Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Členské karty ČGF pro rok 2021 - elektronické a v TT!

Čtu tady mnoho spravedlivého hněvu. Připadám si postižený, protože to nechápu. Proč je špatné že ČGF spolupracuje s TT. Hledal jsem podobnou aplikaci jako je u nás TT pro Španělská, Portugalská, Americká, Švédská, Rakouská, ... hřiště a nenašel. Teda našel, ale vždy se zaměřovala na nějaký zlomek hřišť a navíc byla rezervace zpoplatněna. Tak jsem měl pocit, že je to paráda, že mi tady v Čechách to máme takhle vymakaný. Z mého pohledu je skvělé, že mám k dispozici jednu aplikaci, přes kterou se můžu přihlásit na turnaj nebo si zarezervovat teetime téměř na jakékoliv hřiště v Čechách nebo prokázat členství nebo se odbavit nebo nafasovat míčky. Kde je ten zakopaný pes nenávisti k TT. Čím nám TT škodí?
V prospěšnosti TT má Jerry určitě pravdu. Kdo se chce na TT dobrovolně registrovat, tomu TT poskytuje své služby. Otázka zní spíše takto. Proč nemám kartu tam, kde platím své členské příspěvky? !!!!! Tady už se nabízí opravdu hodně možností pro různé úvahy o provázanosti ČGF a TT. A každá provázanost, která není řádně osvětlena a zdůvodněna, zavání. A co je při zavánění vždy na prvním místě? Žeby prachy? :( V tom mají zase pravdu ostatní diskutující. Konec konců, proč se neškrábat pravou rukou za levým uchem? :)
 
V prospěšnosti TT má Jerry určitě pravdu. Kdo se chce na TT dobrovolně registrovat, tomu TT poskytuje své služby. Otázka zní spíše takto. Proč nemám kartu tam, kde platím své členské příspěvky? !!!!! Tady už se nabízí opravdu hodně možností pro různé úvahy o provázanosti ČGF a TT. A každá provázanost, která není řádně osvětlena a zdůvodněna, zavání. A co je při zavánění vždy na prvním místě? Žeby prachy? :( V tom mají zase pravdu ostatní diskutující. Konec konců, proč se neškrábat pravou rukou za levým uchem? :)
Proč si nestáhneš appku ČGF?!!!!
Tam tu el. kartu máš k dispozici také. Není třeba TT.
 
V prospěšnosti TT má Jerry určitě pravdu. Kdo se chce na TT dobrovolně registrovat, tomu TT poskytuje své služby. Otázka zní spíše takto. Proč nemám kartu tam, kde platím své členské příspěvky? !!!!! Tady už se nabízí opravdu hodně možností pro různé úvahy o provázanosti ČGF a TT. A každá provázanost, která není řádně osvětlena a zdůvodněna, zavání. A co je při zavánění vždy na prvním místě? Žeby prachy? :( V tom mají zase pravdu ostatní diskutující. Konec konců, proč se neškrábat pravou rukou za levým uchem? :)

Diskuse, kterou si svoji reakcí obnovil, je založená 11.1.2021 (tzn. před rokem). ČGF do konce ledna (resp. tuším že prakticky v únoru) minulého roku zjednala i ve své aplikaci nápravu, viz tento příspěvek v této diskusi trochu mladšího data:

https://www.19jamka.cz/threads/clenske-karty-cgf-pro-rok-2021-elektronicke-a-v-tt.8196/post-77187 (z 29.1.2021)

Takže pro zobrazení své karty už skoro rok je možné používat aplikaci čgf jak na androidu tak ios, která pro všechny své členy (kluby) tuto užitečnou službu poskytuje. TT čgf jen trochu předběhnul. Tzn. ve výsledku se dá na celou loňskou kauzu nahlížet i takto smířlivě ;)
 
Upraveno:
Proč si nestáhneš appku ČGF?!!!!
Tam tu el. kartu máš k dispozici také. Není třeba TT.
Míro, appek mám plný telefon, nechci appku!!!! Chci si dát kartu ČGF do elektronické peněženky k ostatním kartám. :)
 
Míro, appek mám plný telefon, nechci appku!!!! Chci si dát kartu ČGF do elektronické peněženky k ostatním kartám. :)
A co ti brání?:)
 
Míro, appek mám plný telefon, nechci appku!!!! Chci si dát kartu ČGF do elektronické peněženky k ostatním kartám. :)
Tak si nestěžuj, že musíš používat TT.
Aplikace ČGF ti umožní i přihlašování na turnaje, vidíš v ní svou historii HI, navíc v té appce můžeš mít karty celé rodiny (pokud také hrají golf).
Asi o tebou preferovaný způsob není tak častý, že jej ČGF neaplikovala. Ani mne nějak nenapadá, jak by ČGF ty karty bezpečně distribuovala.
Já teda nevím co máš za karty v el. peněžence, já tedy jen platební.
Nevím, ale který sportovní svaz vydává "registračky" ve formě, kterou lze uložit do el. peněženky.
 
Míro, appek mám plný telefon, nechci appku!!!! Chci si dát kartu ČGF do elektronické peněženky k ostatním kartám. :)
Neumím si kartu stáhnout tak, aby jsem si napřed nemusel stáhnout appku. :)
 
Neumím si kartu stáhnout tak, aby jsem si napřed nemusel stáhnout appku. :)
Stáhnu appku, uložím kartu, appku odinstaluji (když ji tedy nechci).
Nechápu, co je na tom složitého?
 
Stáhnu appku, uložím kartu, appku odinstaluji (když ji tedy nechci).
Nechápu, co je na tom složitého?
trochu se obávám že se Zdenda lehce zacyklil :oops::oops::oops:.... nechce další appku protože jich má moc, ale chce kartu mít tam kde platí příspěvky. Jeho domovský klub, tj ten kde platí příspěvky, appku asi nemá, ale i kdyby měl, tak ji Zdenda nechce protože jich má plný mobil. Sakra, nemohla by ČGF udělat výjimku a udělat jednu novou plastovou ?? Ale možná radši rovnou dvě, Bohumil bude rád. :up::up:
 
Jsem pouze tupý uživatel, tak prosím o toleranci případně totálně blbého dotazu. Uvedu souvislosti. Nikdy jsem nepřemýšlela nad tím jestli nemám v aplikaci cgf svou členskou kartu, takže jsem nevěděla, že ji tam mám. Mám tu poslední plastovou bez omezení platnosti a na ní mám nahrané peníze na míče na drivingu. Můžu tedy použít virtuální kartu z aplikace cgf k vybírání míčů na drivingu místo té plastové? (ideálně chodím bez peněženky, platím mobilem, takže nemívám kam dát karty...)
 
Sakra, nemohla by ČGF udělat výjimku a udělat jednu novou plastovou ??
Btw CGF na vyzadani plastovou nadale vydava.

Můžu tedy použít virtuální kartu z aplikace cgf k vybírání míčů na drivingu místo té plastové?

Pokud vydavac na drivingu disponuje cteckou qr kodu nebo carovych kodu, muzes.
 
Pokud vydavac na drivingu disponuje cteckou qr kodu nebo carovych kodu, muzes.
Až se oteplí, hned to zkusím 😁
 
Když si při snídani pročítám vaše komentáře,musím se pousmát. Ty starosti které většina z vás má jen díky tomu,že má chytrej mobil. Jsem opravdu rád,že moje Nokie umí jen poslat sms a zavolat :D:D:D:D
 
Když si při snídani pročítám vaše komentáře,musím se pousmát. Ty starosti které většina z vás má jen díky tomu,že má chytrej mobil. Jsem opravdu rád,že moje Nokie umí jen poslat sms a zavolat :D:D:D:D
Nevíš o co přicházíš. Mohl sis taky postěžovat, že máš v mobilu spousty nepotřebných appek a proto už nechceš tu, která je pro tebe, jako golfistu, užitečná. 🤭
 
Pokud vydavac na drivingu disponuje cteckou qr kodu nebo carovych kodu, muzes.
Jsem myslel, že ty čárový kody na míčky, co vyjížděj na recepci jsou nějaký jiný pro tu čtečku - pokud by to fungovalo na Hostiku, nemusel bych lovit a ztrácet plast, mobil mám v kapse, vyzkouším při nejbližší návštěvě drivingu.
 
Jsem myslel, že ty čárový kody na míčky, co vyjížděj na recepci jsou nějaký jiný pro tu čtečku - pokud by to fungovalo na Hostiku, nemusel bych lovit a ztrácet plast, mobil mám v kapse, vyzkouším při nejbližší návštěvě drivingu.
Záleží, jaký systém používají. Pokud to je nějaký „interní” systém, který nepracuje s tvým členským číslem, tak to nejspíš fungovat nebude.
Pokud je to systém, kde recepce „nahrává” míčky k tvému ČGF číslu, tak by to fungovat mohlo (mělo).
 
Dnes na mne „vybafla” aktualizace ČGF appky, nově (nebo jsem o té možnosti nevěděl) lze vytvořit účet u ČGF a pak máte přehled o svých členstvích, přihláškách do turnajů, můžete si vytisknout potvrzení o HI (pokud jedete do zahraničí a hřiště vyžaduje určitou výši HI), atd.
Navíc je na účet přístup i z PC na stránce https://golfista.cgf.cz
 
Díky za info, jsem se už tři dny divil, že se nemohu dostat do ČGF appky a jak jsem línej, tak jsem nechtěl hledat proč :)
 
Dnes na mne „vybafla” aktualizace ČGF appky, nově (nebo jsem o té možnosti nevěděl) lze vytvořit účet u ČGF a pak máte přehled o svých členstvích, přihláškách do turnajů, můžete si vytisknout potvrzení o HI (pokud jedete do zahraničí a hřiště vyžaduje určitou výši HI), atd.
Navíc je na účet přístup i z PC na stránce https://golfista.cgf.cz
Těším se, měl by to být první krok k elektronické scorekartě…
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom