Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Členské karty ČGF pro rok 2021 - elektronické a v TT!

Přílohy

  • IMG_20210226_092509.jpg
    IMG_20210226_092509.jpg
    37,2 KB · Zobrazení: 179
Hmmm, tak zrada, já to tam nemám. 🙄
Ještě mne napadá, na jakém systému jedeš? Já iOS, jestli tam třeba není chybka.
 
A máš opravdu víc AKTIVNÍCH členství?
Ano. Mám dvě. ČGK na dokupy a jedno na neomezené hry. Obě už jsem letos využil. ČGK vidím jak tady, tak v TT a k druhému mám fyzicky kartičku. Zajímavé... 🤔
 
Ještě mne napadá, na jakém systému jedeš? Já iOS, jestli tam třeba není chybka.
Android. Možná je to tím. Počkám, jestli se tu někdo objeví s Androidem a vícero členstvím a potvrdí, jestli to v appce vidí, nebo nevidí.
 
Android. Možná je to tím. Počkám, jestli se tu někdo objeví s Androidem a vícero členstvím a potvrdí, jestli to v appce vidí, nebo nevidí.
@HonzaS na čem jedeš? iOS nebo Android?
 
Stáhnul jsem si to na Adroidu a nedaří se mi najít ani jedno ze dvou členství. Pořád mě to píše, že se údaje nepodařilo ověřit:(
 
Mám iOS a vidím obě mé členství.
 
NO já mám Android, členství Grabštejn a ČGK a vidím obě ... asi vítr Máchale
 
Aha. Tak pak jsem asi jelito já... 😂🙈
A máš už ta další členství zaplacené, resp. jsi od těch klubů na serveru uvolněn?
 
Stáhnul jsem si to na Adroidu a nedaří se mi najít ani jedno ze dvou členství. Pořád mě to píše, že se údaje nepodařilo ověřit:(
Dáváš tam správně federační číslo? I s tou nově přidanou 0?
 
A máš už ta další členství
Dáváš tam správně federační číslo? I s tou nově přidanou 0
Hoši, já jenom jako idiot vypadám. 😂
Zaplacený mám obě, už jsem čerpal jejich výhody, který jsou zaplacením podmíněné.
Federační i rodný č. jsem zadal správně, proto mi to našlo i moje ČGK, který mám jako domovské.
Netuším, čím to je, ale zase mi to tak nevadí. Třeba se to s další aktualizací srovná. 😉
 
Hoši, já jenom jako idiot vypadám. 😂
Zaplacený mám obě, už jsem čerpal jejich výhody, který jsou zaplacením podmíněné.
Federační i rodný č. jsem zadal správně, proto mi to našlo i moje ČGK, který mám jako domovské.
Netuším, čím to je, ale zase mi to tak nevadí. Třeba se to s další aktualizací srovná. 😉
To, že čerpáš výhody nutně nemusí znamenat, že ta další členství nemáš na serveru ČGF blokovaný. Možná by se někdo (kdo tam má přístup) mohl kouknout na technický server a „prolustrovat tě” 😉
 
To, že čerpáš výhody nutně nemusí znamenat, že ta další členství nemáš na serveru ČGF blokovaný. Možná by se někdo (kdo tam má přístup) mohl kouknout na technický server a „prolustrovat tě” 😉
Aha, tak to idiot jsem, to jsem nevěděl. 🙄 Tak já dávám virtuální souhlas a pokud se tam někdo může podívat, děkuji. 😉
 
Aha, tak to idiot jsem, to jsem nevěděl. 🙄 Tak já dávám virtuální souhlas a pokud se tam někdo může podívat, děkuji. 😉

Tak mi pošli civilní jméno:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom