Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Čím čistit hole

NaBednu

Guru fóra
nevím, kam se poděla sekce dotazů a tak, prosím @requo , o připadnou změnu formátu tohoto příspěvku.
Můj dotaz: lze nějak "vypulírovat" hlavu hole? Nejlépe, aby byla jako nová? Děkuji za rady. R
1C1255CE-5170-4E71-8F5A-FF5D255A6D96.jpeg
 
umyvat to po kazde rane/v indooru po navsteve, staci voda a kartacek
 
Kartac a obyc voda po každé hře a jsou jak nové kromě ryh které tam mám z neumytych míčku na drivingu ale podle ryh aspoň vidím že odpaluji dost blbě :-D
 
Kartac a obyc voda po každé hře a jsou jak nové kromě ryh které tam mám z neumytych míčku na drivingu ale podle ryh aspoň vidím že odpaluji dost blbě :-D
 

Přílohy

  • 20200315_112402.jpg
    20200315_112402.jpg
    33,9 KB · Zobrazení: 263
Na bagu mám mikrovláknovou utěrku, kterou utírám hole během hry. Po hře meju hole vodou a kartáčkem u myciho "punktu" co máme na hřišti u vydavače míčů na drivingu. A občas je vezmu domů a vydrbu je kartáčkem na ruce. Nepoužívám žádné čistící prostředky.
 
nejlepsi vec, kterou jsem se naucil pri praci u profiku na ChT a ET, myt hul mokrym rucnikem a kartackem po kazde rane, micek pri kazde moznosti dle pravidel
 
doporucuji mokry rucnik, je vic po ruce :)
Z těch hlubokých a úzkých speciálně tvarovaných drážek těch nových holí se ručníkem po celé délce těžko dostává, týčkem ano. Nevím co proti kartáčku se zásobníkem vody máte. Kde je umístěn ten mokrý ručník , a suchý máš taky??
 
Z těch hlubokých a úzkých speciálně tvarovaných drážek těch nových holí se ručníkem po celé délce těžko dostává, týčkem ano. Nevím co proti kartáčku se zásobníkem vody máte. Kde je umístěn ten mokrý ručník , a suchý máš taky??
Mokrej i suchej mi visí na bagu. Jestli chodíš někdy na golf, musel jsi to u někoho vidět...
 
Z těch hlubokých a úzkých speciálně tvarovaných drážek těch nových holí se ručníkem po celé délce těžko dostává, týčkem ano. Nevím co proti kartáčku se zásobníkem vody máte. Kde je umístěn ten mokrý ručník , a suchý máš taky??
mam microfibre velky rucnik, pulka mokra, pulka sucha, ale tu suchou z 99% nepouzivam, pak mam jeden klasicky rucnik na bagu na sebe, kdyz mam napr. spocene nebo spinave ruce
 
doporucuji mokry rucnik, je vic po ruce :)
Případně obětuju trochu vody na pití. I kvůli tomu vozím v bagu víc než jednu flašku.
A taky mám jeden normální golfový ručník a jeden mikrovlákno na hole. I drážky jsou s ním úplně v pohodě...
 
Případně obětuju trochu vody na pití. I kvůli tomu vozím v bagu víc než jednu flašku.
vzdycky pouzivam vodu, kterou i piju, tocenou z kohoutku doma
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom