Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Chodíte hrát golf rádi sami?

Chodíte hrát golf rádi sami?

  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    38

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Chodíte hrát golf rádi sami? Nebo pokud byste měli jít sami, tak raději nejdete, případně se přifaříte k někomu do flajtu?
 
Já jsem abnormálně společenský tvor, takže hrát samotná mne nebaví. Ale jen tak se k někomu cizímu přifařit, to zase ne.
 
Vždy se snažím sehnat někoho k sobě, přeci jen si mít s kým pokecat je fajn😉Když už sám, tak většinou jen 9 a hlavně hřiště kde to znám.
 
Nemám problém chodit sám, ale když
to jde, rád se k někomu přidám. Nutí
mě to si při nepovedených ranách
kontrolovat slovník. 😜
 
Chodit sám je výzva na přesnou hru, hrát tam kde míříme , chyba = ztracený míč a nebo dlouhé hledání . Rád jdu s někým o řády lepším, testují odolnost nenechat se strhnout jejich hrou( dlouhé drive), prostě hrát si svou hru. Opačně nemám taky problém, cizojazyčný mi taky nevadí.
 
Rád jdu s někým o řády lepším ...
Takže vlastně hraješ pořád sám 🤭

Všem se následně omlouvám za tento bezprecedentní osobní útok na @bohumil.koval ale fakt jsem nemohl vydržet nereagovat.
BAN si uděluji dobrovolně sám.
 
85% her chodím s někým (většinou s kamarády, mám jich hodně a ani moc nestíhám okruh rozšiřovat). 15% chodím sám, většinou když na poslední chvíli zjistím, že mám volný čas. Když jdu sám, vyčistím si hlavu, zvládnu něco promyslet a tak. Většinou když jdu sám hodně řeším, abych šel někam, kde bude relativně volno, abych nečekal.
 
Rád chodím sám, popřemýšlím si o blbostech, vyčistím si hlavu a když se mi nedaří, neotravuji nikoho dalšího svojí nas.........
Ale pokud se objeví nějaká možnost jít s někým, rád ji využívám.
Když se ke mně někdo připíše, nevadí mi to, ale cíleně se já k někomu nepřipisuju.
 
Většinou chodím na turnaje......takže s někým. Ale nemám vůbec žádný problém jít hrát sám......hlavně na začátku sezóny chodívám sám, abych se před turnaji trochu v klidu rozpinkal......
 
Chodím sám často a rád. Příklad: v červenci jsem strávil 3 týdny na Moravě a odehrál 16 různých hřišť. Až na dvě (menší devítky jsem šel s mými dětmi) všechny sám. Prostě miluju volnost a nebaví mě ty výmluvy "teetime je moc brzy/pozdě", "manželka mě nepustí", "fíčko je drahé"...
To ale neznamená, že kolem sebe nemám několik spoluhráčů, se kterými si rád zahraju...ale spíš jednotlivou hru, než třeba golfový víkend...
 
Takže vlastně hraješ pořád sám 🤭

Všem se následně omlouvám za tento bezprecedentní osobní útok na @bohumil.koval ale fakt jsem nemohl vydržet nereagovat.
BAN si uděluji dobrovolně sám.
Mirku, vítám tě zpátky. Největší rozdíl je jak jsem napsal z týčka , tam to prostě bohužel nejde tak konzistentně jako u těch HI CC A+-5. Možná až budu starší( golfově) tak se to naučím , teď to musím bohužel nahradit druhou a někdy třetí .
 
Většinou jdu sám, mám to jako určitou formu psychohygieny. A pak taky necítím provinění, když si dám druhou ránu ze stejného místa jinou holí a můžu tak občas zkoušet i něco jiného.

Ale s dobrými lidmi taky rád zajdu ;)
 
Nejraději chodím sám. když se někdo přidá mám po náladě. za 8 let se mi stalo asi jenom 3krát, že jsem hru ve skupině nakonec hodnotil jako pozitivum. Většinou se lidi neumí chovat. Jak se říká, že na golf se chodí lidi bavit- tak to je obrovská pověra, klišé a vlastně i logický nesmysl.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom