Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Chtěli byste si letos zlepšit svůj HI?

Chtěli byste si letos zlepšit svůj HI?

  • ANO - cíl: HI 30 a méně

    Hlasy: 0 0,0%
  • ANO - cíl: HI 40 a méně

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    38

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Turnaje už jsou ofiko možné, nesoutěžní hra už taky nějaký čas běží. Máte letos nějaké cíle týkající se zlepšení svého HI? :)
 
Njn, jsem soutěživý tvor, takže ano, rád bych se dostal pod 20. A udržel se tam.
Už jsem tam jednou byl a přepočet mi to vrátil nahoru i s úroky.
 
Já mam aktuálně 23. Docela bych se rád dostal pod 20. Ale jenom těsně. Ideál tak něco mezi 18-19. Aby to bylo dostatečně daleko od té dvacky, ale zase pořád tak akorát, abych mohl ještě případně zazářit a mít dobrý pocit, že jsem zahrál výrazně lépe, než mám HI. :)
 
HI neřeším vůbec u sebe natož u spoluhráče . Nějaké číslo HI nikoho lepším hráčem ještě neudělalo.
 
Njn, jsem soutěživý tvor, takže ano, rád bych se dostal pod 20. A udržel se tam.
Už jsem tam jednou byl a přepočet mi to vrátil nahoru i s úroky.
Jj.....taky už jsem na pár týdnů pod 20 nakouknul.....ale přepočtem a hlavně svou blbou hrou jsem zase nad 25.
 
Aktuálně 10,8 ale poslední měsíc sem se nechal každý týden trénovat a min. ještě měsíc intenzivně budu, takže letos toho singla chci.
 
Ja bych si ho chtel snizit pod 36 jen proto kdybych se nahodou zase dostal do Skotska a sel hrat Old Course. Jinak samozrejme fandim kazdymu kdo maka na tom si ho snizit, ale zatim me absolvovat dlouhy turnaje moc nelaka, radsi si zahraju rychle. Taky hcp u nikoho neresim. Ale je mozny ze az bude vic casu tak me to chytne.
 
Já bych chtěl zpátky HI třeba 24, hrál bych blbě jako teď, ale aspoň mě to nestvalo a vlastně nebyl problem zahrát pod 100, což poslední dobou je 🤦🏻‍♂️🤷🏻‍♂️. Např. dneska jsem zvládnul svým 108MpH svihem rozehrat drive 1m před sebe a jednou dokonce díky backspinu (nebo po topince Top spin? 🧐) 2m za sebe 🤮🤦🏻‍♂️😅, asi rekord...
 
Chtěl bych říct, že HCP neřeším, ale není to úplně pravda. Kdo tvrdí, že neřeší nebo aspoň nikdy neřešil, nemluví pravdu. U mě ale platí, že čím méně hraju, tím méně řeším! A na single se musí hrát často a taky občas trénovat! Byl bych maximálně spokojen hrát stabilně pod 90 na paru 72.
 
Můj cíl na tento rok je přiblížit se k 15. Mám 17,5. Ale vlastně zjišťuju, že je možná 17-18 můj strop, protože vždycky 2-3 jamky totálně po.... a vzhledem k tomu, že berdíků je málo, číslo těmi průšvihy hrozně roste a když zahraju pod 90, řvu hurá. Takže @requo nic si nesnižuj, protože pak už nezazáříš... 😂🤷‍♂️
 
Mám to úplně stejně jako @Ferrry, to co píše platí stoprocentně i na mě:(
Akorát na domácím hřišti hraju na HI 12-15, ale jakmile vystrčím paty je výsledek kolem 90ti úspěch.
 
Chci letos singl, ale pere se to ve mně....nejsem tak dlouhý na driveru, obecně nejproblemovější hůl v bagu (tedy když mě nechytne pocit, že mi to jde a začnu tahat na ferveji dřevo, ale to není problém FW ale mezi ušima :) ) a z bílých je to např. v MB na pár jamkách velký rozdíl - třeba 14tka 3par přes rokli...a souhlasím s ulilee - neznám chlapa, kterej neřeší HI...u žen je to jiná, manželka taky zcela nechápe, o co mi s tím HI jako jde :D
 
Čtu tady , do školky jsem nechodil, že mnozí to řešili už od školky🤔🤭😳😩👍🍀⛳️.
Nevím proč chcete něčeho dosáhnout a pak to udržet, přijde doba , kdy to už doopravdy budete chtít udržet .
A něčeho dosáhnout no tak to můžete každý večer, tedy pokud máte s kým.
Je divné, že na domácím hřišti to jde a na cizím zklamete, to máte ostych , tam by to mělo být právě naopak i dvojnásobně abyste si neudělali ostudu.
Průšvih je , když to neodhadnete a zaskorujete na cizím hřišti , to je potom šoufno , stačilo jen zavčasu otočit boty správným směrem.
 
to @bohumil.koval - úplně jsem nepochopil obsah, dikci ani záměr tvého příspěvku, nicméně minimálně dvě věci jsou zřejmé.
Nevím jak by to mělo být na domácím či jiném hřišti, pouze jsem popsal stav jak to mám. Za to jsem, že nesplnil kritéria se hluboce omlouvám:).
Za druhé je naprosto zřejmé, že se mi hrubě nedostává tvého božského klidu a nadhledu, až mám strach abych poprvé v životě nezačal opravdu závidět.
Jako vystudovaného religionistu mě dokonce napadá, zda nenastává doba obnovy Dharmy a ty nejsi buddha Majtréja;).
 
Jako vystudovaného religionistu mě dokonce napadá, zda nenastává doba obnovy Dharmy a ty nejsi buddha Majtréja;)
Tvůj nápad mne ani nenapadl, kdežto ostatní význačné osobnosti minulého století zabývající se i a nejen okultismem čerpali z hinduismu . ( počínaje Teslou, AH,....)
Mnohému jsem se naučil/ čerpal /pám porůznu nemám vyhraněný zdroj, beru to co se mnou souzní.
Při golfu mi to pomáhá soustředěním, vizualizací , pocitem ke/ze hry , kdy vlastně není důležitý jednotlivý úder jako výsledek a pro někoho výsledkem je zlepšení/ udržení HI a pro někoho pohlazení po duši jak si krásně zahrál.
Proto nepřikládám aź takový důraz na hodnocení podle dosaženého/ udrženého HI jako , kdo jaký je .
 
kdy vlastně není důležitý jednotlivý úder jako výsledek a pro někoho výsledkem je zlepšení/ udržení HI
jenže výsledek vychází právě z jednotlivých úderů :D
 
Tvůj nápad mne ani nenapadl,
to je škoda, nepodceňuj se:).
Pokud jde HI - samozřejmě mě nezajímá číslo samo o sobě, ale chtěl bych hrát tak (kolem 80) abych třeba ten singl mohl mít, což však vzhledem k mé nechuti trénovat asi nehrozí. Hlavu kulí si ale kvůli tomu určitě neproženu:).
Btw pokud se nepletu s HI jsme na tom +- podobně a zatímco ty jsi u toho v pohodě, já se se rozčiluju a nadávám si co jsem za kopyto. Tudíž je zjevné, že stejného výsledku se lze dobrat různým způsobem. A ano baví mě to i když u toho brblám:up:.

Proto nepřikládám aź takový důraz na hodnocení podle dosaženého/ udrženého HI jako , kdo jaký je
Tak tomu nerozumím. Nevšiml jsem si, že bych já, nebo někdo jiný tady na fóru hodnotil druhé podle HI.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom