Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Český "Profesionál"

Q: je hráč se skóre 80+ ještě Pro?
A: není
To zahraju taky. Zahraju to pokaždé? ne. Spíš jen občas uletím pod 80.
Měl by to zahrát profík pokaždé? ano, s tím že jen občas uletí nad.

Hráč který přešel k playing PRO s HCP pod 0 (resp kladným HCP) je dobrý profík
Hráč který přešel k playing PRO s HCP 0 je profík
Hráč který přešel k playing PRO s HCP nad 0 je na pováženou
Hráč který přešel k PRO (obě kategorie) s HCP nad 6 je idealista / naivista
Hráč který přešel k PRO (obě kategorie) s HCP nad 20 je blbec (jsou i zde, že ano, určitě se ozve)

Je HCP jediný ukazatel? rozhodně ne
Soudíme stejně? zkoušeli jste si zahrát den po PGA z černých odpališť? nesoudíme a ne, není to easy.

Čeští profíci se golfem neuživí, rozhodně ne pouze z price money. A na evropskou tůru nemají. Co dělají ihned po dohrání evropští hráči? jdou na driving, na putting... co dělají čeští profíci? cigárko, pivko, zábava... Těch keců co jsem si vyslechl v den PGA na Kaskádě, že jsou greeny rychlý, že moc fouká, že roughy jsou moc hustý ... chtělo se mi rozesmát, ale nakonec jsem se jen politoval. Brněnský profíci hrají v Brně kde může trénovat on nevidím do nevidím a zahraje 84+95+92 ? tvl ne, toto není profík.
Abych nebyl jen negativní 68+63+67 je fakt dobrý výsledek který si zaslouží obdiv.

Možná jak nad tím uvažuju, neser se kam nemáš, by si měli říct. Teaching pro by neměli hrát s playing pro dohromady a bylo by to pro všechny jen dobře.
Poznámka na konec, porazím svého trenéra? ano, ale to neznamená že k němu nepůjdu příště zas. Však je to profík :)
 
... Poznámka na konec, porazím svého trenéra? ano, ale to neznamená že k němu nepůjdu příště zas. Však je to profík :)
“Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten učí” ;):D
 
....a zahraje 84+95+92 ? tvl ne, toto není profík.

Musíš to vidět v kontextu. Vloni hrál 87+99+101, takže zlepšení je naprosto patrné... Ptal jsem se ( ne přímo jeho ), co ho vede k tomu, že do turnaje nastoupí. Údajně je to proto, že je Head Pro, kteří mají povinnost hrát.
 
Upraveno:
Jen pro pořádek - k Pro s hcp 20+ přejít nelze. Tedy nevím o tom, že by šlo. Maximálně se může vzdát amatérského statusu. Což není to samé. Ti co to dělají tak kvůli klidu braní peněz při trénování. Nebo se pletu? K Pro může přejít "kdokoli" s hcp tuším 6.4 (Tour Pro +0,5 muži, 0,4 ženy). [emoji41]
 
Jen pro pořádek - k Pro s hcp 20+ přejít nelze. Tedy nevím o tom, že by šlo. Maximálně se může vzdát amatérského statusu. Což není to samé. Ti co to dělají tak kvůli klidu braní peněz při trénování. Nebo se pletu? K Pro může přejít "kdokoli" s hcp tuším 6.4 (Tour Pro +0,5 muži, 0,4 ženy).
emoji41.png

Nepleteš. Vyšśí HCP než uvádíš mohou být pouze tzv. trenéry golfu, tedy trénování by neměla být jejich živnost.
 
To myslíte zcela vážně?
Ano, tohle “rčení” už mi říkával můj děda a stále a dokola se mi potvrzuje (ano - existují i výjimky, ale je jich jak šafránu).
Dnes se to dá ještě rozšířit asi takto - “... kdo neumí učit, tak to řídí. A ten, co to neumí ani řídit, jde do politiky.” :cool:
 
Ano, tohle “rčení” už mi říkával můj děda a stále a dokola se mi potvrzuje (ano - existují i výjimky, ale je jich jak šafránu).
Dnes se to dá ještě rozšířit asi takto - “... kdo neumí učit, tak to řídí. A ten, co to neumí ani řídit, jde do politiky.” :cool:
To je zase zobecnění, tohleto:confused: To jako kdokoliv, kdo někoho něco učí - trenér, učitel / profesor, ten, kdo dělá kolegům školení apod. - to dělá proto, že danou věc neumí? A jen pár z nich dané věci rozumí?
 
To je zase zobecnění, tohleto:confused: To jako kdokoliv, kdo někoho něco učí - trenér, učitel / profesor, ten, kdo dělá kolegům školení apod. - to dělá proto, že danou věc neumí? A jen pár z nich dané věci rozumí?
Ale no tak, trošku nadhledu. Neberte se tak vážně :p
 
A když už jsme u toho nadhledu, tak bych si to dovolil doplnit hlášku do plné verze. A to i proto, aby byla obec učitelská naprosto z obliga.

“Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten učí. A kdo to neumi ani učit, ten to řídí..”

Nebude spíš v tom posledním někde drobná chybička???
 
A když už jsme u toho nadhledu, tak bych si to dovolil doplnit hlášku do plné verze. A to i proto, aby byla obec učitelská naprosto z obliga.

“Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten učí. A kdo to neumi ani učit, ten to řídí..”

Nebude spíš v tom posledním někde drobná chybička???
???
 
Přesně tak, nás berou vážně maximálně ostatní:)
Moc hezké příjmení pro golfistu ;)
P.S. A kde máš Tučka? :p
 
Jinak k tématu, jsem pro(učící), turnaje nehraji, tvrdit, že umím golf si nedovolím(jsem schopen zahrát pod par i 90, průměrně hraji cca 76), řekl bych, že mám slušné pedagogické vlohy a umím řešit problémy(logika), učení mne baví.
Jestli na mne sedí průpovídka.... kdo umí, umí..... tak mne to nijak neuráží
 
A hraješ / máš povinné turnaje na "obhajobu" hcp? Není třeba po nějakých odsloužených letech od turnajů úleva? Pokud jsou povinné, co se stane když na ně nepůjdeš?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom