Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Chytré hodinky, náramky (i/nejen pro golf)

Dnes to přišlo, zítra je beru do akce, dám vědět.

Zobrazit přílohu 35392
Tak už je mám taky doma a dnes první hra. První dojem výborný, určitě je to velký krok oproti minulé generaci - jak funkce, tak design i aplikace. Bližší info napíšu, až budu mít víc odehraných her.

Jediné mínus (možná jen dělám něco špatně) je, že mi to nevzalo cca 14 ran..
@Seppper či ostatní, netušíte, čím to může být?
 
Máš je na správné ruce? Levák na pravé a naopak? Já neměl problém snad s jedinou ránou.
 
Shotscope X5 zatím velký špatný, nejspíš probíhá beta test na lidech, teď o víkendu jsem měl chuť to zahodit na rybníka, 4x během prvních sedmi jamek se prostě ukončilo kolo, předtím se mi to stalo asi 3x, takže jsem je pak nasraně sundal a dohrál to s laserem.

Prý o chybě ví a do 10 dnů vydají fix .. psali před dvěma týdny, zatím čekáme ...

V tuhle chvíli je to jen předražený krokoměr. V3 jsem dal bráchovi a ty šlapou bez chyb.
 
Hrál jsem nyní 7 dní v kuse a výše popsaná chyba se u mě nevyskytla.
Naopak mě začaly X5ky sloužit výborně, berou téměř všechny rány. A po cca 10 hrách mám desítky statistik...které ukazují, že bych měl trénovat snad všechno :rolleyes:
 
Mě včera v Beřovicích taky bez chyby ale když mrknes na SS skupinu na FB tak tuhle chybu hlásí poměrně velký počet lidí.
 
Prosím o radu. Mám Garmin Fenix 7 Pro. Manželka má tytéž. Zjistil jsem, že mi nesprávně udávají vzdálenost od místa kde stojím na green. Rozdíl mezi mými a Radčinými (manželka) jsou až 50 metrů. Vypadá to, jako bych měl jinde posazený počátek souřadného systému. Nevíte prosím někdo jak opravit / nastavit / zkalibrovat?
 
Prosím o radu. Mám Garmin Fenix 7 Pro. Manželka má tytéž. Zjistil jsem, že mi nesprávně udávají vzdálenost od místa kde stojím na green. Rozdíl mezi mými a Radčinými (manželka) jsou až 50 metrů. Vypadá to, jako bych měl jinde posazený počátek souřadného systému. Nevíte prosím někdo jak opravit / nastavit / zkalibrovat?
Může být problém se souborem, který „koriguje" odchylky v pozici satelitů.
Zkus připojit hodinky k PC a spustit program Garmin Express (GE) a provést synchornizaci přes tento program vč. případných aktualizací.
Pokud to nepomůže, tak hodinky restartovat do továrního nastavení a opět synchronizovat přes GE.

Update: Dělá ti to na všech hřištích nebo jen na jednom konkrétním? Pokud jen na jednom, tak může být problém v tom, že máš starší verzi mapových podkladů než manželka. Takže opět aktualizace přes GE.
 
Děkuji, vše vyzkouším. Ověřím ve středu na ostro.
PS: Dělá to poslední dobou "na všech" hřištích - po té, co se na to soustředím, tak na všech posledních čtyřech v posledních týdnech.
 
Děkuji, vše vyzkouším. Ověřím ve středu na ostro.
PS: Dělá to poslední dobou "na všech" hřištích - po té, co se na to soustředím, tak na všech posledních čtyřech v posledních týdnech.
Tak to nejspíš bude starou verzí souboru, který hodinkám „říká" kde se nacházejí satelity v daný okamžik. Ten soubor by se měl pravidelně automaticky aktualizovat, pokud se z nějakého důvodů neaktualizuje, tak hodinky nemají data korekce pro danou chvíli a tak se zvyšuje nepřesnost určení polohy.
Synchronizace přes GE by měla v tomto případě pomoci.

Update: zde info od Garmin.
 
Upraveno:
Mám takovej dotaz k hodinkám Garmin Fenix 7xPro. Jsem zvyklej z S60, že se mě to po dohrání jamky ptalo na počet puttů, teď nic a místo aby to automaticky dopočítalo, tak se mi ve skorkartě ukazuje počet puttů 0. V nastavení jsem nikde nic nenašel. Neví někdo jestli to jde nějak nastavit, nebo to jde jen manuálně po dohrání kola dopsat v aplikaci? Což by teda bylo dost na prd.
 
Mám takovej dotaz k hodinkám Garmin Fenix 7xPro. Jsem zvyklej z S60, že se mě to po dohrání jamky ptalo na počet puttů, teď nic a místo aby to automaticky dopočítalo, tak se mi ve skorkartě ukazuje počet puttů 0. V nastavení jsem nikde nic nenašel. Neví někdo jestli to jde nějak nastavit, nebo to jde jen manuálně po dohrání kola dopsat v aplikaci? Což by teda bylo dost na prd.
Mám tedy F6PRO a tam na konci dohrání jamky se mě to zeptá na trefenou/minutou FW a počet patů.

Je nutno to nastavit - Golf (vybrat aktivitu a spustit) - Nastavení - Skorování „zapnuto” - Sledování statistik „zapnuto”
 
Mám tedy F6PRO a tam na konci dohrání jamky se mě to zeptá na trefenou/minutou FW a počet patů.

Je nutno to nastavit - Golf (vybrat aktivitu a spustit) - Nastavení - Skorování „zapnuto” - Sledování statistik „zapnuto”
Přesně takhle jsem zvyklej z s60tek, ale tady se mě to nic neptá. Nevím ale jistě teď, jestli jsem neměl vypnutý sledování statistik. Každopádně díky za tip a dám vědět.
 
Přesně takhle jsem zvyklej z s60tek, ale tady se mě to nic neptá. Nevím ale jistě teď, jestli jsem neměl vypnutý sledování statistik. Každopádně díky za tip a dám vědět.
Z manuálu
IMG_9686.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom