Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Champions tour

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
HI (HCP)
14.6
Víte někdo, jak se vlastně na tuhle tour hráči dostanou?
Já si vzdy myslel, že musí vyhrát nějaký turnaj PGA tour, ale ne. Dnes jsme to řešili s kamarádem a shodli jsme se, že víme houby..
A teď při přenosu mluvili tuším o Parelovi, který na nejvyšší úrovni nevyhrál vůbec nic a tuhle tour hraje...
 
Víte někdo, jak se vlastně na tuhle tour hráči dostanou?
Já si vzdy myslel, že musí vyhrát nějaký turnaj PGA tour, ale ne. Dnes jsme to řešili s kamarádem a shodli jsme se, že víme houby..
A teď při přenosu mluvili tuším o Parelovi, který na nejvyšší úrovni nevyhrál vůbec nic a tuhle tour hraje...
Alan Babický mi říkal, že se tam dá snad i kvalifikovat, on jezdí na "Britisch open" na kvalifikaci, pokud by prošel a uspěl v turnaji, tak asi může pokračovat.
 
Víte někdo, jak se vlastně na tuhle tour hráči dostanou?
Já si vzdy myslel, že musí vyhrát nějaký turnaj PGA tour, ale ne. Dnes jsme to řešili s kamarádem a shodli jsme se, že víme houby..
A teď při přenosu mluvili tuším o Parelovi, který na nejvyšší úrovni nevyhrál vůbec nic a tuhle tour hraje...

Když jsem tu pro Jamku chvíli si dohledával zdroje o PGA a jednotlivých turnajích, hodně mi pomáhala wikipedia. Jsou tam vcelku dobře a docela podrobně zpracované různé zajímavosti ohledně jednotlivých turnajů, jejich historie atp. Tak možno hledat tam. Konkrétně k Tvému dotazu se tam dá dohledat


Někde na konci. Je tam docela zábavná zmínka o tom, že to je "nejkopmlikovanější člověkem známý systém" (dle Bobby Clampetta) :). Je pravda, že když si to pročítám, tak z toho moc moudrý nejsem a vlastně, pořád bych nebyl schopen to jednoduše vysvětlit. Tak jsem ti si moc nepomohl. :(
 
Já si myslel, že vstupenka je 50 let a účast na PGA 🤔
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom