Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Čeští "výrobci" golfu - tipy

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Divný název, co. :) Sem tam se mi donese, že se někdo v čechách zabývá výrobou něčeho, co je v golfu užitečné a potřeba. Že je mu prostě golf blízký. Bohužel často se zjistí, že je to jen malovýroba a daná osoba neřeší propagaci, takže se o něm, když o to člověk lokálně nezavadí, o něm vůbec nedozví. Příkladem může být šití headcoverů na míru, třeba i výroba vozíků v ČR, případně korálková počítadla atp. Víte o někom takovém, koho bychom tady mohli zmínit a doporučit i ostatním - předat kontakt a info sem?
 
Jako lokální patriot hraju s holemi od královéhradecké firmy Fomei. V jejich managementu jsou nadšení golfisté, tak mají svůj adventure golf, driving, vodní driving a prodej.
 
Jako lokální patriot hraju s holemi od královéhradecké firmy Fomei. V jejich managementu jsou nadšení golfisté, tak mají svůj adventure golf, driving, vodní driving a prodej.
A pořád jsou k dostání? Já měla za to, že už je nedělají.
 
Velkou prezentaci spustíme na podzim, ale začali jsme produkovat unikátní golfové ponožky - GOLFOŽKY, které jsme vyvíjeli a ladili víc jak půl roku.

Ponožky jsou z 80% z bavlny, nekloužou, drží perfektně tvar, neshrnují se na noze do boty apod. Prošli jsme celý trh, testovali jsme veškerou konkurenci a trofuám si říci, že lepší ponožka na golf není.

Golfožky vyrábíme primárně pro golfové resorty, s motivy jejich hřiště, okolí apod. - první jsou již na Kaskádě, v blízké době budou na Black Bridge.

Budu rád za sledování na sítích - www.golfozky.com, www.facebook.com/golfozky, www.instagram.com/golfozky
 
Taky přidám jeden tip - dostal jsem od @kristyna k narozeninám. Klasickou pánskou peněženku s vyraženým golfovým motivem, prodej KoženéZboží.com Zamlinsky. Cena 596 Kč.


Níže foto po cca 4 měsících dennodenního nošení - kapsy, batoh, bag atd... Potěšilo. Není potřeba objevovat kolo. Přišlo v pěkné krabičce se stejným motivem.

Výstřižek.JPG IMG_6369.jpg IMG_6370.jpg
 
Fomei prodával klony (neplést s fake) vyběhlých serií holí, jedny určitě TM a druhé nějaké Cally řady X, odhadem 20.. kdysi jsem tím doplňoval set, pocitově bez rozdílu.. Asi naprd je výběr shaftů, standardně nabízeli železo nebo grafit, ale bez specifikace, cena velmi přijatelná, na železe někde kolem 500, takže trojku za set 5-PW, na začátek podle mě žádná chyba, jak fungují dnes opravdu nevím..
 
Fomei prodával klony (neplést s fake) vyběhlých serií holí, jedny určitě TM a druhé nějaké Cally řady X, odhadem 20.. kdysi jsem tím doplňoval set, pocitově bez rozdílu.. Asi naprd je výběr shaftů, standardně nabízeli železo nebo grafit, ale bez specifikace, cena velmi přijatelná, na železe někde kolem 500, takže trojku za set 5-PW, na začátek podle mě žádná chyba, jak fungují dnes opravdu nevím..
Funguje to stále stejně . Když jsem před 4 roky začínal, měl jsem od nich
za pár korun půl set.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom