Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Čím čistit hole

Když už jsi tak důkladně umyla hlavy holí, jestlipak si umyla také gripy?
ne, jen šafty
gripy jsem se bála...to si musím ještě naštudovat... v tom je nějaký fígl
 
ne, jen šafty
gripy jsem se bála...to si musím ještě naštudovat... v tom je nějaký fígl
Jasně, že v tom je fígl - kartáček na ruce, mýdlo, vydrbat, opláchnout a osušit do ručníku.
Tedy pokud nemáš kožené gripy, ale gumové ;)
 
Jasně, že v tom je fígl - kartáček na ruce, mýdlo, vydrbat, opláchnout a osušit do ručníku.
Tedy pokud nemáš kožené gripy, ale gumové ;)
díky :) já měla v hlavě pochybu o tom mýdle, že jsem něco četla, že se snad vysuší ... ok, zítra se pustím do gripů
:up:
 
Jasně, že v tom je fígl - kartáček na ruce, mýdlo, vydrbat, opláchnout a osušit do ručníku.
Tedy pokud nemáš kožené gripy, ale gumové ;)
nebo omotavky, to proste das novy :D
 
hotovo :up: díky za rady a tipy!
hole jsou jak z krámu :)
 

Přílohy

  • 805571CF-5BFB-45AC-AEE4-24143B616904.jpeg
    805571CF-5BFB-45AC-AEE4-24143B616904.jpeg
    40,7 KB · Zobrazení: 230
hotovo :up: díky za rady a tipy!
hole jsou jak z krámu :)
Super - máš připraveno na sezónu - tu příští rok. Dřív se ke hře stejně nedostaneme.
 
Četl jsem nějaký článek o údržbě a psali, že se mají občas hlavy potřít olejem “lubricant oil”. K čemu to je? A děláte to někdo?
 
Četl jsem nějaký článek o údržbě a psali, že se mají občas hlavy potřít olejem “lubricant oil”. K čemu to je? A děláte to někdo?

Ochrana proti korozi, mělo by to být jako když konzervuješ hlaveň u zbraně, hóóóóódně slabý film.
Na druhou stranu - je to na hraně s pravidly.

Nedělám to, hole vždy otřu do sucha a skladuji je také v suchu.
 
Když si vezmeš hadr a ten napustíš olejem a po údržbě ( mytí sušení / leštění) jako polslední utřeš tímto zaolejovaným hadrem, ošetříš takto všechny ocelové části golfového vybavení, ušetříš si starosti s případnou korozí.
Po vyskladnění před sezonou stačí obetŕit suchým hadrem dosucha od olejového filmu a je to připraveno na sezonu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom