Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz ČGF už má tři kandidáty na nového prezidenta

Nevím co to je personální náklady??
Zobrazit přílohu 14366

Federace má 5 zaměstnanců, kteří pobírají plat. ( A.Libecajt- generální sekretář, M.Fulínová - zástupce generálního sekretáře,L. Klikar - sportovní úsek , P. Šavrda - manažer reprezentace, J.Medrejchová - ekonomka ). CGF má navíc 100 % vlastněnou dceřinou společnost, Czech golf consulting přes kterou se protáčí velké penzum peněz. Tam je jediná zaměstnankyně ( O. Mášová, placena z peněz Czech golf consulting ). Prezident Federace je ale čestná neplacená funkce.
PS - pokud se někoho volby mohou opravdu dotknout, tak jsou to právě zaměstnanci, pro běžné členy asi k žádným zásadním změnám nedoje, ať vyhraje kdokoliv.
 
No přeci abys mohl hrát golf, je to sport, kde potřebuješ “ bumažku” aby tě pustili na hřiště doma i jinde ve světě a vedli o tobě jak to umíš.
Moc jsem toho ve světě nenahrál, ale „bumažku” po mě nikde nechtěli 🤔
 
Mě volit nelze a nikdy nepůjde. Já nejsem vhodná osoba pro plnění cizích přání, to já neumím.

Tímto odvolávám co jsem slíbil a slibuji co jsem odvolal. Je to doufám naposledy, co se shodnu s panem prezidentem a měním svůj názor, byť jen v tom bodě, že mne nelze volit. Nadále mám v plánu se neřídit přáním kohokoli jiného, takže si rozmyslete své zbytečné úplatky.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom