Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

České golfové reklamy a upoutávky - diskuse o formě příp. obsahu

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Zakládám vlákno, které se má věnovat diskusí o formě českých golfových reklam a upoutávek. Českým především webem proudí mnoho oficiálních reklam a upoutávek, tu lepších, tu horších. Pokud vás nějaká zaujme v pozitivním slova smyslu, že tak to má vypadat, případně v negativním slova smyslu, že takhle ne... sem s ní. Vždy s uvedením originálního zdroje a se zdůvodněním.

Vlákno primárně neslouží jako repost pro reklamu s cílem propagace.
 
Na úvod vyberu reklamu z Hostivaře, která na mě vyskočila na FB:


Podrobnosti jsou na webu: https://www.golfhostivar.cz/vyuka-golfu/budugolfista/

---

Tak jsem si říkal, ejhle, bomba. Pražský klub šlápl do kurzu pro negolfisty ZDARMA... a ono není zdarma jako zdarma, musíte si pořídit členství (nejlevnější 3000,-). Nabídka obsahově je podle mého super, 10 lekcí s trenérem, ale je potřeba to prezentovat jako Zdarma s hvězdičkou a podmiňovat to členstvím? Co si o tom myslíte? Je to reklama košér?
 
Na úvod vyberu reklamu z Hostivaře, která na mě vyskočila na FB:


Podrobnosti jsou na webu: https://www.golfhostivar.cz/vyuka-golfu/budugolfista/

---

Tak jsem si říkal, ejhle, bomba. Pražský klub šlápl do kurzu pro negolfisty ZDARMA... a ono není zdarma jako zdarma, musíte si pořídit členství (nejlevnější 3000,-). Nabídka obsahově je podle mého super, 10 lekcí s trenérem, ale je potřeba to prezentovat jako Zdarma s hvězdičkou a podmiňovat to členstvím? Co si o tom myslíte? Je to reklama košér?
Za mě je ta reklama celkem v pořádku.
Bohužel zdarma není prakticky nikdy zdarma (výjimky se najdou, ale je jich málo). Já oceňuji, že je to tam rovnou napsané, tzn. pojďte na kurz, zaplatíte si nejlevnější členství a my vám zajistíme trenéra až k ZK. A 10 lekcí je hodně, jestliže lekce vyjde na 300 Kč, tak je to fakt skoro zadamo. Kdyby to tam nebylo napsané, asi bych s tím vnitřně měl problém, protože by ta reklama klamala.
 
Za mě je ta reklama celkem v pořádku.
Bohužel zdarma není prakticky nikdy zdarma (výjimky se najdou, ale je jich málo). Já oceňuji, že je to tam rovnou napsané, tzn. pojďte na kurz, zaplatíte si nejlevnější členství a my vám zajistíme trenéra až k ZK. A 10 lekcí je hodně, jestliže lekce vyjde na 300 Kč, tak je to fakt skoro zadamo. Kdyby to tam nebylo napsané, asi bych s tím vnitřně měl problém, protože by ta reklama klamala.

No ono je tam napsáno, že lidí bude na lekci 3 - 4, tzn. v nejlepším případě je to 300 Kč/ 20 min.

EDIT: A vycházím-li ze své zkušenosti, tak vždycky bojuji s tím, aby se hlavně nevěnoval tomu, kdo to nejvíc potřebuje. Protože to štěstí, že to jde všem stejně, bývá málokdy. Takže je to tak, že ti lepší hrajou v podstatě sami s drobnými korekcemi, zatímco já trávím 80% času u těch, co jim to nejde...Takže je to taky klidně 300 Kč/ 5 min...
 
Za mě je ta reklama celkem v pořádku.
Bohužel zdarma není prakticky nikdy zdarma (výjimky se najdou, ale je jich málo). Já oceňuji, že je to tam rovnou napsané, tzn. pojďte na kurz, zaplatíte si nejlevnější členství a my vám zajistíme trenéra až k ZK. A 10 lekcí je hodně, jestliže lekce vyjde na 300 Kč, tak je to fakt skoro zadamo. Kdyby to tam nebylo napsané, asi bych s tím vnitřně měl problém, protože by ta reklama klamala.
máme v Lípě skupinové tréninky, trvají hodinu a půl a stojí 300 na osobu, takže tohle co inzerují není opravdu skoro zadarmo
 
Nabídnu trochu jiný pohled .. když já začínal, byla by taková nabídka skvělá na Prahu. Kurz nebyl zdarma nikde za žádných podmínek a členství stálo taky víc. Tedy možná, pokud někde člověk zaplatil 100t za vlez do klubu, treba slevu na kurz dostal, to nevím. Za mě je to ok.
 
Dobře, udělal jsem chybu, že jsem si ten odkaz nerozkliknul :D . Pak samozřejmě, pokud je to víc lidí na jednu lekci (víc než dva, třeba manželé), tak to samozřejmě bude vycházet trochu jinak a pro někoho asi i hůř.
Nicméně celkově se domnívám, že je ta akce prostě výhodná, hlavně pokud mám garantováno 10 lekcí.
 
Za me je to naprosto ok.
Koupim si jejich produkt a dostavam k tomu zdarma nejakou sluzbu... jeden muze namitnout, ze clenstvi nekomu, kdo nehraje je k prdiku, ale treba to pomuze se hecnout a cele to dodelat. :)
 
Upraveno:
Zakládám vlákno, které se má věnovat diskusí o formě českých golfových reklam a upoutávek. Českým především webem proudí mnoho oficiálních reklam a upoutávek, tu lepších, tu horších. Pokud vás nějaká zaujme v pozitivním slova smyslu, že tak to má vypadat, případně v negativním slova smyslu, že takhle ne... sem s ní. Vždy s uvedením originálního zdroje a se zdůvodněním.

Vlákno primárně neslouží jako repost pro reklamu s cílem propagace.

Parádní nápad! Tebe je škoda, měl bys psát pro HrejGolf.cz :)
 
Podle mě je to sřelba vedle.

Cílová skupina neví nic o potřebě členství, takže když to rozkliká, dojde k otrávení. To je reklama pro lidi, kteří o golfu něco věcí, ale ti zas nepotřebují takový produkt. O výhodnosti nediskutuji.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom