Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČGF a tresty hráčů

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Na ČGF vyšel článek ofiko DVA PŘÍPADY DISCIPLINÁRNÍ KOMISE - DVA TRESTY

http://www.cgf.cz/ArticleDetail.aspx?IDArticle=530260504&IDMenu=74700507

Oba docela zajímavé, týkají se národního mistrovstí žáků a kadetů, včetně udělených trestů. To je jedna zajímavá věc. Nicméně druhá je pro mě spíše úsměvná, viz úvod článku:

"Oba případy se odehrály během mistrovství České republiky žáků a kadetů na Kunětické Hoře. Jde o potrestané hráče v mládežnických kategoriích, proto jména dotčených uvádíme pouze s iniciálami."

A skutečně, v článku jsou skutečné iniciály "hříšníků". Není zas tak pracné si to díky iniciálům na stejném webu čgf ve výsledcích turnajů si to dohledat. By mě zajímalo, jestli tedy toto polovičaté řešení bylo úmyslné, nebo spíše omyl, že takhle "anonymizace stačí". :)
 
Upraveno:
Cert vem anonymizaci, tam chapu mozne pravni dusledky. Ale proc tak nizky trest?
 
Cert vem anonymizaci, tam chapu mozne pravni dusledky. Ale proc tak nizky trest?

Neodpovím na otázku s tresty - nevím. Ale aby nedošlo k mýlce, já skutečné iniciály za žádnou anonymizaci nepovažuji. Pokud se nemělo jmenovat, tak reálné iniciály jsou akorát naprosto nepatrné ztížení, které je k ničemu - když na úplně stejném webu si dohledám díky nim za pár minut info o koho se doopravdy jednalo. Takže buď je měli jmenovat a nebo neměli dávat žádné vodítko a jména vynechat i včetně iniciálů.

Mně to zas tak nízké u "děcek" nepřijde? Přece je na místě nezastřelí?
 
Upraveno:
však ono je ( ČGF) GDPR dostihne , jako nás všechny :cry:
 
Tak oprava, distanc byl celkem na rok, takze za mne OK.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom