Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

CGT - Crystal golf tour

Toto je nova golfova tura?
Slyseli jste o ni?

https://www.crystalgolftour.com/cz

Cenove to vypada docela dobre. Jen ci nebude problem s registraci podobne jak to byvalo u tury s casopisem golf

Po procteni webu to na mne pusobi hodne zvlastne. Vzdyt je tam turnaj v podstate kazdy den, nekdy i na vice hristich najednou.
 
Vypada, ze to obloukali podle Rakusaku. Tam existuje Starwberry Golf Tour
V Rakousku existuje Strawberry Tour a system je velmi, velmi podobny. Klidne, jsou i tri trnaje v jeden den na ruznych mistech v okolnich statech. Akorat cena je trosku vyssi

Zrejme vyuzivaji priznive ceny fee pro turnaje pres vsedni dny a vikendy pres vikendy to pokryje take :)

https://www.strawberrytour.com/
 
To vypadá zajímavě a cenově velmi příznivé, díky za tip. Popremyslime o tom.
 
Už to tu bylo: crystal golf tour byl, tuším titulek
 
Většinou v týdnu, nic pro mě bohužel :(
 
Dobrý den, velice mě těší že zde diskutujete o naší Crystal Golf Tour 2018. Pokud máte jakékoliv dotazy jsem plně k dispozici, případně i na honza@crystalgolftour.com.

1) Registrace - u nás žádný problém nehrozí - jedinou podmínkou je být členem naší tour a mít tak členskou kartu, která stojí 990 Kč/rok, do konce ledna máme zvýhodněnou cenu 890 Kč/rok. Jakmile jste jednou členy naší tour, můžete chodit na všechny vypsané turnaje dle libosti, stačí se registrovat přes server ČGF, kde budou všechny turnaje vypsány (pár jich tam již nyní naleznete), případně se registrovat přes recepci klubu pokud budete chtít hrát mimo ČR

2) Inspirace v zahraničí - tím, že se pracovně pohybujeme mezi CZ, SK, AT, tak si všímáme různých projektů a nezastíráme, že Strwberry Tour v Rakousku nám byla lehkou inspirací, avšak pro české hráče je prakticky nehratelná. Snažíme se přinést určitý nový formát turnajů, tak abyste hráli tuto pěknou hru a měli možnost dlouhodobé soutěže. Proto, také nenutíme nikoho hrát 50 turnajů ročně, stačí opravdu 6 výsledků z 6 hřišť a můžete se dostat do finále, které si troufám říci bude naprosot odlišné od toho co můžete znát.

Těším se na Vás na naší tour.

Honza -- spoluzakladet

www.crystalgolftour.com
 
Dobrý den, velice mě těší že zde diskutujete o naší Crystal Golf Tour 2018. Pokud máte jakékoliv dotazy jsem plně k dispozici, případně i na honza@crystalgolftour.com.

Těším se na Vás na naší tour.

Honza -- spoluzakladel

www.crystalgolftour.com
 
Většinou v týdnu, nic pro mě bohužel :(
Dobrý den Jardo,
naše turnaje se hrají ve všechny dny, včetně víkendů, ještě stále doplňujeme hřiště, například včera jsme doplnili Pannonii v Maďarsku. Snad pro Vás bude pozitivní informací, že prakticky všechna hřiště, která se hrají v týdnu budou turnaje Crystal Golf Tour startovat v odpoledních hodinách, právě proto, abyste měli možnost je hrát a nebyli tak nuceni narušit celýpracovní den v týdnu.

Honza - CGT
 
Po procteni webu to na mne pusobi hodne zvlastne. Vzdyt je tam turnaj v podstate kazdy den, nekdy i na vice hristich najednou.
Dobrý den pane Kopčáku,
ano turnaje jsou i na více místech v jeden den a to z toho důvodu, že máme v tour cca 100 hřišť, na každém s ebudou hrát 3-4 turnaje ročně a hracích dnů je jen 170 :). Pokud jsou však 2 a více hřišť v jeden den, vždy jsou od sebe natolik vzdálená, že pro Vás nebude těžké si zvolit to na které chcete jet. V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit.

Honza - CGT
 
Dobrý den, velice mě těší že zde diskutujete o naší Crystal Golf Tour 2018. Pokud máte jakékoliv dotazy jsem plně k dispozici, případně i na honza@crystalgolftour.com.

1) Registrace - u nás žádný problém nehrozí - jedinou podmínkou je být členem naší tour a mít tak členskou kartu, která stojí 990 Kč/rok, do konce ledna máme zvýhodněnou cenu 890 Kč/rok. Jakmile jste jednou členy naší tour, můžete chodit na všechny vypsané turnaje dle libosti, stačí se registrovat přes server ČGF, kde budou všechny turnaje vypsány (pár jich tam již nyní naleznete), případně se registrovat přes recepci klubu pokud budete chtít hrát mimo ČR

2) Inspirace v zahraničí - tím, že se pracovně pohybujeme mezi CZ, SK, AT, tak si všímáme různých projektů a nezastíráme, že Strwberry Tour v Rakousku nám byla lehkou inspirací, avšak pro české hráče je prakticky nehratelná. Snažíme se přinést určitý nový formát turnajů, tak abyste hráli tuto pěknou hru a měli možnost dlouhodobé soutěže. Proto, také nenutíme nikoho hrát 50 turnajů ročně, stačí opravdu 6 výsledků z 6 hřišť a můžete se dostat do finále, které si troufám říci bude naprosot odlišné od toho co můžete znát.

Těším se na Vás na naší tour.

Honza -- spoluzakladet

www.crystalgolftour.com
Chápu dobře, že v těch 850,- Kč je jak startovné i fee? Je nějak limitován počet členů Crystal golf tour?
 
Chápu dobře, že v těch 850,- Kč je jak startovné i fee? Je nějak limitován počet členů Crystal golf tour?
Dobrý den Marto,
ano chápete - na hřišti zaplatíte 850 Kč a dostanete greenfee + tunrajový servis (scorekartu, zápis výsledku) - jedinou podmínkou je být členkou naší tour a ít tak členskou kartu, která stojí 990 Kč na rok, do konc ledna je za zvýhodněných podmínek 890 Kč/rok. Počet členů nijak limitován není, záleží vždy na hřišti, ale nikde jsme se nesetkali, že by nějak omezovali počet přihlášených lidí, proč také :).

Registrovat se můžete na https://www.crystalgolftour.com/cz/m/registrace/

Snažili jsme se maximum otázek a odpovědí shrnout v tomto odkazu - https://www.crystalgolftour.com/cz/m/faq/

Těším se naviděnou na některém z turnajů.

Honza
 
Rozumim tomu dobre, ze to je nova etapa golfove tury s casopisem Golf?

Existovala tura. kde ceny fee byly velmi podobne a hravalo se behem tydne, nejcasteji ve stredu. Bohuzel zde byl zadrhel, ze lepsi hriste byla rezervovana v podstate hned po zavedeni ne server a nebylo mozne se prihlasit. Pak clovek musel obvolavat zname aby mu pomohli prihlasit, nebot skoro vzdy existovalo x mist, ktere byly volne presto, ze server Vam vratil, ze turnaj je plny.

Bude to stejne nebo predpokladate, ze kdyz bude vic turnaju tak jiz nebudou tyto problemy?
 
Rozumim tomu dobre, ze to je nova etapa golfove tury s casopisem Golf?

Existovala tura. kde ceny fee byly velmi podobne a hravalo se behem tydne, nejcasteji ve stredu. Bohuzel zde byl zadrhel, ze lepsi hriste byla rezervovana v podstate hned po zavedeni ne server a nebylo mozne se prihlasit. Pak clovek musel obvolavat zname aby mu pomohli prihlasit, nebot skoro vzdy existovalo x mist, ktere byly volne presto, ze server Vam vratil, ze turnaj je plny.

Bude to stejne nebo predpokladate, ze kdyz bude vic turnaju tak jiz nebudou tyto problemy?

Dobry den Aldo,
na uvod bych chtel rict, ze s Casopisem Golf nemame nic spolecneho, jejich tour je jejich zalezitosti a podle toho co vim, normalne bezi dal.

U nas je jasnou podminkou BYT CLENEM nasi TOUR za registracni poplatek 990 Kc/rok. Nasledne pak hrajete vsechna hriste za 850 Kc, ve dnech kdy je vypsany nas turnaj, respektive za 33 EUR/140 PLN apod. v jinych zemihc nez je CR. Bez registracni karty Vas hriste na turnaj nepusti, respektive neposkytne Vam tuto zvyhodnenou cenu.

Co se tyce kapacity, tak je jen na uvazeni jednotlivych golfovych klubu, kolik kapacitu poskytnou, my jim zadne omezeni nedavame.

V pripade dotazu se mi muzete klidne ozvat na 720 758 829 nebo honza@crystalgolftour.com

Honza
 
Omlouvam se teda, udalo se mi, ze kdyz jsem se poprve dival na Vase stranky, tak jsem videl mezi partnerama casopis Golf

A jak se bude treba resit situace, kdyz mam moznost hrat na Rosa v PL zdarma - Jaky budu mit fee? :)
 
Omlouvam se teda, udalo se mi, ze kdyz jsem se poprve dival na Vase stranky, tak jsem videl mezi partnerama casopis Golf

A jak se bude treba resit situace, kdyz mam moznost hrat na Rosa v PL zdarma - Jaky budu mit fee? :)

O pripadne hre zdarma rozhoduje vzdy hriste, plati samozrejme pro plnohodnotne cleny, ze hraji jen za poplatek 100 Kc, ale kdo je nebo neni clen ci jake pripadne vyhody z ruznych reciprocit poskytnou je na kazdem hristi. S tim, ze v dobe kdy je turnaj Crystal Golf Tour, tak bez clenske karty CGT vas na turnaj nepusti. Smyslem nasi tour je nejen prizniva cena za turnaj, ale hlavne dlouhodoba tour, kde se mate moznost dostat na finalovy turnaj

Honza
 
Admin note: Dvě vlákna týkající se CGC jsem sloučil do jednoho.
---

Ahoj @HonzaKulig, vítej na jamce. Klidně tedy vykej, nicméně zpravidla si tu tykáme, jsme na fóru. Určitě taky není potřeba každý příspěvek podepisovat, podpis je daný ikonou, případně jménem u příspěvku - možno využít i patičky. Dobré i je se představit v rámci samostatného vlákna.

Držím palce s túrou! :up:
 
Admin note: Dvě vlákna týkající se CGC jsem sloučil do jednoho.
---

Ahoj @HonzaKulig, vítej na jamce. Klidně tedy vykej, nicméně zpravidla si tu tykáme, jsme na fóru. Určitě taky není potřeba každý příspěvek podepisovat, podpis je daný ikonou, případně jménem u příspěvku - možno využít i patičky. Dobré i je se představit v rámci samostatného vlákna.

Držím palce s túrou! :up:

Ahoj requo,
tykání samozřejmě není problém, jen jsem si říkal jakožto nový účastník, že na to půjdu pomaleji :)

Představení i WITB udělám, jen aktuáln čekám na nové hole ORKA, takže počkám a nafotím až dorazí :)

Díky za přání, věřím že se také přidáš, snažíme se to dělat hlavně pro hráče
 
@HonzaKulig - Jak se daří v pilotním ročníku CGT? Koukám, že hráčů je docela obstojný počet, alespoň dle žebříčku?

Zatím spokojenost, vše dle plánu? Nějaké zákulisní historky vhodné pro lačné bulvární publikum? :-D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom