Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Sever Česká Lípa

Sice zatím ještě Severočeská seniorka kalendář nemá (nebo jsem ho nezaznamenal), ale určitě se tam min. 2x taky bude hrát.
Tak se třeba konečně potkáme. :)
 
Sice zatím ještě Severočeská seniorka kalendář nemá (nebo jsem ho nezaznamenal), ale určitě se tam min. 2x taky bude hrát.
Jen pro info......středočeská seniorka (TT&TB) tam hraje 16.6. a severočeská (Sudetgolf) 8.7.....zrovna včera shodou okolností jsem si to opisoval do diáře
 
Jen pro info......středočeská seniorka (TT&TB) tam hraje 16.6. a severočeská (Sudetgolf) 8.7.....zrovna včera shodou okolností jsem si to opisoval do diáře
Jen pro upřesnění - „Sudetgolf” je ofiko “Podještědská”, to jen kdyby to někdo hledal na ČGF ;)
 
Jen pro upřesnění - „Sudetgolf” je ofiko “Podještědská”, to jen kdyby to někdo hledal na ČGF ;)
No v tom případě tedy ještě jedno upřesnění :).......Sudetgolf (konkrétně p.Miřejovský) pořádá dvě túry......Seniorskou (termíny středa - jen pro seniory) a Podještědskou (termíny sobota - věk neomezen).....a v tom případě se v rámci Podještědské túry hraje v Lípě ještě 13.6.
 
Tak Severočeská seniorka letos zavítá do České Lípy 4x :up:
zde kompletní kalendář
 
Teprve odtud jsem si uvědomila, jak je ten abstak vlastně šilenej.
DSC_0816.JPG
Tak snad se zase začnu chovat trochu lidsky.
Jo, a hraje se už kompletní hřiště, jen jsem byla upozorněna, že na fairwayích je spousta vody.
Stejně začnu nejdřív na drivingu, co tomu bude koleno říkat. (a taky ať v pátek mám co ortopedovi ukázat) 😉
 
Tak informace o hřišti nebyla asi úplně přesná. Na hřišti je opravdu velmi mokro, hraje se všude z modrých, zatím nejsou lavičky, odpadkové koše. Pod velkými stromy je místy spousta popadaných drobných větví po nedávných větrech. Počítám, že to vše bude hotové až bude hřiště oficiálně kompletně otevřené. Jsem moc zvědavá na redesignovanou jamku 16 s novými rybníky. Nově je taky elektrický ohradník na jamkách 1 a 2, které sousedí s lesem.
DSC_0817.JPG
Tak snad to divoká prasata zastaví. Na krtky to evidentně nefunguje. 😁
Ale bylo tam krásně.
DSC_0818.JPG

Pohled od odpaliště trojky přes green dvojky k bouřkovému úkrytu u odpališť jamek 17 a 8.
 
Tak informace o hřišti nebyla asi úplně přesná. Na hřišti je opravdu velmi mokro, hraje se všude z modrých, zatím nejsou lavičky, odpadkové koše. Pod velkými stromy je místy spousta popadaných drobných větví po nedávných větrech. Počítám, že to vše bude hotové až bude hřiště oficiálně kompletně otevřené. Jsem moc zvědavá na redesignovanou jamku 16 s novými rybníky. Nově je taky elektrický ohradník na jamkách 1 a 2, které sousedí s lesem.Zobrazit přílohu 10287 Tak snad to divoká prasata zastaví. Na krtky to evidentně nefunguje. 😁
Ale bylo tam krásně. Zobrazit přílohu 10286
Pohled od odpaliště trojky přes green dvojky k bouřkovému úkrytu u odpališť jamek 17 a 8.
je tam krásně :up:
 
Teprve odtud jsem si uvědomila, jak je ten abstak vlastně šilenej. Zobrazit přílohu 10283Tak snad se zase začnu chovat trochu lidsky.
Jo, a hraje se už kompletní hřiště, jen jsem byla upozorněna, že na fairwayích je spousta vody.
Stejně začnu nejdřív na drivingu, co tomu bude koleno říkat. (a taky ať v pátek mám co ortopedovi ukázat) 😉
Držím Ti👍👍👍👍. Z počtu je vidět, že i na nohách, ať Ti to v pátek
dobře dopadne.
 
Tak informace o hřišti nebyla asi úplně přesná. Na hřišti je opravdu velmi mokro, hraje se všude z modrých, zatím nejsou lavičky, odpadkové koše. Pod velkými stromy je místy spousta popadaných drobných větví po nedávných větrech. Počítám, že to vše bude hotové až bude hřiště oficiálně kompletně otevřené. Jsem moc zvědavá na redesignovanou jamku 16 s novými rybníky. Nově je taky elektrický ohradník na jamkách 1 a 2, které sousedí s lesem.Zobrazit přílohu 10287 Tak snad to divoká prasata zastaví. Na krtky to evidentně nefunguje. 😁
Ale bylo tam krásně. Zobrazit přílohu 10286
Pohled od odpaliště trojky přes green dvojky k bouřkovému úkrytu u odpališť jamek 17 a 8.
Ježíš nádhera, vzadu panorama Klíče....dneska bylo vážně jarně. Už mám cukání vylézt na hřiště, ale bude tam brutálně mokro.
 
Informace k otevření hřiště zatím ani na webu, ani na faceboooku ani v mailu. Tee Time funguje, sama mám 2 rezervace, na čtvrtek a na pátek.
 
A stále jen různých 9 jamek? Snad již komplet 18.
 
Jediná informace, kterou jsem na těch internetech dohledala. Bez bližšího vysvětlení. Volat se mi tam nechce...
Screenshot_20200408-101306.png
 
Hřiště otevřeno dnes na 9 vybraných jamek, od 9. 4. kompletních 18 jamek. Krytý driving, chipping a putting v provozu.
Tak od zítra komplet.
 
Hřiště otevřeno dnes na 9 vybraných jamek, od 9. 4. kompletních 18 jamek. Krytý driving, chipping a putting v provozu.
Tak od zítra komplet.
To vidím. Myslela jsem odbavování, hra mimo členů a podobně...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom