Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Čím hraji

Petr M.

Aktivní člen
Jsem pravák a používám železa P-5 zn. Callawax X22 Pro, která jsou sice už 8 roků stará, ale kupodivu mi stále velmi vyhovují. 4 železo mám novější, hybridy jsem vyřadil, dřevo mám jen 3 - 15° a driver mám na loftu 10,5°, vše rovněž Callaway a vše regular. Wedge používám Titlest Wokey design s lofty 50, 54, 56, 60. Trochu nesourodé rozložení loftů, ale vzhledem k různým bounce to má pro mě takto smysl. Patr jsem letos vyhrál na turnaji od firmy Jucad a po přegripování na Super Stroke 3 jsem s ním velice spokojen. Míče používám hlavně Titleist Pro V1 /X nebo Callaway Hex Black (pro mě nejdelší míče) nebo Chrome soft. Boty používám několik posledních let od Foot Joy, ale vzhledem k velkému počtu odchozených kol si musím kupovat každý rok nové. Nevydrží hlavně nepromokavost. V oblečení preferuji výraznější barvy. U triček jsem měl v oblibě bavlnu, ale poté co jsem poznal materiál Dry fit od Nike, už si jiné na sebe do hry nevezmu.
 
Zajimave. X22 je klasika.
Puttery jucad jsou nedocenena vec, pritom zpracovani je super. Ale holt ten znacek :D
Zaujala me ta zminka o botach, jak se ti znici po tech 100 hrach?
 
Zajimave. X22 je klasika.
Puttery jucad jsou nedocenena vec, pritom zpracovani je super. Ale holt ten znacek :D
Zaujala me ta zminka o botach, jak se ti znici po tech 100 hrach?
Tak co hra, to skoro 10 Km, takže celkem 1.000 Km a to už vydrží málokterá bota. Při čtení patů v podřepu se zákonitě přední část boty výrazně ohýbá, takže tam se kůže nejvíce opotřebuje a ztrácí tu funkci nepromokavosti. Někdy mi praskla podrážka, ale to jsem úspěšně vyreklamoval, jindy už praskla i kůže a to už se nepodařilo. Většinou se opotřebím a natrhne i vnitřní vystélka.
 
Upraveno:
Po dlouhých letech jsem si konečně koupil nová železa Titleist AP 2 - 716 na reguli P-4. Bez fitingu, jen jsem si je přegripoval na midsize Golf Pride - Align plus 4. Chovají se podobně jako moje stará železa, ale pocit při úderu je měkčí, protože je to kovaná hůl. Co mě hodně překvapilo, jak jsem se prodloužil, v podstatě o hůl. U delších holí i o víc. Občas na to zapomenu a pak se divím kam až jsem to zahrál. Spokojenost.
 
Můžeš popsat svoje zkušenosti s těma gripama? Zatím jsem neměl možnost je někde vidět (natož odzkoušet) nasazené. Ta “align line” je dole, tedy v prstech? Je to i nějaké “hmatové” zvýraznění?
 
Ta linka je dole a v ruce bez rukavice je to dobře cítit. Není to ani tak vystouplé (což ani podle pravidel nemůže být), jen je to jinak měkký a jinak tvarovaný materiál. Pro správné uchopení hole je to dobré, v podstatě jí chytím square i poslepu a s očním porovnáním hlavy hole přesně vím kam mířím. Všichni komu jsem to nagripoval, nebo doporučil jsou velice spokojeni. Jen to
gripování a hlavně chycení linky přesně square a rovně je docela náročné oproti normálnímu gripu. Bez originál solventu, kdy je na pootáčení gripu trochu čas, bych se do toho nepouštěl. Udělal jsem si na podlaze pomocné linky a kolmice a pak to kontroluju ze všech stran pohledu. Pouštět se do prvního přegripování s tímto gripem bych asi moc nedoporučoval. A dělají se i standardní velikosti.
 
Ta linka je dole a v ruce bez rukavice je to dobře cítit. Není to ani tak vystouplé (což ani podle pravidel nemůže být), jen je to jinak měkký a jinak tvarovaný materiál. Pro správné uchopení hole je to dobré, v podstatě jí chytím square i poslepu a s očním porovnáním hlavy hole přesně vím kam mířím. Všichni komu jsem to nagripoval, nebo doporučil jsou velice spokojeni. Jen to
gripování a hlavně chycení linky přesně square a rovně je docela náročné oproti normálnímu gripu. Bez originál solventu, kdy je na pootáčení gripu trochu čas, bych se do toho nepouštěl. Udělal jsem si na podlaze pomocné linky a kolmice a pak to kontroluju ze všech stran pohledu. Pouštět se do prvního přegripování s tímto gripem bych asi moc nedoporučoval. A dělají se i standardní velikosti.
Ok, jestli budu přes zimu měnit hole, tak si je s tím gripem asi objednám. Bude to přímo z fitting factory Mizuno, tak by to mělo být nagripované přesně.
A až bych přegripovával, tak pak bude stačit udělat značku na šaftech.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Ok, jestli budu přes zimu měnit hole, tak si je s tím gripem asi objednám. Bude to přímo z fitting factory Mizuno, tak by to mělo být nagripované přesně.
A až bych přegripovával, tak pak bude stačit udělat značku na šaftech.
Snad ti to udělají přesně. Byl jsem trochu zděšen z osazení těmito gripy z jednoho českého fittingu mému kamarádovi, kterému jsem to doporučil. Skoro na všech holích je linka zvlněná a ve vztahu na líc hole je každá trochu jinak.
 
Snad ti to udělají přesně. Byl jsem trochu zděšen z osazení těmito gripy z jednoho českého fittingu mému kamarádovi, kterému jsem to doporučil. Skoro na všech holích je linka zvlněná a ve vztahu na líc hole je každá trochu jinak.
Tak předpokládám, že když je to fabrika Mizuno, kde se montují fitované sestavy pro celou Evropu, tak 1) na to mají přípravky 2) mají s tím zkušenosti 3) maji špičkovou výstupní kontrolu
Zatím jsem od nich vždy obdržel absolutně perfektní hole přesně dle mnou zadané specifikace :)
 
Jak je to cítit když chceš hrát otevřenou holí? Ta linka přeci musí být v tu chvíli jinde.
 
Jak je to cítit když chceš hrát otevřenou holí? Ta linka přeci musí být v tu chvíli jinde.
No právě že je jinde, tak vím bezpečně že hraju otevřenou nebo zavřenou líc. Tvarování ran je myslím teď jednodušší.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom