Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČGK a "kolizní" kluby

to mě baví - kvůli pár stovkám někdo spálí hafo času diskuzí na foru - proč nenapíše jeden email na Davis klub, aby potvrdil MB recepci, že mělo být dané fee čerpáno z jejich limitu a ať to přehodí - o prachy tak MB hřiště nepřijde, pokud to Davis klub nenapíše jsou to šmejdi, pokud to MB recepce nezmění na základě toho mailu tak jsou šmejdi v MB, s ČGK to zjevně nesouvisí byť některým tady leží v žaludku ... hrozit právníky je fakt úsměvné

Pro někoho pár stovek, pro někoho princip. Já se paradoxně nejvíc nasírám na věcech, které jsou v obecné rovině naprosto bezvýznamné.
Myslím, že míra edukace zde značně převýšila původní problém, @requo z toho bude mít orgazmus ještě o víkendu. A minimálně já se něco nového naučil a to se neděje každý den:).
 
Pro někoho pár stovek, pro někoho princip. Já se paradoxně nejvíc nasírám na věcech, které jsou v obecné rovině naprosto bezvýznamné.
Myslím, že míra edukace zde značně převýšila původní problém, @requo z toho bude mít orgazmus ještě o víkendu. A minimálně já se něco nového naučil a to se neděje každý den:).

Tak jestli je to jedinej náčelníkův orgasmus, tak že bysme se složili na nějaký nový téma, aby náčelníkovi nechřadlo kladélko, což ?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom