Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Chodíte nesoutěžní výsledky?

Chodíte nesoutěžní výsledky?


  • Hlasovalo
    63
I kdyby to švihnul třeba 2-3roky po zisku ZK tak je to kandidát na major 😀 a detaily mne taky zajimaji díky.
Tak z toho majoru asi nic nebude, už je zpět na HI54 🤭

8340FC89-11B8-4CDC-B48D-886C8AAFD902.jpeg
 
Mě tedy na tom zaujal ten hypoteticky mínusový hi 17. Jsem měl dojem, že to je nějak omezeno i zezdola - někde u cca mínus 4 (tady jen tipuji), obdobně jako zezhora hranici 54?
 
Upraveno:
Tak, co jsem si všiml, tak bývají některé turnaje (zejména federační) vypisovány až do -9 (správně technicky je +9).
Asi by věděl @mkopcak kam až je možno „jít”.
Ale čistě technicky není důvod omezení „zezdola”
 
Tak, co jsem si všiml, tak bývají některé turnaje (zejména federační) vypisovány až do -9 (správně technicky je +9).
Asi by věděl @mkopcak kam až je možno „jít”.
Ale čistě technicky není důvod omezení „zezdola”
Hledal jsem, nenašel. Co @wasp ?
 
Já si myslím, že to omezeno nijak není.
Jestli si dobře pamatuju, Tiger přešel k PRO s HCP +8 a odhad pomysleného jeho HCP byl v době největší slávy někde mezi +11 a +13.
Třeba Denisa Vodičková má aktuálně +6,6.
 
Já si myslím, že to omezeno nijak není.
Jestli si dobře pamatuju, Tiger přešel k PRO s HCP +8 a odhad pomysleného jeho HCP byl v době největší slávy někde mezi +11 a +13.
Třeba Denisa Vodičková má aktuálně +6,6.
Tak jsem na to koukal a vyhledávací limit má server ČGF nastaven na již zmíněných +9. Nikdo “lepší” než D. Vodičková v ČR aktuálně veden není, z mužů je nejvýše D. Pavouček +5,8. S HCP +3 a lepším je vedeno 43 hráčů.
 
Tak jsem na to koukal a vyhledávací limit má server ČGF nastaven na již zmíněných +9. Nikdo “lepší” než D. Vodičková v ČR aktuálně veden není, z mužů je nejvýše D. Pavouček +5,8. S HCP +3 a lepším je vedeno 43 hráčů.
Technický server je omezen z hlediska HCP opravdu na +9. Důvod bude asi pragmatický, devět je nejvyšší jednociferné číslo a nemá smysl mít číslo vyšší ( nikdo tak nízký HCP nemá ). Pokud by se někdo s HCP lepším než +9 objevil, šlo by to vyřešit i teď. Turnaj by se musel zezdola nastavit na PRO. To by umožnilo start bez omezení i amatérovi s jakkoliv dobrým HCP. Pro zajímavost, má někdo představu, jaký byl ( nebo je ) zatím nejlepší dosažený HCP? Myslím reálné číslo.
 
Technický server je omezen z hlediska HCP opravdu na +9. Důvod bude asi pragmatický, devět je nejvyšší jednociferné číslo a nemá smysl mít číslo vyšší ( nikdo tak nízký HCP nemá ). Pokud by se někdo s HCP lepším než +9 objevil, šlo by to vyřešit i teď. Turnaj by se musel zezdola nastavit na PRO. To by umožnilo start bez omezení i amatérovi s jakkoliv dobrým HCP. Pro zajímavost, má někdo představu, jaký byl ( nebo je ) zatím nejlepší dosažený HCP? Myslím reálné číslo.
U nás +7,5 a ve světě +12?
 
U nás +7,5 a ve světě +12?
Já to hledal, ale neobjevil přesně, tak zkouším ostatní. V Česku jsem objevil zatím nejnižší dosažený HCP u H.Ryškové +7,1 a u Jakubčíka +6,7. Skoro jistě se ale nejnižších HCP dosahovalo ( zejména v Evropě) po aplikaci nového HCP systému ( od 2019). Tam šly HCP špičkových hráčů dolů...
 
Já to hledal, ale neobjevil přesně, tak zkouším ostatní. V Česku jsem objevil zatím nejnižší dosažený HCP u H.Ryškové +7,1 a u Jakubčíka +6,7. Skoro jistě se ale nejnižších HCP dosahovalo ( zejména v Evropě) po aplikaci nového HCP systému ( od 2019). Tam šly HCP špičkových hráčů dolů...
Dival jsem se na prihlasky na Kaskadu, kde se hraje Amateur champ. A nejnizsi/nejvyssi jsem nasel Vodickova D. +6,6 a Klein L. +5,3.
Dle TT ma aktualne Ryskova + 5,7 a Jakubcik +5,1
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom