Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Chodíte na turnaje?

Chodíte na turnaje?


  • Hlasovalo
    14

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Chodíte na turnaje?
  • a) ano, často
  • b) ano, sem tam
  • c) vyjimečně zajdu
  • d) ne
Hlasujte v anketě (co nemůžou v tapatlaku, tak do textu), doplňte do textu odpověď a proč? Proč chodíte/nechodíte? Co je pro vás to hlavní?
 
Upraveno:
Drive jsem vymetal co slo, dnes si velmi vybiram.
Hraju z 90% federacni nebo sranda turnaje.
Duvod proc nechodim na komercni?? Vetsinou mam vikendy plne a nemam nervy na tri hcp 30 ve flightu (nic proti vysokym hcp, tohle je problem organizatora)
Letos mam odehrano 8 individualnich kol, jen jedno z toho neni federacni, jedno kolo na Kacove.
 
Chodím jen na turnaje:
- od 19.jamky (čím víc, tím líp:))
- které pořádá můj zaměstnavatel pro zákazníky (3 do roka)
- na které mě někdo pozve a mně se líbí hřiště, atmosféra, známí... (tak 2 - 3 do roka)
 
První roky jsem chodila jen na domácí hřiště a to skoro na všechny. Letos 3x doma a 4x s 19.jamkou. A proč? Abych taky přišla mezi lidi.:D Jinak se na hřiště dostanu buď večer nebo ve středu ráno a to tam bývám sama.
 
1.rok jsem chodil na jaře hodně, protože jsem chtěl jet se švárou do Itálie na Lago di Garda a tam oficiálně vyžadovali HCP36
2.rok jsem chodil na jaře hodně, protože jsem chtěl jet se švárou do Španělska do Marbella a tam oficiálně vyžadovali HCP28
2.rok v létě jsem chodil sem tam, protože jsem se chtěl dostat pod švárovo HCP :p:D
Na 3. rok jsem si vybral za oběť @RobertSlajs, takže budu chodit abych se dostal pod jeho HCP :D:D:D
Pak už budu chodit jen sem tam podle ceny a kvality kuchně v resortu ;) , teda pokud některej z nich nesníží ... :p:D:D:D
 
1.rok jsem chodil na jaře hodně, protože jsem chtěl jet se švárou do Itálie na Lago di Garda a tam oficiálně vyžadovali HCP36
2.rok jsem chodil na jaře hodně, protože jsem chtěl jet se švárou do Španělska do Marbella a tam oficiálně vyžadovali HCP28
2.rok v létě jsem chodil sem tam, protože jsem se chtěl dostat pod švárovo HCP :p:D
Na 3. rok jsem si vybral za oběť @RobertSlajs, takže budu chodit abych se dostal pod jeho HCP :D:D:D
Pak už budu chodit jen sem tam podle ceny a kvality kuchně v resortu ;) , teda pokud některej z nich nesníží ... :p:D:D:D
Neboj, budu dělat, co budu moct, abys to měl jednodušší;)
 
Chodim vyjimecne.
- Vetsina turnaju vyzaduje mnohem vetsi casovy fond, nez mam k dispozici a jsou obecne "pomale"
- Castokrat nevim, s kym budu hrat a jelikoz je casu malo, radeji si spolecnost vybiram
- Dobre dotovane komercni turnaje na dobrem hristi, kam dostanu zdarma pozvanku beru... preci si nebudu kupovat sampony nebo predplatne reklamnich casopisu, ne? :D Nebo ty, kde je hole-in-one prize byt v praze. :D
- Dokud jsem mel klubovy HCP, tak jsem to resil... chtel jsme se stat dospelym nebo mit moznost jit hrat na Albatros. :) Puvodne jsem tez resil HCP limity v zahranici, ale jak jsem se presvedcil, je to ciste formalni vec a nikde to realne neresi.
 
Puvodne jsem tez resil HCP limity v zahranici, ale jak jsem se presvedcil, je to ciste formalni vec a nikde to realne neresi.

To jsem už v Itálii taky zjistil, ale stejně jsem to řešil. Nebyl bych v pohodě, kdybych tam letěl s pocitem, že by mě teoreticky taky na ty hřiště nemuseli pustit.:)
 
Chodím jen výjimečně, teda krom 19.jamka turnajů.
Byl jsem vlastně jen na jednom, vloni na podzim, abych zjistil jak na tom jsem.
Pak už jen 19.jamka akce.
Popravdě mě to neláká, abych se táhnul 5 hodin na hřišti, když můžu stejné hřiště obejít za 4.... a kvůli cenám už vůbec ne.
 
Hraju první rok a dal jsem si golfové předsevzetí jít na všechny turnaje domácího klubu (Grabštejn a letos zatím 10 akcí, některé vícedenní), které plním.
Dále soukromá přátelská tour na 7 regionálních hřištích (občas jako turnaj, občas nesoutěžní výsledek)
Také nezapomenutelné 4 akce 19.jamky opět některé vícedenní;)
Na komerční mě nikdo nezve, co bych tam taky dělal :p
Mě to baví ...
 
Tento rok jsem brutalne omezil nebot predchazejici roky jsem mel kolem 60 turnaju rocne
takze ted jen na turnaje poradane zamestnavatelem, kdyz nekdo pozve na firemni a par ofiko turnaju :)
 
Nejradši chodíme na Texas ale hraje se hodně jen na začátku a na konci sezóny. Jinak pak cca. 5-6 turnajů abych měl aktivní hdcp, jak se píše výše, turnaj zabere celý den a to mě na tom vadí nejvíc.
 
Nejradši chodíme na Texas ale hraje se hodně jen na začátku a na konci sezóny. Jinak pak cca. 5-6 turnajů abych měl aktivní hdcp, jak se píše výše, turnaj zabere celý den a to mě na tom vadí nejvíc.

Jen pro info - podmínka odehrát alespoň 4 turnaje ročně, aby zůstal aktivní HCP, byla vloni zrušena
 
Na turnaje chodím, když to časově vychází. Protože oba mladší synové chodí (vozím je) na turnaje Dětské tour severovýchod, častěji jsem na turnajích jako řidič a divák a zázemí. Jako rodina se rádi zucastnime turnajů u nás na hřišti, také na Roudničce je u nas v rodine oblíbený GANT turnaj na 9 jamek. Pro mě je to o potkávání se s lidmi, pohodě a hře.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom