Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Chodíte nesoutěžní výsledky?

Chodíte nesoutěžní výsledky?


  • Hlasovalo
    63
Tohle je slušnej start kariéry. Myslím, že i Chuck Norris bledne závistí...

image0.jpeg
 
Tohle je slušnej start kariéry. Myslím, že i Chuck Norris bledne závistí...

Zobrazit přílohu 31379
To jako někdo fakt zadá takovou skórku?
3 HIO za kolo - to se pak Golfplan vyplatí 😂 tedy pokud to vůbec jde se pojistit proti multiHIO 🤭
Hele - jaké pití se vlastně platí za Albatros? 🤭
 
To jako někdo fakt zadá takovou skórku?
3 HIO za kolo - to se pak Golfplan vyplatí 😂 tedy pokud to vůbec jde se pojistit proti multiHIO 🤭
Hele - jaké pití se vlastně platí za Albatros? 🤭
No pídím se po podrobnostech, protože jméno kandidáta na post ve Výboru ČGF v kolonce zapisovatel by mělo být určitou zárukou férovosti. Nechci pana LUU nespravedlivě podcenit, ale pokud tohle švihnul půl roku po zisku ZK, tak příští rok vyhraje na PGA Major...
 
V první devítce jednu jamku škrtl 🤦‍♂️🤦‍♂️
To byl chip-in, takže správně není zapsán žádný putt 🤭😂
 
K anketě. Ještě jsem nesoutěžní výsledek nehrál, ale určitě mám v plánu si to vyzkoušet a pravděpodobně je dál využívat, pokud mě to nezklame :)
 
Jinak k tématu. Cca 10 let zpátky mě o to požádal kamarád, abych mu zapisoval. Už nejsme kamarádi.
K nesoutěžnímu výsledku - jeho hamba až vleze na turnaj a bude hrát ve flajtu s lidmi co mají podobné HCP. Tedy pokud to nebudou jeho další tři "kamarádi".
 
Tohle je slušnej start kariéry. Myslím, že i Chuck Norris bledne závistí...

Zobrazit přílohu 31379
Trochu mi to připomíná výkon Kim Čong Ila 😃

 
No pídím se po podrobnostech, protože jméno kandidáta na post ve Výboru ČGF v kolonce zapisovatel by mělo být určitou zárukou férovosti. Nechci pana LUU nespravedlivě podcenit, ale pokud tohle švihnul půl roku po zisku ZK, tak příští rok vyhraje na PGA Major...
I kdyby to švihnul třeba 2-3roky po zisku ZK tak je to kandidát na major 😀 a detaily mne taky zajimaji díky.
 
Ta scorka to je vazne masakr ... mozna vyuzili pravidla... hraju x, hlasim -1, pisu -1

@mkopcak - na serveru muzes videt vysledky hracu bez jakehokoliv omezeni?
Jako STK klubu a rozhodčí ČGF v podstatě ano.
 
Spíš to vypadá, že si psal rány nad par a potom to někdo přepsal. Na Dýšině na 15. zahrát HIO je nesmysl, ale 5 tam zahrát mohl.
A nebo si psal rovnou stable coz by asi sedelo vic a nekto to jen tupe prepsal.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom