Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Český golf za rok 2019: zase trochu odkáplo

Beru tě za slovo, a btw dá se u nás i přespat.
[/QUOTE

Díky za nabídku, také nabízím skromný příbytek. Ovšem nemám to daleko, cca 40 km. Ale už teď se těším na příští rok prosluněný golfem♥️ a přáteli golfu.
 
Bylo to nějak k závěru, takže asi 17? Směr ke klubovně, po pravé straně domky. Doufám, že jsem zase nehrála z pánských a nešla jen devítku. Už si to moc nepamatuji.😞
To myslíš tu louži na 9.? 🤭
 
To myslíš tu louži na 9.? 🤭
Už mi psala Dana, že bych si to měla oživit. Ráda si tam zahraji, už jen proto, že Pihel zní, jako prdel😂. Ale nejen proto, je to opravdu hezké hřiště. Můžeme jít do trojky. Samozřejmě, bez manželky.😁
 
Už mi psala Dana, že bych si to měla oživit. Ráda si tam zahraji, už jen proto, že Pihel zní, jako prdel😂. Ale nejen proto, je to opravdu hezké hřiště. Můžeme jít do trojky. Samozřejmě, bez manželky.😁
Jen abych Vás při hře nerozptyloval stejně jako svoje míčky 🤭
Ale zase na druhou stranu - měl bych na všech jamkách honora. Jestli si to dobře pamatuji, tak tam žádné společné odpaliště není.
 
Jen abych Vás při hře nerozptyloval stejně jako svoje míčky 🤭
Ale zase na druhou stranu - měl bych na všech jamkách honora. Jestli si to dobře pamatuji, tak tam žádné společné odpaliště není.
Takže jsme domluveni. Samozřejmě, jestli s tím souhlasí Dana. Předpokládám, že prohraji, ale to za tu Pihel stojí 😂😂😂.
 
Jen abych Vás při hře nerozptyloval stejně jako svoje míčky 🤭
Ale zase na druhou stranu - měl bych na všech jamkách honora. Jestli si to dobře pamatuji, tak tam žádné společné odpaliště není.
My se určitě koncentrujeme. Ovšem jestli jsi podobný Alanu Delonovi, nebo B. Pitovi, tak to bude těžké 😂.
 
My se určitě koncentrujeme. Ovšem jestli jsi podobný Alanu Delonovi, nebo B. Pitovi, tak to bude těžké 😂.
Spíš Yul Brynner - takže ztráta koncentrace nehrozí 😂
 
Už mi psala Dana, že bych si to měla oživit. Ráda si tam zahraji, už jen proto, že Pihel zní, jako prdel😂. Ale nejen proto, je to opravdu hezké hřiště. Můžeme jít do trojky. Samozřejmě, bez manželky.😁
hmmm... :cool:... bez manželky? 😀
na tebe je potřeba si dát pozor, co? ;)
takhle natvrdo jsem to ještě nezažila...
 
No, manželka golf nehraje😏. Ty si na mě dávat pozor nemusíš 😂. Jinak kdokoliv, kdo stojí 2 metry blízko mne do všech stran, pokud nechce skončit na pohotovosti. Pak by to bylo opravdu natvrdo 😂😂😂.
 
Už mi psala Dana, že bych si to měla oživit. Ráda si tam zahraji, už jen proto, že Pihel zní, jako prdel😂. Ale nejen proto, je to opravdu hezké hřiště. Můžeme jít do trojky. Samozřejmě, bez manželky.😁
Takže jamkovka ve třech 🤔 🤭
 
035A3988-5523-4DD7-8EA1-8FAE05CE32BC.jpeg
 
Obávám se, že celá NSA bude jeden velký průšvih a rozdělování dotací jednotlivým sportovním subjektům ještě horší, než doposud.
Slovy „klasika” «Pesimista říká, že už to horší být nemůže. Optimista mu oponuje - ale může»
 

Upřímne by mě zajímalo, jakou mají výše zmínění činovníci kvalifikaci pro správu financí českého sportu...krom teda paní Neumannové, která už nějakým těm trestním oznámením za provařené MS v lyžování čelila, tam je nominace na místě...
 
Upřímne by mě zajímalo, jakou mají výše zmínění činovníci kvalifikaci pro správu financí českého sportu...krom teda paní Neumannové, která už nějakým těm trestním oznámením za provařené MS v lyžování čelila, tam je nominace na místě...
Ještě tam chybí Dominátor, ten taky „provařil” co mohl. Ale ten by to asi nevzal, míří na Hrad 🤭
 
Upřímne by mě zajímalo, jakou mají výše zmínění činovníci kvalifikaci pro správu financí českého sportu...krom teda paní Neumannové, která už nějakým těm trestním oznámením za provařené MS v lyžování čelila, tam je nominace na místě...
kvalifikaci mají ideální, ničemu nerozumí a tak se za ně lze snadno schovat (viz Neumannová).
Neumannová je ale konsistentní, po posledním rozházení značných (cizích) prostředků se nechala slyšet, že by do toho klidně znovu šla 🤪
Rok se s rokem sešel a o_O
 
Nevím jestli jsem správně porozuměl, že kromě rady 27 členů bude mít ještě NSA 60 zaměstnanců. To bude a nebo nebude dobré, když nebudou mít členové rady poradce i z jiných sportovních odvětví , protože tyto budou mít smolíka
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom