabídce má jen 8 hřišť, z toho prémiovější jsou Karlštejn, Konopiště a Mstětice. Rezervační systém se otevírá v 9:00. První rezervaci na hřiště lze učinit až měsíc dopředu a první tři měsíce počítejte s tím, že prémiová hřiště jsou na ten měsíc rezervovaná. Druhá rezervace 15 dní, třetí 10 a čtvrtá a další maximálně týden dopředu. Rezervaci lze beztrestně zrušit třeba i ráno v den hry. Ti z vás, kdo chtějí jeden den rezervovat a druhý hrát, na to zapomeňte, nikam se nedostane - možná později v sezoně na Poděbrady, Botaniku. Pokud si budete chtít zahrát, budete do rezervačního systému koukat x-krát denně a doufat, že něco chytíte...Ale dělat rezervace týden dopředu je nesmyslné, když nevíte co vám do toho vleze...Navíc málo míst - většinou jen 3-4 místa denně na hřiště - pro tisíc členů? výhoda pro ty co vychytají systém - mohou hrát prakticky denně bez dalších omezení - ale mě se to nepovedlo :-D a než ject dvě hodiny do Poděbrad nebo na Botaniku, to raději zůstanu doma...Navíc pokud hrajete s parťákem, tak rezervovat každý místo je prakticky zhola nemožné...v 9:00:15 jsou hřiště obsazená :)

ČGK - zná asi většina, rezervace naprosté většiny her přímo v teetime, kdykoliv během dne, větší výběr hřišť po celé ČR. Od roku 2018 vypadlo hřiště v Ústí, Hodkovičky a Slapy se přesunuly do kategorie P. Po loňském omezení maximálního počtu her je tu výrazné zdražení - moje M102VD z 19 na 27,7 - zdražení o 50% a navíc přesunutí hřišť do vyšší kategorie. Když se podíváte kolem Prahy - není tu moc ne "P" hřišť - Benátky, Boleslav, Líšnice, Molitorov, Motol - reálně vzhledem k dojezdům hraji jen Líšnici. Motol za 9 jamek odečítá celý kredit (hru). Tudíž nemám kde těch 8 her za měsíc na ne P hřištích odehrát...
Pokud vezmu R318 za 21 tisíc, vychází hra na 700,- - ale dokoupení je často levnější, Zbraslav je za 600,-, ypsilon 400,- Mstětice 500,-, Béřovice 500,- Karlštejn 400,- atd...Proč brát toto členství, když mohu dokoupit levněji?
M53 VD stojí 23,5 tisíce za 40 her tedy necelých 600,- hra, ale je měsíc, kdy 5 her neodehraji a je měsíc kdy bych hrál i 10x...navíc cena za hru opět podobná ceně dokupu...

Koual jsem i na pgc a je to velmi podobné, navíc sleva "až" na prémiová hřiště ve mně vyvolává pocity nekalých obchodních praktik - sleva "až" a za tu slevu až je jeden výrobek, který nikdo nechce...

takže opravdu, ale opravdu tápu a jsem bezradný a nejspíš zvolím prozatimní START v cgk a budu hry dokupovat a nebudu chodit hrát jen tak, když se mi bude chtít, klidně i sám, když nemám co dělat, ale jen když bude parťák...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom