Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Členské karty ČGF pro rok 2021 - elektronické a v TT!

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Tak to je hustý insider úlovek! Rozeslané emailové info od ČGF směrem ke klubům/členům čgf:


Výstřižek.JPG


---

PS: Jako užitečné to bude o tom žádná, holt vývoj... nicméně: Teetime nás má všechny dobře na háku! Jsem součástí čgf nebo teetimu? Neměla by se čgf konečně už přejmenovat na TT ČGF ? A co na to Jan Tleskač? :)
 
Upraveno:
Trošku jsem se ztratil ve zkratkách v komentáři a emailu, bavíme se tu o ČGK(český golfový klub) nebo ČGF(federaci)? Nebo tu jsou nějaká zákulisní propojení o kterých nevím?
 
Je to moje chyba. Mysleno ČGF. Opraveno. Díky za upozorneni. :up:
 
Likvidace zbytečného plastu (kdo kdy reálně použil k něčemu kartu ČGF?) je super krok a ČGF zaslouží palec nahoru. O který okamžitě přichází a ještě si ho sama láme naprosto nepochopitelnou spoluprací s aplikací třetí strany. Skutečně někdo myslí vážně stav, kdy abych mohl plnohodnotně čerpat výhody svého členství v klubu a ČGF, tak musím mít další aplikaci společnosti, která mne absolutně nezajímá a nemám s ní nic společného? Pro nákup v Mekáči si taky budu muset pořídit aplikaci Hornbachu?
 
Balony na range a odbavení bez nutnosti jít na recepci, ale jak píšou, stačí na to stará, takže mi to nevadí.
 
„A co děti, mají si kde hrát?” zdroj: Katapult

Takže 5 letému prckovi založit email, aby mu mohl být zřízen účet u TT, následně pořídit mobil, na který půjde nainstalovat appka :down:

Kdopak z vedení ČGF je společník TT (předpokládám využití institutu „tichého společníka”)?
Takovým to způsobem tlačit soukromý subjekt je opravdu „do nebe volající”.
 
Čtu tady mnoho spravedlivého hněvu. Připadám si postižený, protože to nechápu. Proč je špatné že ČGF spolupracuje s TT. Hledal jsem podobnou aplikaci jako je u nás TT pro Španělská, Portugalská, Americká, Švédská, Rakouská, ... hřiště a nenašel. Teda našel, ale vždy se zaměřovala na nějaký zlomek hřišť a navíc byla rezervace zpoplatněna. Tak jsem měl pocit, že je to paráda, že mi tady v Čechách to máme takhle vymakaný. Z mého pohledu je skvělé, že mám k dispozici jednu aplikaci, přes kterou se můžu přihlásit na turnaj nebo si zarezervovat teetime téměř na jakékoliv hřiště v Čechách nebo prokázat členství nebo se odbavit nebo nafasovat míčky. Kde je ten zakopaný pes nenávisti k TT. Čím nám TT škodí?
 
Čtu tady mnoho spravedlivého hněvu. Připadám si postižený, protože to nechápu. Proč je špatné že ČGF spolupracuje s TT. Hledal jsem podobnou aplikaci jako je u nás TT pro Španělská, Portugalská, Americká, Švédská, Rakouská, ... hřiště a nenašel. Teda našel, ale vždy se zaměřovala na nějaký zlomek hřišť a navíc byla rezervace zpoplatněna. Tak jsem měl pocit, že je to paráda, že mi tady v Čechách to máme takhle vymakaný. Z mého pohledu je skvělé, že mám k dispozici jednu aplikaci, přes kterou se můžu přihlásit na turnaj nebo si zarezervovat teetime téměř na jakékoliv hřiště v Čechách nebo prokázat členství nebo se odbavit nebo nafasovat míčky. Kde je ten zakopaný pes nenávisti k TT. Čím nám TT škodí?
Stát zpřístupňuje moje osobní data kde komu, kdo pro něj zrovna něco kutá - viz. třeba teď diskutovaný rezervační systém na očkováni proti covidu.
Banky si data o mě taky nenechávají pro sebe.
A cgf kam jsem v podstatě nucen vstoupit, moje data zase dává další soukromé firmě která upravuje server. A postupně se na to navazuje další bussines, kde jsou má data využita. Jedna firma má téměř kompletní přehled o historii mých her, kdy, kde, v případě turnajů i výsledky.
Podle tebe mám bejt z toho nadšenej? Tak teda jupí:(
 
(kdo kdy reálně použil k něčemu kartu ČGF?)
ja kazdou navstevu drivingu, ale na to by stacila 1 karta rocne a ne z kazdeho klubu, pripadne placena jak to predpokladam bude ted
 
Čtu tady mnoho spravedlivého hněvu. Připadám si postižený, protože to nechápu. Proč je špatné že ČGF spolupracuje s TT. Hledal jsem podobnou aplikaci jako je u nás TT pro Španělská, Portugalská, Americká, Švédská, Rakouská, ... hřiště a nenašel. Teda našel, ale vždy se zaměřovala na nějaký zlomek hřišť a navíc byla rezervace zpoplatněna. Tak jsem měl pocit, že je to paráda, že mi tady v Čechách to máme takhle vymakaný. Z mého pohledu je skvělé, že mám k dispozici jednu aplikaci, přes kterou se můžu přihlásit na turnaj nebo si zarezervovat teetime téměř na jakékoliv hřiště v Čechách nebo prokázat členství nebo se odbavit nebo nafasovat míčky. Kde je ten zakopaný pes nenávisti k TT. Čím nám TT škodí?
uplne s tebou souhlasim, kdyby aplikaci vyrabela a provozoval firma TT, ale jmenovala cgf, tak nikdo nerekne ani slovo
 
Upraveno:
Stát zpřístupňuje moje osobní data kde komu, kdo pro něj zrovna něco kutá - viz. třeba teď diskutovaný rezervační systém na očkováni proti covidu.
Banky si data o mě taky nenechávají pro sebe.
A cgf kam jsem v podstatě nucen vstoupit, moje data zase dává další soukromé firmě která upravuje server. A postupně se na to navazuje další bussines, kde jsou má data využita. Jedna firma má téměř kompletní přehled o historii mých her, kdy, kde, v případě turnajů i výsledky.
Podle tebe mám bejt z toho nadšenej? Tak teda jupí:(
Takže problém je v tom, že jsi o něco víc nešťastnější, že tvoje data má k dispozici jedna firma navíc? To asi žiješ ve špatný době.
 
Takže problém je v tom, že jsi o něco víc nešťastnější, že tvoje data má k dispozici jedna firma navíc? To asi žiješ ve špatný době.
Ne, jen nechápu nadšení z toho, že to tak je. A snahu dělat blbce z každého, komu se tento stav nelíbí už vůbec ne. Někteří z nás pořád ještě chtějí o tom, komu dají svá data, rozhodovat sami.
 
Ne, jen nechápu nadšení z toho, že to tak je. A snahu dělat blbce z každého, komu se tento stav nelíbí už vůbec ne. Někteří z nás pořád ještě chtějí o tom, komu dají svá data, rozhodovat sami.
Předpokládam, že nemáš fb, instagram ani nic podobnýho, jinak by tvoje argumentace byla fak divná.
 
Předpokládam, že nemáš fb, instagram ani nic podobnýho, jinak by tvoje argumentace byla fak divná.
Jardu chapu. Kdyz si dobrovolne vyberes nejakou ze socialnich siti, tak jim podepises, co muzou delat s Tvymi daty (je na kazdem z nas, jestli to je schopen royklicovat a jestli to vubec cte).

Ale tady se Te nikdo z CGF nezeptal, jestli muze dat Tva data nejake soukrome firme a popripade za jakych podminek - to je ten zasadni rozdil. Tedy pokud jsem nejaky takovy papir se souhlasem v minulosti omylem CGF (nebo klubu a ten pak CGF) nepodepsal. Ale divil bych se stejne jako se asi @JardaK a rada dalsich.

Jinak proti CGK nic nemam a myslim si, ze pro pohodli golfistu v CR je teetime velmi uzitecny. A ze na tom soukroma firma vydelava, s tim nemam problem - to je rozhodnuti provozovatelu hrist, jestli si za sluzbu teetime platti nebo ne.
BTW: Navic jsem mel nejake clenstvi v CGK koupene a data jsem jim dal asi dobrovolne...
 
Předpokládam, že nemáš fb, instagram ani nic podobnýho, jinak by tvoje argumentace byla fak divná.
Ale no tak, zase tahle argumentace. Ta mi naopak přijde divná.
Mám něco z toho co píšeš a je to moje volba. Dávám tam jen to, co se já rozhodnu, takže vlastně skoro nic. Ale i kdybych tam dával stav svého účtu, je to moje rozhodnutí.
Tady se mě nikdo neptal. V cgf být musím pokud chci být členem klubu a čerpat členské výhody (hru za roční poplatek).
A cgf je pěkně propojena s tt kterej moje data použije ke svému kseftu. Jestli ti to přijde stejné jako si dobrovolně založit účet na nějakém sociálním nesmyslu, je asi diskuze mezi námi zbytečná.
 
Čtu tady mnoho spravedlivého hněvu. Připadám si postižený, protože to nechápu. Proč je špatné že ČGF spolupracuje s TT. Hledal jsem podobnou aplikaci jako je u nás TT pro Španělská, Portugalská, Americká, Švédská, Rakouská, ... hřiště a nenašel. Teda našel, ale vždy se zaměřovala na nějaký zlomek hřišť a navíc byla rezervace zpoplatněna. Tak jsem měl pocit, že je to paráda, že mi tady v Čechách to máme takhle vymakaný. Z mého pohledu je skvělé, že mám k dispozici jednu aplikaci, přes kterou se můžu přihlásit na turnaj nebo si zarezervovat teetime téměř na jakékoliv hřiště v Čechách nebo prokázat členství nebo se odbavit nebo nafasovat míčky. Kde je ten zakopaný pes nenávisti k TT. Čím nám TT škodí?

Jsem přesvědčen, že pro tebe, jakožto řadového golfistu, má toto spojení jen samé výhody. Pominu-li tedy fakt, že někdo bez tvého svolení pracuje s tvými osobními daty. Mne tento aspekt také nijak dramaticky nevadí, byť stav, kdy je mé vnímání reality deformováno tím, co o mne která společnost vědomě nebo nevědomě ví a sdílí, mi zcela ukradený není. A vzhledem k tomu, že se na online světě stáváme čím dál tím více závislí, tak i řešení práce s mými osobními údaji je pro mne více a více důležitá.

Každopádně zcela odlišný pohled mám jako provozovatel golfového areálu a činovník golfového klubu. Jedna věc je ta, že každý člen klubu je povinně i členem ČGF a tudíž i uživatelem app TT. A moc si budu přát vědět, kolik TT za možnost nabízet každému členovi ČGF své produkty a reklamy dalších subjektů zaplatil. Spojím-li si však informace, že TT je provozovatelem celého serveru ČGF a v podstatě monopolním dodavatelem rezervačních systému pro golfová hřiště v ČR, pak už chyběl jen poslední díl do skládanky - zajistit, aby všichni golfisté v ČR používali jeho služby. Tím se kruh uzavírá a v podstatě tím pro TT vzniká naprosto neotřesitelná pozice v českém golfu. A jak ze základů ekonomiky víme, to krom TT není dobré pro nikoho.

Výše zmíněné zkombinováno s tím, že TT před 14 dny představil zcela nový obchodní model, kde mimo jiné chce provize z prodeje fee (15 a více procent) a diktuje stornopodmínky provozu golfových hřišť mne vede k přesvědčení, že se v českém golfu děje něco velmi nepěkného...
 
Ale tady se Te nikdo z CGF nezeptal, jestli muze dat Tva data nejake soukrome firme a popripade za jakych podminek - to je ten zasadni rozdil. Tedy pokud jsem nejaky takovy papir se souhlasem v minulosti omylem CGF (nebo klubu a ten pak CGF) nepodepsal. Ale divil bych se stejne jako se asi @JardaK a rada dalsich.
jojo, my to v klubu podepisovali, takze predpokladam, ze by to melo byt vsude
 
jojo, my to v klubu podepisovali, takze predpokladam, ze by to melo byt vsude

No jo. Jenže je tu zase jeden základní problém - pokud bys to nepodepsal, nemohl by ses stát členem klubu. A v tom já osobně vidím poměrně velký problém...
 
jojo, my to v klubu podepisovali, takze predpokladam, ze by to melo byt vsude
Podepisoval jsem pred par dny na Lorete, tak jsem to ted zkontroloval a dosel, ze je to jen v prihlasce a to nasledovne:

* Žadatel o členství v Loreta Golf Club Pyšely souhlasí, že se seznámil se Stanovami klubu a zavazuje se je respektovat a dodržovat.

* Prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a evidencí osobních údajů podle zákona č.101/2000 Sb. v platném znění v níže uvedeném rozsahu ve formě elektronické databáze. Souhlasím s využitím rodného čísla podle zákona č.133/2000 Sb. v platném znění pro potřeby klubu.

* Souhlasím s tím, že zpracovatel Loreta Golf Club Pyšely je oprávněn poskytovat uvedené osobní údaje do centrální evidence České golfové federace. Prohlašuji, že jsem byl(a) poučen(a) o svém právu přístupu k údajům a právu na jejich opravu, jakož i o právu požadovat vysvětlení a nápravu v případě zpracování údajů v rozporu s ochranou soukromí a osobního života nebo se zákonem. Byl(a) jsem poučen(a) o dobrovolnosti poskytnutí osobních údajů a s jejich poskytnutím souhlasím.


Tady zadny souhlas s poskytnutim osobnich dat 3.osobe ze strany CGF nevidim.
 
Podepisoval jsem pred par dny na Lorete, tak jsem to ted zkontroloval a dosel, ze je to jen v prihlasce a to nasledovne:

* Žadatel o členství v Loreta Golf Club Pyšely souhlasí, že se seznámil se Stanovami klubu a zavazuje se je respektovat a dodržovat.

* Prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a evidencí osobních údajů podle zákona č.101/2000 Sb. v platném znění v níže uvedeném rozsahu ve formě elektronické databáze. Souhlasím s využitím rodného čísla podle zákona č.133/2000 Sb. v platném znění pro potřeby klubu.

* Souhlasím s tím, že zpracovatel Loreta Golf Club Pyšely je oprávněn poskytovat uvedené osobní údaje do centrální evidence České golfové federace. Prohlašuji, že jsem byl(a) poučen(a) o svém právu přístupu k údajům a právu na jejich opravu, jakož i o právu požadovat vysvětlení a nápravu v případě zpracování údajů v rozporu s ochranou soukromí a osobního života nebo se zákonem. Byl(a) jsem poučen(a) o dobrovolnosti poskytnutí osobních údajů a s jejich poskytnutím souhlasím.


Tady zadny souhlas s poskytnutim osobnich dat 3.osobe ze strany CGF nevidim.
my meli primo v tom co jsme podepisovali vetu o poskytnuti 3. stranam, nepodepises, nehrajes
 
  • Ok, četl jsem...
Reactions: PFP
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom