Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Chytré hodinky, náramky (i/nejen pro golf)

Ano, ta editace je fajn (i když ještě nějaké chyby tam jsou).
Co se týče potvrzování hole, tak mě to žádné potíže nedělá - odpálím, očistím hůl, uložím do bagu a cestou k míčku kouknu na hodinky a potvrdím hůl (většinou mi hodinky nabídnou i správnou hůl, takže ani nemusím listovat seznamem a jen potvrdím).
Pokud nezadáváš hole, tak se připravuješ o docela zajímavou statistiku. Při dostatečném počtu údajů máš pak dispozici celkem vypovídající průměrnou délku úderu pro jednotlivé hole.

Zobrazit přílohu 11617
Vim... ale v mem levelu to moc vypovidajici neni.
Zrovna neznama yardage holi neni problem, ktery mam. :)
 
Jako že je tam už taky zadávání hole po novu?
Používám teprve měsíc, takže nevím jak to bylo v minulosti, ale ted jednou kliknu na displej, otevře se seznam holí a druhým kliknutím ji vyberu a hraju.
 
Tak jsem vyzkoušel i tuto aplikaci a vypadá to, že jsem konečně našel něco použitelného. Ve FREE verzi je vše, co bych od golfové appky očekával.
iPhone necháváte v bagu a na hodinkách (testoval jsem na AW3) pouze trackujete rány. Hodinky ukazují vzdálenost ke greenu, přední a zadní část. Po ukončení kola se vše synchronizuje dodatečně a případně se dá i následně upravit.
Google maps jsou kvalitní s viditelnými detaily hřiště. Fotky přikládám.
Pro mě 👍

7AF0BE04-4105-4094-851E-9CDFCA1D06BE.jpeg

4DD2FD87-8369-4B51-B648-AF1D1A3AE244.png
 
E1AE2864-E9B9-4258-AE76-0D77702F499B.png

Nějak mi to nedalo abych si taky nenašel u kamaráda Googla letecký snímek jamky#1 , a co jsem nezjistil, že délka #1 je cca délka #9 od vody . Dobré zjištění , protože psychicky to vypadá od té vody neskutečně daleko. Nějak mne v té apce zaujala barva fw, a jeto pouze podbarveno pro určení fw k hrané jamce. Teď už se mi bude hrát obávaná Štiřínská #9 klidněji.
Když máte hodinky nebo laser a nepoužíváte nějakou apku, kde je možné takovéto srovnání nemůžete k tomu dospět. A to , když jdu někam, kde běžně nehraji se vždy seznámím s místními pravidly a jak vypadají jamky, ale takhle se podívat na letecký snímek mne nenapadlo.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Zdravim,
uvazuji o koupi hodinek. Jde mi zejmena o statistiky. Nekdo zkusenosti s TomTom Golfer 2? Chci ciste golfove hodinky.
 
Zdravim,
uvazuji o koupi hodinek. Jde mi zejmena o statistiky. Nekdo zkusenosti s TomTom Golfer 2? Chci ciste golfove hodinky.

Jukni sem

 
Zdravim,
uvazuji o koupi hodinek. Jde mi zejmena o statistiky. Nekdo zkusenosti s TomTom Golfer 2? Chci ciste golfove hodinky.
Ve zkratce @requo je rozmlatil kladivem a vyhodil.
 
Hehe. Nicmene chapu, ze funkcne dobry? Jen teda nevydrzi moc ran kladivem...
 
Hehe. Nicmene chapu, ze funkcne dobry? Jen teda nevydrzi moc ran kladivem...
Mrkni jeste sem 😃
 
925D57C2-5352-44F2-B807-B73600E8A558.jpeg


tak TomTom hodinky si asi nekoupim :)). Mrknu na Garminy teda, ale mne pripadaj ty S4,S6 hrozne velky...
 
Zobrazit přílohu 12861

tak TomTom hodinky si asi nekoupim :)). Mrknu na Garminy teda, ale mne pripadaj ty S4,S6 hrozne velky...
Nejsou. Já mám ručičky jak čínský hůlky a nepřijdou mi. Měl jsem S40, teď mám S62 a oboje super. Teda možná se mi někdo směje, že jsou mi velký, ale ještě mi to neřekl. 😂
S40 vs S62:
 

Přílohy

  • IMG_20200425_123638.jpg
    IMG_20200425_123638.jpg
    143,1 KB · Zobrazení: 245
  • IMG_20200715_173642.jpg
    IMG_20200715_173642.jpg
    80,3 KB · Zobrazení: 249
Asi uz dost z nas zaznamenalo...

Docela drsne... nedavno jsme museli resit podobne napadeni v praci (poskytovatel systemu byl hacknut a vydiran... ), trvalo to 5 dni nez neco nabehlo... 🙁
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom