Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Český golf za rok 2019: zase trochu odkáplo

Já jsem tam hrála, moc pěkný hřiště 😘, nechala jsem tam míček v rybníku😞.
Jenom jeden a jenom v jednom rybníku? Takže 3. nebo 17.?
 
Tak je několik variant, proč to nechápeš.
Buď do hospody nechodíš, nebo chodíš a sedíš v ústraní, a nebo se bavíš o golfu😉.
Jednou jsem slišel. Ta moje mi stále nadává, že jdu zase do hospody.
U nás je to jinak. Já jedu z práce. Moja v hospodě a už mám aj objednané.

Včera práce do 17:00, do 18:20 jednání, a do 20:00 idDoor 3 košíky. Utáhlí ale nadšený.
 
To je typicky chlapský postoj, když nechci „jít do sporu” a mít nejdřív 5 minut Itálii a pak týden „tichou” domácnost 🤭
Udělej něco pro tvoju ... a ona taky postupně otočí.
 
Jenom jeden a jenom v jednom rybníku? Takže 3. nebo 17.?
Bylo to nějak k závěru, takže asi 17? Směr ke klubovně, po pravé straně domky. Doufám, že jsem zase nehrála z pánských a nešla jen devítku. Už si to moc nepamatuji.😞
 
To je typicky chlapský postoj, když nechci „jít do sporu” a mít nejdřív 5 minut Itálii a pak týden „tichou” domácnost 🤭
Taková týden tichá domácnost taky není špatná, to bych byla každý den na hřišti a nemůže říct ani Pihel, teda popel😂. To je typické vydírání žen. Ale už to vychází z módy. Teď snad zavádí jiné praktiky, ale mě se na ně neptej😉.
 
Tak tady se obávám, že to nestačí jenom udělat něco😂. Kromě kvantové fyziky se věnuji i psychologii😂.
To mí připomělo:
Když dojíš tak aspoň ten taliřek odnes do kuchyně.
Když ho odnesu do kuchyně. Když ho dáš do kuchyně tak ho dej aspoň do dřezu.
Když ho dám do dřezu. Když ho dáš do dřezu tak tam napusť aspoň vodu.
Když tam napustím vodu. Když tam napustíš vodu tak to ho už možeš umýt.

Jinak je moja Renča zlatá. :-*
 
Tak tady se obávám, že to nestačí jenom udělat něco😂. Kromě kvantové fyziky se věnuji i psychologii😂.
Jak říkal kolega z práce.
Když dopiješ kafe tak ten hrnek dej aspoň do myčky.

Tak počkal příště až bude myčka umytá a ten hrnek s logrem tam dal (vzhuru dnem).
Pak bylo... Už se toho raději nechytej. :)
 
To čteme, jak ti je přáno 😂😂😂
Vzhledem k tomu, že za rok 2019 mám odehráno 45 soutěžních kol a dalších cca 130 tréninkových, tak to zas tak špatné s přejícností nebude.
Ale přes zimu je to horší, to jsem na indooru max. 5x za týden 🤭
 
To mí připomělo:
Když dojíš tak aspoň ten taliřek odnes do kuchyně.
Když ho odnesu do kuchyně. Když ho dáš do kuchyně tak ho dej aspoň do dřezu.
Když ho dám do dřezu. Když ho dáš do dřezu tak tam napusť aspoň vodu.
Když tam napustím vodu. Když tam napustíš vodu tak to ho už možeš umýt.

Jinak je moja Renča zlatá. :-*
Pygmalion efekt - pozitivní očekávání přináší pozitivní výsledky, zatímco Gólem efekt - negativní očekávání přináší negativní výsledky. Pořád je tu možnost volby😉.
 
Vzhledem k tomu, že za rok 2019 mám odehráno 45 soutěžních kol a dalších cca 130 tréninkových, tak to zas tak špatné s přejícností nebude.
Ale přes zimu je to horší, to jsem na indooru max. 5x za týden 🤭
A to nás chceš tady nasrat, nebo co? 😂😂😂
 
Jasně 🤭
Základní Boží pravidlo. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. O tom druhém malinko pochybuji. Jen, aby se ti nestalo až přijdeš domů, že se tě manželka zeptá, " a kterej pak ty seš." Vzhledem k času, který trávíš na hřišti, bych se tomu ani nedivila. 😁 Hlavně, aby neřekla, odpal😂.
 
Základní Boží pravidlo. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. O tom druhém malinko pochybuji. Jen, aby se ti nestalo až přijdeš domů, že se tě manželka zeptá, " a kterej pak ty seš." Vzhledem k času, který trávíš na hřišti, bych se tomu ani nedivila. 😁 Hlavně, aby neřekla, odpal😂.
Možný je všechno i u těch, co sedí jen doma ;)
 
Já jsem tam hrála, moc pěkný hřiště 😘, nechala jsem tam míček v rybníku😞. Co jsem měla napsat na podobné slovo "prdel?" Malevil se na to moc nehodí 😉.
Ale jako popis jo 😂
 
Bylo to nějak k závěru, takže asi 17? Směr ke klubovně, po pravé straně domky. Doufám, že jsem zase nehrála z pánských a nešla jen devítku. Už si to moc nepamatuji.😞
Po pravý straně domky.... To je devítka 🤪 tam je vpravo out a voda jen v biozoně co je čistička... Musíš zas přijet, aby sis to líp pamatovala 😉
 
To mí připomělo:
Když dojíš tak aspoň ten taliřek odnes do kuchyně.
Když ho odnesu do kuchyně. Když ho dáš do kuchyně tak ho dej aspoň do dřezu.
Když ho dám do dřezu. Když ho dáš do dřezu tak tam napusť aspoň vodu.
Když tam napustím vodu. Když tam napustíš vodu tak to ho už možeš umýt.

Jinak je moja Renča zlatá. :-*
Kup jí myčku 😉
 
Po pravý straně domky.... To je devítka 🤪 tam je vpravo out a voda jen v biozoně co je čistička... Musíš zas přijet, aby sis to líp pamatovala 😉
Když se ke mně přidáš Dani, přijedu ráda 😁.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom