Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Cihelny

Nemá někdo čerstvé informace o hřišti? Se mi doneslo ( neověřeno ), že kvalita nic moc?
Byl jsem v sobotu, relativně slušné, jen neposekaná odpaliště a místy na fervejích trsy tvrdé trávy. Ale Kynžvart v překvapivě dobrém stavu.
 
Hráli jsme tam tento víkend, myslím, že Cihelny míří o kategorii níž, než jsem byl zvyklý... ferveje okousané jak na hřišti za 600,- Kč. Grýny nic světoborného. Co se týče hotelu tak vcelku vyhovující, nicméně celkový dojem horší než vloni (stejné období, stejný balíček).
 
Hráli jsme tam tento víkend, myslím, že Cihelny míří o kategorii níž, než jsem byl zvyklý... ferveje okousané jak na hřišti za 600,- Kč. Grýny nic světoborného. Co se týče hotelu tak vcelku vyhovující, nicméně celkový dojem horší než vloni (stejné období, stejný balíček).
Díky, škoda, zítra okouknu, těšil jsem se👎 Tak šeptanda nelhala☹️
 
Prostředí ovšem nádherné, tak se určitě vyplatí si zahrát. Jen bude dost promáčené.
Přesně! Hřiště super! Ano, podmáčené - nevadilo, i když doběh občas chyběl. Greeny ok. Spokojenost! S pondělním Karlštejnem se to kvalitou sice srovnávat nedá, ale kdo nehraje denně např. na Albatrossu, tomu hru doporučuju!
 
Tušíte, jestli funguje ta jejich akademie a případně v jakém je stavu? Na webu o ní žádné informace nemají a ani v ceníku není. To vypadá, že nefunguje. 🤷‍♂️
Díky za info.
 
Tušíte, jestli funguje ta jejich akademie a případně v jakém je stavu? Na webu o ní žádné informace nemají a ani v ceníku není. To vypadá, že nefunguje. 🤷‍♂️
Díky za info.
Už předloni akademii přestali udržovat a dle info z recepce jí neobnoví. Ale jsou to dva roky staré informace...
Na druhou stranu vloni jsem byl na Cihelnách a akademie byla zarostlá/zavřená...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom