Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Chodíte hrát za plné ceny fee?

Chodíte hrát za plné ceny fee (možno zvolit více odpovědí)?


  • Hlasovalo
    23

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Anketní otázka, která je spíše doprovodná snad plodné diskusi. Několikrát jsme řešili na Jamce ceny fee, draho, levno, slevy atd. Pojďme se na to podívat z teoretické roviny do té reálné. Chodíte vy hrát na hřiště za běžné ceníkové ceny, nebo hledáte vždy možnost, jak někde získat fee levněji? Anketa nemůže obsáhnout celé téma, zkuste se nad tím zamyslet a a rozepsat své postupy. Jak vybíráte kam si jít zahrát a za kolik.
 
U nas za plne fee nechodim skoro nikdy, jen kdyz jdu nejake nove hriste a nesezenu slevu. V cizine se snazim hledat hriste se slevou (rakousko a nemecko vetsinou studentska cena za -35 až -50%). V nejakych destinacich se slevy shaneji spatne, UAE, Thajsko, Turecko, vetsinou se jedna o par jednotek procent, tak nemam moc na vyber :(
 
Protože hraju hlavně turnaje, tak se vždycky dá najít takový, kde jsou i drahá hřiště za rozumnou cenu (plus startovné). Pokud pak fee vychází někde kolem 800-900, jsem spokojený.
Plnou cenu 1400 a víc za hru platím tak 1-2x do roka, když na nějaké hřiště opravdu chci v ten konkrétní termín. Víc za hru nejsem ochotný zaplatit. to radši jedu na jiné hřiště (výběr z hřišť kolem Prahy je pro mě naprosto dostatečný)
Využívám ČGK, turnaje Golf Digest (pro předplatitele turnaj za 600), GPA Mid&Senior (hra za 800).
 
jiné: reciprocita či sleva na sešlost věkem ....
 
Za plnou cenu téměř nikdy. Hodně využívám 1fee2hraci, nebo různé vouchery.
Nebo jdu s místním členem se slevou.
Naposled jsem šel za plnou asi albatross.
U vesnickych devitek za pár korun to neřeším.
Nebo ještě balíčky s ubytováním, nejčastěji kupují přímo od resortů.
 
Bohužel mi někdy nic jiného nezbude, když na to hřiště chci jít. Ale samozřejmě se tomu hoooodně vyhýbám. :)
 
Za plnou cenu chodím vcelku často, protože rád poznávám nová hřiště (letos jsem hrál cca 30 různých hřišť). Má to i tu výhodu, že v době plné ceny je hřiště volnější...
A na některých hřištích, hlavně těch venkovských s atmosférou, ty peníze i rád zaplatím.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom