Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Chodíte na golf ve vedru?

Chodíte na golf ve vedru?

  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    31

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Vedro až hrůza. Aladinovi došly barvičky, golfové míčky se začínají potit a golfové hole pálí, držáky na skorky slouží jako ohřívače vajíček. Máme tu jeden, né-li úplně nejteplejší den v roce (38+ stupňů). Takže nenáročné téma na naše uvařené mozky... chodíte v tomto vedru hrát golf? Nebo na trajdání po hřišti nemáte náladu? Pokud jdete, děláte nějaká speciální opatření?
 
Schovám se pod deštníkem, možná půjdu v sandálích... Anebo to nakonec pod vlivem upečení se cestou v autě zabalím a nepůjdu nikam :D
 
Schovám se pod deštníkem, možná půjdu v sandálích... Anebo to nakonec pod vlivem upečení se cestou v autě zabalím a nepůjdu nikam :D
Ja si to zazil loni v cervenci v toskansku, samozrejme destnik sem si tam nebral, pac preci v cervenci nebude v italii prset :D:D
Nicmene, vzhledem k tomu, ze se potim jak vrata od stodoly uz pri 20 stupnich, tak to neresim, jen vozim hodne chladnejsi mineralky v termoobalech, vlhcim cepici, vozim triko na prevleceni a potah na sedacku auta. Opalovaci krem samozrejme taky neresim, takze na plazi pak vypadam jak pi*us, co urcite vsem chce ukazat, ze ma na to hrat golf, a pritelkyne si radsi lehka na dostatecne velkou vzdalenost znenoznujici jakoukoliv moznost identifikace, ze patrime k sobe 😀
 
Já mám dneska 15:30 - 17:30 trénink, takže vám dám (a nebo taky možná už nedám) vědět, jak venku je:).
 
Jako dnesni vedro uz je na zvazenou. Ale jinak zabalim hodne piti, vezmu ksiltovku, slunecni bryle a jdu. Sice pocitam s tim, ze na konci uz se budu plahocit, ale aspon mam na co svadet neuspechy :D
Ale hlavne to piti. Jsem schopen behem hry vypit i 3l vody...
A pak si rikam, hlavne ze neprsi, ne? :)
 
Chodím a rád...hřiště jsou prázdná a drivy létají dál 😎
Ale podvědomě preferuju hřiště, kde je trochu stínu...
 
Byl jsem včera , jdu i dnes jen tee-time je poslední možný , je dlouho vidět, tzv do tmy, už to sice tolik nepálí , ferveje a grýny máme zelené jen semi a rafy zežloutly. Po hře je člověk vysušen a svírá se mu hrdlo, teplý čajíček to vždy spraví.
 
Loni jsem šel v 36 stupních a zařekl jsem se se že už nikdy, ale po týdnu jsem to dal ještě jednou. Hádejte co, zařekl jsem se že už nikdy. A dneska? Chtěl jsem hrozně jít, ale hrozně se mi nechce, asi jsem se poučil, ale uvidíme léto začíná.
 
Je třeba říci že mě rodina od dnešní hry odrazuje, manželka nechce být vdova a děti siroty.
 
Tak nevím, buď je zima, nebo prší, nebo hic?
Neděle Hazlov, celkem pohoda teplota pod 30. Pondělí Mariánky, jak jsou vejš, sice teplo ale snesitelně. Včera Olsova vrata odpoledne, hic jako hovado a celou dobu za hejnem místních třinácti slepic, které si hráli jakýsi turnájek a že prý pouštět nebudou - peklo pět hodin a už nikdy tam. Dnes cestou domů Teplá, stín nikde, teploměr se roztekl, jsem jak čerstvě udělaný škvarky. Když jsem vyhazoval parťáka na Zličíně, 39°C.
Zejtra bych šel klidně znova, radši než do práce...
 
Tak nevím, buď je zima, nebo prší, nebo hic?
Neděle Hazlov, celkem pohoda teplota pod 30. Pondělí Mariánky, jak jsou vejš, sice teplo ale snesitelně. Včera Olsova vrata odpoledne, hic jako hovado a celou dobu za hejnem místních třinácti slepic, které si hráli jakýsi turnájek a že prý pouštět nebudou - peklo pět hodin a už nikdy tam. Dnes cestou domů Teplá, stín nikde, teploměr se roztekl, jsem jak čerstvě udělaný škvarky. Když jsem vyhazoval parťáka na Zličíně, 39°C.
Zejtra bych šel klidně znova, radši než do práce...
Mně se nechce ani z práce - mám tu klimatizaci 😂
 
To mám taky, ale radši se budu péct na golfu než chladit v práci..
Dnes teplota maxi a maxi délky z týčka- 3w- míček wilson staf 240m, neskutečné225 letěl 15 do rafu. Jinak super pofukoval lehký vánek, hra 33 public/ veřejné, konečně vyschly bunkry. Vypito během hry 1,30 hod 1 litr vody.
 
Nějak mi to v tom vedru a pocení už ani nepřijde , že hraji bez rukavic, jen se dívám na ostatní , kolikatery propojené rukavice , musí za hru vyměnit, nedejbože , že zapomene po hře rukavice v kapse a nerozvěsí / nevypne tak jsou skoro do koše.
 
Nějak mi to v tom vedru a pocení už ani nepřijde , že hraji bez rukavic, jen se dívám na ostatní , kolikatery propojené rukavice , musí za hru vyměnit, nedejbože , že zapomene po hře rukavice v kapse a nerozvěsí / nevypne tak jsou skoro do koše.
staci si tu rukavici po kazde rane sundat
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom