Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HrejGolf.cz Český golfista a olympijské hry v Tokiu? Sen, naděje i šance

Bylo by to moc pěkné. Úplně si ale nedokážu představit, že by to klaplo, z cca 550. místa na cca 250. místo, to by musela být letošní sezóna sezónou snů. Na druhou stranu... jako sen je to krásné a budu držet Ondřeji Lieserovi palce!
 
Stejně jako Ondra Liesler se budou snažit i ostatní co jsou před ním a taky by chtěli na OH, proto bylo snazší usilovat o co nejlepší výsledky loni a předloni, kdy ta snaha ostatních byla možná o něco menší( OH je ještě daleko) a ne na polední chviili, připomíná mi to i ostatní sporty , kdy 90% hrací doby hrají na údržbu a myslí si, že to otočí , když zapnou posledních 10%.
Co vice mne zaujalo na tomto článku je důležitost tréninku venku, v přírodních podmínkách .
” .Přes zimu je moje příprava vždycky trochu složitější a znát je to především při puttování. Stejně jako to, trénuji jen v indooru na koberci, kde to jezdí rychlostí osmnáct stop. V Egyptě jsem hrál hodně dobře v poli. Až neskutečně dobře, ale nebyl jsem schopný proměnit putty. Ne, že bych puttoval špatně, ale chyběla ta špetka vyhranosti, aby míčky končily v jamce a ne těsně mimo. Ale věřím, že to se zlepší s tím, jak budu pořád víc trénovat venku,“ konstatoval český profesionál.” Možná má špatný koberec a nečte 19.jamku.
Bohužel golfu a ne jen golfu chybí masovost a nejvíce ta co je z” vesnic” , toto tvrzení není z mé hlavy, ale odposlechnuto z relace CT4 a zástupců NSA( Hnilda a Štěpec).
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom