Anketa Chodíte nesoutěžní výsledky?

Chodíte nesoutěžní výsledky?

• Hlasovalo
    44

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 21
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
nesouteznivysledek.png

Nesoutěžní výsledek - co to je? Stručně: hráč se kdykoli může rozhodnout, že si chce upravit svůj hendikep mimo turnaj. Může si ho zahrát kdykoli, mít k sobě oprávněného zapisovatele - který ručí za správnost zahraného výsledku (podobně jako v turnaji) zaplatí poplatek určený konkrétním hřištěm, nahlásí na recepci, že půjde a hraje. Po hře odevzdá skorku na recepci, ty výsledek zapíšou. Že to není úplně vyjimečná věc, ukazují veřejně dostupné nesoutěžní výsledky na serveru čgf:

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/nesoutezni-vysledky

Co vy a nesoutěžní výsledky, hrajete, nehrajete... váš názor na ně?

czordk

Nováček+
Jméno
Sebastian
Rok ZK
2012
Klub
PGK
HI (HCP)
13,6
P/L
  1. Levák
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Ja chodím už prakticky jen nesoutěžáky, jelikož mě vadí, jak jsou turnaje strašně zdlouhavý... Za A) se hra skoro vždy neúměrně táhne/zasekává a za B) když se náhodou jednou za čas povede dobré kolo/umístění, tak se ještě čeká poměrně dlouho na vyhlášení výsledků...
Vyjimky jsou u canon startu, ale takovych turnaju zas tolik neni a zpravidla jsou to spise firemni turnaje na pozvani, takze jsem jich taky moc nehral 😁
Nevyhodou nesoutezaku pro me je, ze chodim hrat prakticky furt se stejnymi lidmi z meho okoli a tim, ze na turnaje nechodím nepoznávám moc nových lidí, s kterými bych na golf chodil...

Toamo

Aktivní člen
Rok ZK
2006
Klub
ČGK
HI (HCP)
10.7
P/L
  1. Levák
Značka
Titleist
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Nikdy jsem nešel nesoutěžní výsledek, říkám si, proč ho jít? Turnaj je prostě něco jiného než hra s kámošema...letos už 8 turnajů, což je na mě hodně, ale když jdu, tak to vnímám jako svátek něco extra...nesoutěžní výsledek mi pocitově přijde jako něco méně hodnotného (ale samozřejmě, ať si každý chodí, co chce)...a pocit na prvním týčku na turnaji prostě stojí za to :)

Basty10

Člen fóra
Jméno
Roman
Přijmení
Hnilo
Rok ZK
2016
HI (HCP)
21,4
P/L
  1. Levák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+1 / 0 /-0
1-2x ročně si s partou kamarádů vyrazíme na golfový prodloužený víkend, kde si hrajeme vlastní "turnaje" s nahlášeným nesoutěžním výsledkem.

jumbodedek

Aktivní člen
Jméno
Petr
Přijmení
Šulc
Rok ZK
2012
Klub
Maria Theresia golf club
HI (HCP)
16,8
P/L
  1. Pravák
Značka
cleveland
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Nesoutěžní jsem nikdy nešel a také nikdy nepujdu ;);) pro mne je ta atmosféra na turnaji to,proč ten sport miluji ;);) zažil jsem pár jedinců v době kdy se hcp upravoval podle stb, že chodili nesoutěžáky aby si HCP zhoršily a tím se dostali do jiné kategorie na turnaji a nebo zlepšily a pak se mohli chlubit jak ho mají ,,,Malej,,,, :D:D:D samozřejmně Hcp

Sauron

Aktivní člen
Jméno
Alexander
Přijmení
Klimeš
Rok ZK
2005
Klub
Kotlina - Terezín
HI (HCP)
28,1
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih

Feedback
+0 / 0 /-0
Už ne. Naposledy asi v r. 2011

Mirek_62

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
Za rok odehraji tolik turnajů, že už mi na nesoutěžní výsledek nezbývá čas 🤭😉

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 21
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Ja chodím už prakticky jen nesoutěžáky, jelikož mě vadí, jak jsou turnaje strašně zdlouhavý... Za A) se hra skoro vždy neúměrně táhne/zasekává a za B) když se náhodou jednou za čas povede dobré kolo/umístění, tak se ještě čeká poměrně dlouho na vyhlášení výsledků...
Vyjimky jsou u canon startu, ale takovych turnaju zas tolik neni a zpravidla jsou to spise firemni turnaje na pozvani, takze jsem jich taky moc nehral 😁
Nevyhodou nesoutezaku pro me je, ze chodim hrat prakticky furt se stejnymi lidmi z meho okoli a tim, ze na turnaje nechodím nepoznávám moc nových lidí, s kterými bych na golf chodil...

Díky za tuhle reakci, resp. první polovinu. To je asi nejlepší příklad, jak si udělat piditurnájek s nějakým napětím a snažením bez ohledu na organizaci a domluvu s resortem. Líbí, dík za tip, jak se to dá taky brát. Doposud jsem bral NV spíše jako něco směřujícího k úpravě HI (myšleno spíše negativně), ale tvůj příspěvek toto moje negativně zabarvené vnímání pozměnil. Super. :) Dík.

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2021 patří (více info):