Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HrejGolf.cz Chcete zlepšit svou hru? Nehrajte jen golf…

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Chcete zlepšit svou hru? Nehrajte jen golf… (HrejGolf.cz)

Nejen golfem živ je člověk, tedy nejen jeho přímým tréninkem se golfista zlepšuje. I řada dalších sportů může aspirujícímu golfistovi přinést do jeho hry a vývoje benefity. Doplňkových sportů často doporučovaných řadou trenérů i oficiálních golfových webů je překvapivě velké množství. HrejGolf.cz vám přináší několik návrhů, za jakým sportem vyrazit, když si chcete na jednu stranu odpočinout od bagu a holí a na stranu druhou stále zlepšovat svou hru.

Článek Chcete zlepšit svou hru? Nehrajte jen golf… vydal magazín HrejGolf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
No, tenis nehraju a neumí ale squash má u mě bohužel důsledek, že zapojuju nadměrně pravé zápěstí při švihu - když byl výpadek squashe z důvodu covid, dařilo se mi více srovnat rány. Teď je to znovu znatelně horší, jak zase pravidelně potím tuky na kurtu. :(
 
Mno, jak už jsem mnohokrát zmínila, hrávala jsem dost aktivně softball ( baseball ženské nehrají). Možná to, že jsem patřila mezi dobré pálkařky, zanechalo následky. A jak říkám, softball už neuběhám, tak pinkám golf. Jiný sport už dnes krom golfu neprovozuji. Jo, ale problém, že koukám za míčem, jsem měla i v tom softballu. Prostě už už chci vidět jak letí! 😁
 
Docela zajímavý článek, zajímavé, že tenis je na prvním místě v doporučených taky ho hraji a hrál jsem ho dříve než golf, ještě bych doporučil horskou turistiku s těžkým báglem na zádech= nosící bag u golfu. A jinak všechny švihové sporty jako bembajs , přáskání bičem, třeba i hod kladivem docela dobrá průprava může být i házená. Řekl bych cokoli , kde se hýbeme, třeba i prodavač cihel na stavbě.
 
Docela zajímavý článek, zajímavé, že tenis je na prvním místě v doporučených taky ho hraji a hrál jsem ho dříve než golf, ještě bych doporučil horskou turistiku s těžkým báglem na zádech= nosící bag u golfu. A jinak všechny švihové sporty jako bembajs , přáskání bičem, třeba i hod kladivem docela dobrá průprava může být i házená. Řekl bych cokoli , kde se hýbeme, třeba i prodavač cihel na stavbě.

Myslím, že na prvním místě není kvůli důležitosti, ale prostě proto, že ho nejvíc lidí zná, hraje :)
 
"b
Docela zajímavý článek, zajímavé, že tenis je na prvním místě v doporučených taky ho hraji a hrál jsem ho dříve než golf, ještě bych doporučil horskou turistiku s těžkým báglem na zádech= nosící bag u golfu. A jinak všechny švihové sporty jako bembajs , přáskání bičem, třeba i hod kladivem docela dobrá průprava může být i házená. Řekl bych cokoli , kde se hýbeme, třeba i prodavač cihel na stavbě.
"bembajs, přáskání bičem, prodavač cihel...." - dobrá průprava na golf? 🤪
 
Z mýho pohledu
  1. cokoli, co Vám zlepší rovnováhu - chůze po kolejích, slackline, stání na jedné noze se zavřenýma očima
  2. cokoli, co Vám zlepší pružnost - joga, kotrmelce, kung-fu, BJJ a podobná hýblata

Třeba tenhle chlapík, pokud by hrál golf .....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom