Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Chytré hodinky, náramky (i/nejen pro golf)

Dotaz na Garminaky. Proc se mi (a kamaradovi taky), zobrazuji posledni hry v prehledu skorkaret dvakrat? Myslel jsem, ze je jedno za apku Golf a jedno za Connect a tak jsem vypnul v Golfu aktivity, ale presto se zobrazuji dvakrat. Driv to nedelalo, tak jestli je to chyba nejaky aktualizace u vsech, nebo jen u me a kamose. Vymazat skorkarta samozrejme nejde. 🙄
Diky.
 

Přílohy

  • IMG_20200506_153904.jpg
    IMG_20200506_153904.jpg
    56,2 KB · Zobrazení: 202
Dotaz na Garminaky. Proc se mi (a kamaradovi taky), zobrazuji posledni hry v prehledu skorkaret dvakrat? Myslel jsem, ze je jedno za apku Golf a jedno za Connect a tak jsem vypnul v Golfu aktivity, ale presto se zobrazuji dvakrat. Driv to nedelalo, tak jestli je to chyba nejaky aktualizace u vsech, nebo jen u me a kamose. Vymazat skorkarta samozrejme nejde. 🙄
Diky.
Také jako @Seppper vše jen jednou
 
Dotaz na Garminaky. Proc se mi (a kamaradovi taky), zobrazuji posledni hry v prehledu skorkaret dvakrat? Myslel jsem, ze je jedno za apku Golf a jedno za Connect a tak jsem vypnul v Golfu aktivity, ale presto se zobrazuji dvakrat. Driv to nedelalo, tak jestli je to chyba nejaky aktualizace u vsech, nebo jen u me a kamose. Vymazat skorkarta samozrejme nejde. 🙄
Diky.
Tak bohužel já je tam mám také dvakrát, první je z 19.4. Zatím jsem to ale moc neřešil
 
@Mirek_62 lze tam nějak dostat během hry kterou holí to hraju? Umí to Vivoactive 3? Nebo potřebuju ty vyšší řady? Hledal sem to ale nějak se nedopátral odpovědi.

1589131803421.png
 
@Mirek_62 lze tam nějak dostat během hry kterou holí to hraju? Umí to Vivoactive 3? Nebo potřebuju ty vyšší řady? Hledal sem to ale nějak se nedopátral odpovědi.

Zobrazit přílohu 11612
Bohužel na Vivoactive3 nevím, ale na S60 je v části Golf nastavení "skorovani" a tam "statistika holi". Potom vždy po odpalu ti to nabídne, kterou holí jsi hrál.
V tom softu to podle mě jde tak, když ťukneš na danou ránu, mělo by se objevit pole, kde lze nastavovat detailnější údaje o ráně.
A teď jsem zjistil, že lze i přidávat rány.
Ale já bych si po skončení hry absolutně nepamatoval, kterou holí jsem co hrál.
 
To sem našel, že to lze editovat po hře ale psát si to nebo pamatovat je těžký.
Dřív sem to neřešil ale přestal fungovat gamegolf, nefunguje login, firma nereaguje na dotazy a vypli fóra, takže to asi zabalili, škoda.
Tak řeším, čím to nahradím.
 
@Mirek_62 lze tam nějak dostat během hry kterou holí to hraju? Umí to Vivoactive 3? Nebo potřebuju ty vyšší řady? Hledal sem to ale nějak se nedopátral odpovědi.

Zobrazit přílohu 11612
Vivoactive3 nevím, koukni do Garmin Connect (na PC) jestli ti nabízí ve vybavení přidání holí. Pokud ano, tak by to mohlo jít.
Jinak jak píše @TP_79 pusť si aktivitu Golf a koukni se na nastavení. Pokud tam je položka „sledování holí”, tak ji aktivuj a mělo by ti to po odpalu nabízet hole.
Ještě koukni do Garmin Golf, jestli tam máš položku „výkon hole”. Garmin obvykle nezobrazuje funkce, které nemáš ve svých hodinkách.
E03355BB-C5DB-4A9A-B214-F7D5A71B8FFF.jpeg
 
@Mirek_62 lze tam nějak dostat během hry kterou holí to hraju? Umí to Vivoactive 3? Nebo potřebuju ty vyšší řady? Hledal sem to ale nějak se nedopátral odpovědi.

Zobrazit přílohu 11612
Tak jsem projel návod pro Vivoactive3 a tento typ dle všeho, bohužel, neumožňuje zadávání holí :oops:
 
Ale já bych si po skončení hry absolutně nepamatoval, kterou holí jsem co hrál.
Tak to já si pamatuji, takže případná editace doma večer (když třeba zapomenu hůl zadat na hřišti) pro mne není problém. Pamatuji si jednotlivé údery obvykle do další hry (pokud tedy není třeba až za týden ;)).
 
Tak to já si pamatuji, takže případná editace doma večer (když třeba zapomenu hůl zadat na hřišti) pro mne není problém. Pamatuji si jednotlivé údery obvykle do další hry (pokud tedy není třeba až za týden ;)).
Ok, tak jo, některé si pamatuji, ale určitě ne všechny ;) Říká se, že to špatné si člověk nepamatuje (lépe řečeno rychle zapomíná). tak to asi bude ten důvod :D:D:D
 
Editace ran na mobilu je nyni na garmin golf app uz vyresena super.
Neni to tak davno, co to defakto vubec neslo (jen PC).
Nevim jak ostatni, ale imho je to nutne projizdet tak ci tak, neb obcas diky absenci detekce nejake rany ma clovek nekde nejaky 320m drive atp.
Me potvrzovani holi po kazde rane fakt silene obtezuje... takze off. :)
 
Editace ran na mobilu je nyni na garmin golf app uz vyresena super.
Neni to tak davno, co to defakto vubec neslo (jen PC).
Nevim jak ostatni, ale imho je to nutne projizdet tak ci tak, neb obcas diky absenci detekce nejake rany ma clovek nekde nejaky 320m drive atp.
Me potvrzovani holi po kazde rane fakt silene obtezuje... takze off. :)
Ano, ta editace je fajn (i když ještě nějaké chyby tam jsou).
Co se týče potvrzování hole, tak mě to žádné potíže nedělá - odpálím, očistím hůl, uložím do bagu a cestou k míčku kouknu na hodinky a potvrdím hůl (většinou mi hodinky nabídnou i správnou hůl, takže ani nemusím listovat seznamem a jen potvrdím).
Pokud nezadáváš hole, tak se připravuješ o docela zajímavou statistiku. Při dostatečném počtu údajů máš pak dispozici celkem vypovídající průměrnou délku úderu pro jednotlivé hole.

A4A58F2B-D396-4122-B849-38A8AF2CB85F.jpeg
 
Appku jsem si stáhnul a zítra vyzkouším na Slapech. Budu referovat :)
Appku jsem si stáhnul a zítra vyzkouším na Slapech. Budu referovat :)
Tak jsem se dostal k recenzi, ale protože jsem líný, tak jen opravdu stručně.

Aplikace se mi na telefonu velice líbila - 2 pohledy na jamku a snadné ovládání.

3D pohled:
IMG_1054.PNG


Nebo satelitní:
IMG_1057.PNG


Hodinky bohužel ukazují jen toto. Za vzdálenosti musíte zaplatit - Premium verzi (1090 CZK/rok)
IMG_1056.JPG
 
Aplikace golfpad už toto v poslední aktualizaci vyřešila taky dobře, na hodinkách jde snadno zadat hůl. Bohužel s tím přišli až potom, co jsem koupil golftags na hole. Způsob s "tagy" je přece jenom pohodlnější, jen přiložím hůl ke kapse kde mám mobil a nic neřeším, ale zadávání na hodinkách je už tak jednoduché, že jsem asi mohl ušetřit...
 
Aplikace golfpad už toto v poslední aktualizaci vyřešila taky dobře, na hodinkách jde snadno zadat hůl. Bohužel s tím přišli až potom, co jsem koupil golftags na hole. Způsob s "tagy" je přece jenom pohodlnější, jen přiložím hůl ke kapse kde mám mobil a nic neřeším, ale zadávání na hodinkách je už tak jednoduché, že jsem asi mohl ušetřit...
Ale funguje jen na Samsungách. na WearOS zatím ne.... :(
 
Rozebírali jsme speciální hodinky od Tomtomu, Graminu pro golf, témata se dají na Jamce najít. Máme tu i téma pro klasické náramkové hodinky pro golf. Zajímalo by mě ale zkušenosti s chytrými hodinkami. Na výběr jich je celá řada a asi se dají rozdělit mezi tři kategorie: sportovní hodinky, chytré hodinky, sport náramky. Namátkou vybírám:

Chytré hodinky: Apple Watch 4 (3), Huawei Watch GT, Samsung Galaxy Watch (46,42mm), Fitbit Versa, Huami Amazfit...
Sportovní hodinky: Polar Ventage M/V, Garmin Fenix/Vivoactive 3 Music, Samsung Watch Active...
Sportovní náramky: Honor Band, Fitbit Charge, Huawei Band 3... atd.

A pak samozřejmě golfové chytré hodinky: Tomtom, Garmin...

Toto téma je zaměřeno na chytré hodinky obecně, i s golfovým využitím. Tzn. ne přímo specializované modely, ale spíše obecné. Vybrali jste si, máte už některé chytré hodinky? Proč jste zvolili ty, co máte? Co aplikace pro golf, fungují, spokojenost? Nebo jste šáhli po speciálních hodinkách pro golf?
Mám asi 4 roky náramek Garmin Approach X40, propojený s PC s Android, s i-Padem a i-Phone. Jsem nadmíru spokojen. Má spoustu funkcí, já ale užívám jen počítání kroků a zaznamenání aktivit - běh, chůze, golfová hra. Na golf je super, že ukazují vzdálenost ke grýnu (začátek, střed, konec), taky k překážce, ale to nevyužívám, dělají statistiky - použitá hůl, zahraná vzdálenost, počet patů. Na rozdíl od "golfových hodinek" se dá nosit úplně běžně celý den, není třeba ho "převlékat", resp. nosit dvoje hodinky. Takhle mám pořád na levé ruce hodinky a tenhle pásek / náramek na ruce pravé. Když jsem se poohlížel po nových, od Garmin jsem žádný "náramek" nenašel, velké hodinky si pořizovat nechci, tak bude muset tenhle náramek ještě něco vydržet. Máte někdo typ na náramek od jiné značky?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom