Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Členské poplatky.

mirous007

Člen fóra
Jméno
Miroslav
Přijmení
Černík
Mám dotaz jak je to se zaplacenim golfovehi členství? PGK mne napsal ze melo bejt clenstvi zaplacené do konce ledna a pak ze ty co nemaj zaplaceno ČGF zablokuje. Nevim proč ale měl jsem za to že to stačí do konce února.

Odesláno z mého MRD-LX1 pomocí Tapatalk
 
Mám dotaz jak je to se zaplacenim golfovehi členství? PGK mne napsal ze melo bejt clenstvi zaplacené do konce ledna a pak ze ty co nemaj zaplaceno ČGF zablokuje. Nevim proč ale měl jsem za to že to stačí do konce února.

Odesláno z mého MRD-LX1 pomocí Tapatalk

Platba i blokace je zcela v gesci klubu. CGF si sve poplatky uctuje klubum vzdy za ty hrace, kteri jsou cleny v rozmezi kveten - listopad v danem roce. Takze PGK ti lze (coz neni nic noveho), protoze platba za clenstvi je plne v kompetenci kazdeho klubu, respektive je dana jeho stanovami.
 
Mám dotaz jak je to se zaplacenim golfovehi členství? PGK mne napsal ze melo bejt clenstvi zaplacené do konce ledna a pak ze ty co nemaj zaplaceno ČGF zablokuje. Nevim proč ale měl jsem za to že to stačí do konce února.

Odesláno z mého MRD-LX1 pomocí Tapatalk
Hlavně se s předsedou PGK nepouštěj do křížku, je to vostrá tužka, @mkopcak by mohl vyprávět...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom