Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Cesty za golfem v teple zima 2022

premet

Aktivní člen
Jméno
Přemek
Přijmení
Hošek
Klub
Kořenec
HI (HCP)
54
Zdravím můžete mi někdo poradit kde se dá slušně a za slušné peníze fee do 90€ v zimě či brzké jaro zahrát golf. Cestovky mne fakt nelákají jelikož by mi to hrdost nedovolila a navíc nevím proč by mne někdo měl připravit o tu zábavnou část. Zatím zvažuji Belek tam mne odrazují vysoké fee a pak Portugalsko kde to je rozmanitější jen tam je problém sehnat rozumnou letenku bez toho aby chtěli 100€ za přepravu bagu. Máte někdo nějaké zkušenosti je to moje první plánování?
 
Zdravím, moc jsem toho v cizině zatím nenahrál, ale těsně před Covidem jsme byly koncen února s partou ve Španělsku. Hriště La Cala https://www.lacala.com/golf/ 3x18 fee do 60E, byl to super zážitek. Golf, jídlo, teplo, levno .... nechali nás hrát ráno 18-ku a po obědě klidně zase a nebo spoň 9-ku. Letenka do Malagy byly za pusu a v únoru ubytování taky.

IMG_7503.jpg
IMG_7580-PANO.jpg
IMG_7458.jpg
IMG_7609.jpg
IMG_7551.jpg
IMG_7622.jpg
Zobrazit přílohu 28127
IMG_7568.jpg
IMG_7503.jpg
IMG_7580-PANO.jpg
IMG_7458.jpg
IMG_7609.jpg
IMG_7551.jpg
IMG_7622.jpg
Zobrazit přílohu 28127
IMG_7568.jpg
 
Upraveno:
Zdravím můžete mi někdo poradit kde se dá slušně a za slušné peníze fee do 90€ v zimě či brzké jaro zahrát golf. Cestovky mne fakt nelákají jelikož by mi to hrdost nedovolila a navíc nevím proč by mne někdo měl připravit o tu zábavnou část. Zatím zvažuji Belek tam mne odrazují vysoké fee a pak Portugalsko kde to je rozmanitější jen tam je problém sehnat rozumnou letenku bez toho aby chtěli 100€ za přepravu bagu. Máte někdo nějaké zkušenosti je to moje první plánování?
ahoj, v Beleku jsem byl nekolikrat na ruzne zpusoby (cestovka i bez), s cestovkou se dostanes kolem 25-30K za tyden all inclusive neomezeny golf, to jinde skoro nenajdes
 
Souhlas, na poměr cena-výkon je Belek jasná jednička. Pokud se to nezměnilo, tak Turkish Airlines vždy přepravovala golfové bagy zadarmo. Komfort pobytu bezkonkurenční. Na letišti si tě vyzvednou a odvezou do resortu. Každých 15 minut jezdí od hotelu shuffle na hřiště. Byl jsem tam třikrát. Pokud tam jedeš jen na golf a nechceš někde cestovat po přírodě nebo památkách, neutratíš tam navíc jediný euro. Ani pokud jsi alkoholik.😜
 
Souhlas, na poměr cena-výkon je Belek jasná jednička. Pokud se to nezměnilo, tak Turkish Airlines vždy přepravovala golfové bagy zadarmo. Komfort pobytu bezkonkurenční. Na letišti si tě vyzvednou a odvezou do resortu. Každých 15 minut jezdí od hotelu shuffle na hřiště. Byl jsem tam třikrát. Pokud tam jedeš jen na golf a nechceš někde cestovat po přírodě nebo památkách, neutratíš tam navíc jediný euro. Ani pokud jsi alkoholik.😜
Upřímně to se mi nějak nezdá dát za 4-5 dní 25-30tis je celkem dost a ještě být zavřený ve sterilním resortu. Já spíš hledal opravdové cestování a dostal jsem typ Španělsko (Malaga či Alicante) fee v lednu na vesnických, menších hřištích dle aplikace kolem 50-60eur a prý ty hřiště jsou skvělá. A ubytovaní v Malage jsem se díval že rozumný apartmán se dá i za 6-7tis na 5 nocí. Máte někdo zkušenost ze Španělskem či Portugalskem kolem Faro?
 
Upřímně to se mi nějak nezdá dát za 4-5 dní 25-30tis je celkem dost a ještě být zavřený ve sterilním resortu. Já spíš hledal opravdové cestování a dostal jsem typ Španělsko (Malaga či Alicante) fee v lednu na vesnických, menších hřištích dle aplikace kolem 50-60eur a prý ty hřiště jsou skvělá. A ubytovaní v Malage jsem se díval že rozumný apartmán se dá i za 6-7tis na 5 nocí. Máte někdo zkušenost ze Španělskem či Portugalskem kolem Faro?
spanelsko kolem malagy i alicante vyjde uplne podobne, tam si priplatis za auto na ukor levnejsich fee, ale kdyz jsem byl na tyden, vychazelo to priblizne takto, v podobne terminy a golf kazdy den, spise vickrat denne:
Belek do 30K
Alicante 35K
Malaga 35K
Marrakech 40K
Lisabon a okoli 40K (draha letenka kvuli terminu)
 
Upřímně to se mi nějak nezdá dát za 4-5 dní 25-30tis je celkem dost
Je to 7 dní z toho 6x golf. Neplatíš v letadle za bag. Nemusíš si půjčovat auto. Jídlo vynikající a haldy. Pití, co hrdlo ráčí. Když nechceš, od vyzvednutí zavazadel na letišti se naprosto o nic se nemusíš starat. Věř, že levnějš si nezahraješ nikde. Piš si do excelu vše co utratíš ve Španělsku a pak si to vyděl počtem her a uvidíš sám ...
 
spanelsko kolem malagy i alicante vyjde uplne podobne, tam si priplatis za auto na ukor levnejsich fee, ale kdyz jsem byl na tyden, vychazelo to priblizne takto, v podobne terminy a golf kazdy den, spise vickrat denne:
Belek do 30K
Alicante 35K
Malaga 35K
Marrakech 40K
Lisabon a okoli 40K (draha letenka kvuli terminu)
Jo a bacha. @JanKostalCZE je abstinent. Takže pokud ty nejsi, připočti si ke všem řádkům kromě Beleku takový 3K navíc.😜
 
Co v zimě Mallorca a golf, dává smysl, nebo vůbec? Případně kdy je to pro golfistu nejvýhodnější?
 
Když sem o tom uvažoval, tak mě odradily ceny fee ale jinak Mallorca na dovolenou super, jen dražší.
 
spanelsko kolem malagy i alicante vyjde uplne podobne, tam si priplatis za auto na ukor levnejsich fee, ale kdyz jsem byl na tyden, vychazelo to priblizne takto, v podobne terminy a golf kazdy den, spise vickrat denne:
Belek do 30K
Alicante 35K
Malaga 35K
Marrakech 40K
Lisabon a okoli 40K (draha letenka kvuli terminu)
Ok zkusím a dám následně vědět, to jasně auto je náklad na víc ale ten se rozdělí a navíc mám nějaké korporátní slevy na firemní kartě. A víc mne láká to Španělsko s tím že každý den jinde a poznávat okolí než ten sterilní resort co vidím v Beleku prostě spojit cestování s hraním golfu. A díky za uvedení do reality.
 
Když se dívám na počasí, tak není Belek od cca listopadu do března už lehce mimo sezónu? Jak už jsem tu jednou psal, tak letos v lednu jsem zkusil Hurghadu a za mě super. Počasí výborné a cenově to vyšlo skvěle. Taky nejsem rozhodně rezortový a dlouhá léta se tomu vyhýbal. S golfem však byla možnost z toho rezortu utéct za nějakou aktivitou. Ono asi spíš záleží co od toho čekáš. Někdo jede na týden čistě na golf a vše okolo mu je jedno.
 
Ono asi spíš záleží co od toho čekáš. Někdo jede na týden čistě na golf a vše okolo mu je jedno.
Je to jak píšeš. Já se rozhodně nepovažuju za turistu. Nesnáším hrady, zámky, kostely, muzea, ... Proto na to koukám jinak. Když jedu na golf, jedu na golf. Z této optiky je třeba brát moje názory a doporučení.;)😎
 
Díval jsem se do starých emailů a bych zjistil kolik ten výlet do Malagy stál bylo to cca 15.000,- Kč (letenka, auto, ubytování, golf, jídlo) . Byla nás skupina 12-ti, takže v La Cale šlo domluvit výhodně fíčko 160 éček na osobu 5 x golf 2 x denně. Pravda nebyl tam servis jako v rezortu v Beleku, ale ve Španělsku v únoru mají super hospůdky s výborným jídlem za rozumné ceny. Obchdy třeba Lidl cenově stejný jako u nás a kvalitou jinde. V Beleku jsem byl několikrát bohužel ne za golfem, ale s dětmi a manžerkou volného času :cool: a slintal za plotem :) Mám dojem, že hřistě u Malagy jsou hezčí. Kopečky, výhledy, odpaly z kopce dolůůůů 350 metrůůů no paráda.
IMG-7645.PNG
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom