Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČGF -TAP-IN GOLFOVÁ PRAVIDLA -PÚDA V OPRAVĚ č16

Chtěl jsem se zeptat , když se míč nenajde i když bylo vidět , že někam letěl , není náhodou “ztracen”?

Co znamená někam?
Jsou situace, kdy míč není ztracen i když nebyl nalezen. Stačí si přečíst pravidla.
Nebo si myslíš, že ti dva ve videu neznají pravidla?


DCA1692B-3E06-4491-9DC2-FA2D253F3066.jpeg
11F5698A-C11A-4DBC-B962-8DB5EEC645D9.jpeg
 
Přišlo mi to zajímavé tvrdit, podle velikosti trestné oblasti, že tam zůstal míč/ztracen. Nikde ve videu není uvedeno z jaké vzdálenosti byla rána do trestné oblasti hrána( může tam být horizont, stromy, aj) a jak potom můžeme tvrdit, že tam ten míč je a není ztracen jinde? Protože takto malá trestná oblast( výkopové práce s jednou dírou) nenajít míček a tvrdit, že určitě zapadl do díry a proto je ztracen mi připadá trochu divné/ zavádějící .
Pro ilustraci výkladu pravidel golfu to bylo uvedeno správně, samo, že oba jsou znalí PRAVIDEL GOLFU to nepopírám. Jen tam mělo býti uvedeno, že oba ve flajtu viděli jak míč zapadl do výkonové díry a ta se míč ztratil.
Jenže kolikrát jsme si jisti, že jsme míč viděli a nakonec je jinde?
 
Přišlo mi to zajímavé tvrdit, podle velikosti trestné oblasti, že tam zůstal míč/ztracen. Nikde ve videu není uvedeno z jaké vzdálenosti byla rána do trestné oblasti hrána( může tam být horizont, stromy, aj) a jak potom můžeme tvrdit, že tam ten míč je a není ztracen jinde? Protože takto malá trestná oblast( výkopové práce s jednou dírou) nenajít míček a tvrdit, že určitě zapadl do díry a proto je ztracen mi připadá trochu divné/ zavádějící .
Pro ilustraci výkladu pravidel golfu to bylo uvedeno správně, samo, že oba jsou znalí PRAVIDEL GOLFU to nepopírám. Jen tam mělo býti uvedeno, že oba ve flajtu viděli jak míč zapadl do výkonové díry a ta se míč ztratil.
Jenže kolikrát jsme si jisti, že jsme míč viděli a nakonec je jinde?
„Jestliže hráčův míč nebyl nalezen a je známo nebo prakticky jisto, že se zastavil v abnormálním stavu hřiště na hřišti nebo na něm, může hráč namísto postupu se ztrátou rány a vzdálenosti využít následující beztrestnou úlevu ...”

Co je na tom nejasného???
Všem je to jasné, jen ty zase hledáš problém.

A dost ... mlčím, protože jinak bych zase napsal něco „dehonestujícího”.
 
Abych se priznal, mi se taky nelibi PRAKTICKY JISTO .... nebot vetsinou z vetsi vzdalenosti se stejne muzete jen dohadovat, ci skutecne zmizel v pude v oprave ...

Podobne, se resi situace na Austerlitzu, na asi 7 jamce, kde ve vzdalenosti asi 200 m napravo je puda v oprave s mnoha keri. Pokud jde drive smerem doprava a pak se nenajde, nasleduje drop .... ale kdo da ruku do ohne, ze skutecne skoncil tam :)
 
Abych se priznal, mi se taky nelibi PRAKTICKY JISTO .... nebot vetsinou z vetsi vzdalenosti se stejne muzete jen dohadovat, ci skutecne zmizel v pude v oprave ...

Podobne, se resi situace na Austerlitzu, na asi 7 jamce, kde ve vzdalenosti asi 200 m napravo je puda v oprave s mnoha keri. Pokud jde drive smerem doprava a pak se nenajde, nasleduje drop .... ale kdo da ruku do ohne, ze skutecne skoncil tam :)
Pak není ZNÁMO NEBO PRAKTICKY JISTO. Neasi... 🙄
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom