Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

CGT - Crystal golf tour

@requo - hracu je skoro 450 (z 8 narodnosti), takze pomalu ale jiste to stoupa. ucast na turnajich je nekdy 6 lidi, nekdy 42 jako vcera v Beroune, ale prumr je nekde okolo 20-30, takze spokojenost jak mezi lidma, tak v klubech, protoze je to zhruba idealni pocet lidi :)

Samozrejme vzdycky to muze byt lepsi, ale hraci se hlasi porad, prubezne, pribyvaji - nejake porodni bolesti to ma, ale to uz ted vime jak odtranime do dalsich let :)

Finale je domluveno, takze uz ted jen tech 80 finalistu :D

Jinak nejake bulvarni storky moc nemam, az na takovy ten cesky typicky vycurany system, ale to spise u pivka :D
 
Daří se dotáhnout cizince i do ČR? To gratuluji, zní to skvěle, myslím, že 30 lidí je přesně tak akorát, i když jasně - z promotérského úhlu, čím víc, tím lépe. :) To se mi nehce věřit, že by češi byli vyčůranci. V golfu ne, tady je to samá elita a vzory slušného a ohleduplného chování.
 
Mame ruzne particky, Polaci hodne jezdi do CR, Rakusaci taky, Slovaci jezdi do Cech, cesi an Slovensko, funguje to tak jaka byla predstava :) - ucast na turnajich okolo 30 by byla znacka ideal, hlavne smerem k hristim, nekde to tak je, nekde ne, ale to se behem dvou let vyladi :) - nam jako promoterovi neni jedno pocet lidi na turnaji, protoze jich chceme co nejvic kvuli hristim, ale ne kvuli penezum, protoze z feecek nemame nic :)

No vycuranost funguje vsude :-D - netusil jsem, ze az tolik i v golfu :-D - kazdopadne pravidlo zni jednodusse, nejsi clenem CGT, nehrajes, dari se nam to s hristi sledovat a byt striktni, takze good :)
 
Vsak to snad ani nejde hrat tento turnaj za takovou cenu bez registrace...

Co mm zkusenost ze strawberry tour, tak na recepci musis ukazat karticku .. ale nevim co se stane pokud ji zapomenes, zrejme te dohledaji na webu podle dokladu
 
@alda Aldo souhlas, u na spalti pravidlo - mej kartu u sebe, pripadne aspon mej fotku v mobilu, pripadne ukaz sve jmeno v online poradi - problem je vsak se cleny daneho klubu, kteri vidi, ze muzou hrat turnaj za 100 kc, ale nejak zapomenout, ze musi byt soucasne cleny nasi tour :) - protoze nectou propozice :) - takze si to vylozi jak potrebuji, no a bud se pridaji do tour anebo je do turnaje nepustime :)

Pravidlo je jednoduche - nejsi clenem CGT, nehrajes turnaj, ale uz vime jak to upravit na pristi rok v propozicich, aby to vsem bylo jasne na prvni pohled
 
u CGT to funguje stejně? To znamená - existuje kartička a recepce mě dohledává v systému CGT, nebo? Není mi úplně jasné, jak funguje pak to odbavení. Pravděpodobně kartička... tzn. recepční pak klikají na netu a ověřují jednotlivě?
 
@requo Kazdy nas clen ma svoji kartu CGT, kterou se MUSI prokazat na recepci a dostane turnaj za 850 Kc. Kdyz ji nemas, tzn. nejsi clenem tak te na hriste NESMI pustit - jedina alternativa je, ze zvednes na recepci telefon a zaregistrujes se pres nas i na miste, jsme lidi, vse jde :)
 
@requo Kazdy nas clen ma svoji kartu CGT, kterou se MUSI prokazat na recepci a dostane turnaj za 850 Kc. Kdyz ji nemas, tzn. nejsi clenem tak te na hriste NESMI pustit - jedina alternativa je, ze zvednes na recepci telefon a zaregistrujes se pres nas i na miste, jsme lidi, vse jde :)

Jasně, já tomu rozumím formálně a věcně přijde mi to logické ze strany hráče. Zajímalo by mě i orientačně, jak to řešíte z druhé strany, ze strany recepce - prostě kartička jako dokument stačí a jen se recepční ukáže, nebo se projíždí nějakou čtečkou, případně se někam zadává číslo kartičky? Kdysi jsem (mimo golf) s použitím a distribucí kartiček u jedné akce narazil - dřív, než jsem se nadál, byli kopírované a výhody/slevy nechtěně využívané i lidmi, kteří neměli oprávnění. Nebo tento problém nenastává?

Tzn. že turnaje jsou prostě vyhrazené. Jj, to zní funkčně. Asi to taky zkusím. Btw. děláte flajty na přání, nebo?
 
Jasně, já tomu rozumím formálně a věcně přijde mi to logické ze strany hráče. Zajímalo by mě i orientačně, jak to řešíte z druhé strany, ze strany recepce - prostě kartička jako dokument stačí a jen se recepční ukáže, nebo se projíždí nějakou čtečkou, případně se někam zadává číslo kartičky? Kdysi jsem (mimo golf) s použitím a distribucí kartiček u jedné akce narazil - dřív, než jsem se nadál, byli kopírované a výhody/slevy nechtěně využívané i lidmi, kteří neměli oprávnění. Nebo tento problém nenastává?

Tzn. že turnaje jsou prostě vyhrazené. Jj, to zní funkčně. Asi to taky zkusím. Btw. děláte flajty na přání, nebo?

Karticka je na konkretni jmeno, ktere je na karte rucne nadepsano, karta je s oznacenim roku a prakticky nekopirovatelna, neni to zadny kus papiroveho kartonu, ale klasicka karta jak kreditka :) - ctecky apod. by byl neskutecne drahy spas :(. Turnaje jsou pouze pro nase cleny, kdyz vidim ze tam je prihlasen pres CGF nekdo kdo clen neni, resim s recepci a ty funguji velice dobre, protoze pokud by toho cloveka do turnaje bez nasi registrace pustili, jeste za zvyhodnenou cenu, okradaji sami sebe - ten clovek proste nema na tento benefit narok, je to stejne jako kdyz jsou banany v Tescu v akci pro cleny ClubCard a ty ji nemas, tak je taky nedostanes :D

Flajty resi konkretni kluby na recepci, nikde s tim neni problem - napises, ze chces hrat s tim a s tim a je to :)

Takze cekam registraci :D
 
Takze cekam registraci :D

Bohužel, rád bych, ale nerad bych, aby pak u mého jména svítila jednička za počet odehraných turnajů. Podmínky a cena se mi líbí - cena 850 za hru je luxus, jen ten čas se dostat na libovolné turnaje mimo těch pár akcí od 19.jamky a k tomu běžná práce se mi prostě nedostává. :( To by mě rodina už neviděla vůbec.

Ale zkusím kouknout na plan na leto, tam by to vyjit mohlo a pak budu tvuj, pokud poladime volna a zastupy s kolegy v praci.

Btw. neuvazoval si, ze by se dalo jit i neturnajove (za turnajem), za stejnou cenu, ale proste bez zápisu? Je teda fakt, že organizačně/administrativně je to náročnější. A ani nevím, jestli by se to využilo. :)
 
Upraveno:
Bohužel, rád bych, ale nerad bych, aby pak u mého jména svítila jednička za počet odehraných turnajů. Podmínky a cena se mi líbí - cena 850 za hru je luxus, jen ten čas se dostat na libovolné turnaje mimo těch pár akcí od 19.jamky a k tomu běžná práce se mi prostě nedostává. :( To by mě rodina už neviděla vůbec.

Ale zkusím kouknout na plan na leto, tam by to vyjit mohlo a pak budu tvuj, pokud poladime volna a zastupy s kolegy v prace.

Btw. neuvazoval si, ze by se dalo jit i neturnajove (za turnajem), za stejnou cenu, ale proste bez zápisu? Je teda fakt, že organizačně/administrativně je to náročnější. A ani nevím, jestli by se to využilo. :)

Mame tam toho mraky, hodne turnju zacina v tydnu i odpoledne, viz Slapy ve 12, Kacov v 15 apod.

Jinak mimo turnaj jsme neuvazovali, ani nevazujeme, tim bychom cely projekt shodili na uroven virtualniho klubu a to v zadnem pripade nechceme, ani nemama ambice zakladat nejaky virtual. Jsme tour, s nejvic easy pravidly na trhu, s nejlepsi cenou a nejvic turnaji :-D
 
Btw @requo - přelom července a srpna se zdá být luxusní pro západočeskou minitour Hazlov, Cihelny a Kynžvart ve 3 dnech... pouvažuj...
 
to by se mi taky líbilo

Tak směle do toho, stačí se jen registrovat, a pak už můžete frčet a hrát :)
 
Tak západočeská tour je za námi, sice se trochu smrskla jen na Hazlov a Cihelny, ale i tak to v tom vedru byla spíš "survival game".
Recepce stále úplně nechápou princip CGT a opět se do turnaje namotají místní i přespolní bez příslušnosti k tour. Dnes kupříkladu na Cihelnách s námi šel ruský geodet. Po téměř 6 hodinách utrpení se na recepci zjistí, že z 11 hráčů jich v CGT bylo jen 6.
Jinak obě hřiště jsou krásná a na zvlněné fairway Cihelen budu vzpomínat hodně dlouho.
 
Tak západočeská tour je za námi, sice se trochu smrskla jen na Hazlov a Cihelny, ale i tak to v tom vedru byla spíš "survival game".
Recepce stále úplně nechápou princip CGT a opět se do turnaje namotají místní i přespolní bez příslušnosti k tour. Dnes kupříkladu na Cihelnách s námi šel ruský geodet. Po téměř 6 hodinách utrpení se na recepci zjistí, že z 11 hráčů jich v CGT bylo jen 6.
Jinak obě hřiště jsou krásná a na zvlněné fairway Cihelen budu vzpomínat hodně dlouho.
...a nakonec jsem se dozvěděl, když jsem ruskému geodetovi potřetí řekl, že mi stojí ve směru hry a to podle pravidel nesmí, že za to můžu já, protože hraju nalevo...
 
...a nakonec jsem se dozvěděl, když jsem ruskému geodetovi potřetí řekl, že mi stojí ve směru hry a to podle pravidel nesmí, že za to můžu já, protože hraju nalevo...

Honzo, Mirdo, diky za info, je pro me cenne vedet co a jak se na hristich deje.

Samozrejme diky tomu, ze projekt je opacny oproti cemukoliv jinemu, potykame se s porodnimi bolestmi, kdy se do turnaje nahlasi clovek, ktery proste propozice necte, ale striktne s kluby pracujeme a rvame na tom, aby je do turnaje vubec nepustili, pripadne je nechali hrat mimo turnaj za normalni standarni fee a poplatek za zpracovani vysledku.

Vime co na pristi rok zmenit v propozicich, aby to bylo jasne dane :)
 
Honzo, btw - jak to pak řešíte do výsledku, když jsou černé ovce ve výsledkové listině?
 
Honzo, btw - jak to pak řešíte do výsledku, když jsou černé ovce ve výsledkové listině?

Ma to nekolik moznosti:

1/ Vzdy pred turnajem checkujeme startovku a apelujeme na kluby, ze kdo neni registrovan, tak at mu sdeli ze bez registrace hrat nejde - sem tam se nekod prida. Pokud se neprida, vyhodi ho z turnaje a jak si ten clovek ten dej zahraje, je na klubu, protoze kdyby ho pustili za zvyhodnenou cenu kterou maji nasi clenove, tak okradaji vlastne sami sebe

2/ Pokud se stane, ze tam nekdo takhle ve vysledovce zustane, tak samozrejme my mu nikam vysledek nezapiseme, pridat se musi pred turnajem
 
Ma to nekolik moznosti:

1/ Vzdy pred turnajem checkujeme startovku a apelujeme na kluby, ze kdo neni registrovan, tak at mu sdeli ze bez registrace hrat nejde - sem tam se nekod prida. Pokud se neprida, vyhodi ho z turnaje a jak si ten clovek ten dej zahraje, je na klubu, protoze kdyby ho pustili za zvyhodnenou cenu kterou maji nasi clenove, tak okradaji vlastne sami sebe

2/ Pokud se stane, ze tam nekdo takhle ve vysledovce zustane, tak samozrejme my mu nikam vysledek nezapiseme, pridat se musi pred turnajem
Ale pánové v pohodě, ten "geodet" byl asi na Cihelnách v pozici VIP. Před turnajem byl na drivingu s trenérem, během turnaje mu trenér přivezl schlazený ručník... V tomto případě je to čurání proti větru. Pán platí a tak je vážený. Na jeho obranu musím říct, že hrál docela dobře, ale hrozně pomalu. To by opravdu netrpěli ani Tigerovi.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom