Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Jih Čertovo Břemeno

Tak dnes během měsíce podruhé na tomto hřišti.
Minule odehráno za 4 hodiny, dnes za 5 (před námi turnaj).
Koncepce hřiště parádní, ač fyzičku mám mizernou, stejně mi ty kopce nevadí, dokonce je mám na tomto hřišti rád.
Fairwaje pokaždé ve velmi pěkném stavu, totéž odpaliště.
Greeny jak které, některé parádní, jiné mizerné. Krumlovu se rovnat nemůžou.
Cvičné plochy pěkné, driving nevyzkoušen ale od pohledu krátký.
Restaurace parádní jak prostředím, tak jídlem.
Obsluha v restauraci i v recepci super, velmi příjemná a milá  (pokaždé jiná parta).
Tohle hřiště jednoznačně doporučuji, budu se tam několikrát do roka určitě vracet.
Teď mají od prvního slevy, tuším 550 za 18.jamek o víkendu. Co chtít víc...
 
Re: Zkušenosti ze hřiště Čertovo Břemeno

Diky Jardo za tip. Skoda jen, ze zrovna doprava z Prahy je tam mizerna.
 
Re: Zkušenosti ze hřiště Čertovo Břemeno

Doprava je v pohodě, jen posledních par km je jako když jedeš lyžovat. ..
 
Na jamce č.14 je nové žluté odpaliště. Je to o kousek dál ale zato horší cestou :) Je to moc pěkné, ale moje hlava to při odpalu cejtí jinak :)
dba9414a7d13320ba13d90c76c5c5b5b.jpg
 
Upraveno:
To vypadá parádně! Kolik je to přes? :)
 
Nevim. Asi 100. Nic extra, jen studenej vítr proti a voda z vodotrysku do ksichtu. Já to poslal do vody, franta naštěstí vedle greenu..
 
Nojo, vidíš, já si původně toho vodotrysku ani nevšiml. Tak to věřím, že když fouká proti, tak zážitek je hodný zapamatování!
Pevně doufám, že se tam i letos dostanu. :)
 
Já byl tentokrát zklamanej, teda nasranej. Ne z hřiště ale z restaurace. Ze tam obsluha nezvládá víc než 4 stoly je běžné, ale zkusit se najíst po turnaji znamená čekat hodinu na jídlo z denní nabídky. Kvalita podprůměr tentokrát...
 
Já byl tentokrát zklamanej, teda nasranej. Ne z hřiště ale z restaurace. Ze tam obsluha nezvládá víc než 4 stoly je běžné, ale zkusit se najíst po turnaji znamená čekat hodinu na jídlo z denní nabídky. Kvalita podprůměr tentokrát...

Dam jim skoleni ve sprintove variante obsluhy:)
 
Já byl tentokrát zklamanej, teda nasranej. Ne z hřiště ale z restaurace. Ze tam obsluha nezvládá víc než 4 stoly je běžné, ale zkusit se najíst po turnaji znamená čekat hodinu na jídlo z denní nabídky. Kvalita podprůměr tentokrát...

Dam jim skoleni ve sprintove variante obsluhy:)
Tu paní vyškolit nejde. Běhá (teda chodí ) s jedním talířem...
 
Já byl tentokrát zklamanej, teda nasranej. Ne z hřiště ale z restaurace. Ze tam obsluha nezvládá víc než 4 stoly je běžné, ale zkusit se najíst po turnaji znamená čekat hodinu na jídlo z denní nabídky. Kvalita podprůměr tentokrát...

Jj, myslím, že tak to bylo podobné i u spolhry loni, když jsme tam byli s Jamkou. Já si tedy z té "stavby" především pamatuju, jak je ohromná a jak je to zvláštní pocit, vejít do dvěři a pak dojít k obrovskému pultu "recepce", kde to vypadá rozlehlostí jak na letišti. Člověk se tam cejtí takhle malinkej. :)
 
Cestou z Českého Krumlova jsme v neděli navštívili i Čertovo Břemeno, byl jsem tu podruhé, nebo potřetí... a za sebe spokojenost
  • mám rád kopcovitá a členitá hřiště, takže se mi tam moc líbí a jsem schopen odpustit i to, že člověk dýchá jak lokomotiva
  • spousta rozdílných jamek, vizuálně hezké, nápadité
  • v tohle období už trochu horší ferveje - greeny v pohodě
  • na čtvrté jamce by se mi líbilo, kdyby ten elektrický sloup měl kolem sebe molitanovou omotávku :)
  • zadní jamky 11, 12, 13 - 12 mi furt přijde jako třípar divná, nevím proč a 13tka... dá se zahrát slušně i železy - prostě nenechat se vyhecovat, že je to dlouhý
  • moc příjemná obsluha, stejně jako při minulé návštěvě
  • wc - pokud nevíte, na co se dá dávat toaleťák - tak natáhněte řetěz, navlíkněte na to tři role papíru a je to, je to stylovka a určitě designově modní (a překvapivě to i funguje)
  • a to nejlepší nakonec - cena. O víkendu 690 za 18tku, případně 1150 celodenní greenfee a to je podle mě moc fajn. Pesně tak bych si to představoval. plus slevy i pro juniory a seniory.
Za sebe s čistým svědomím mohu doporučit, prostě tohle hřiště mám rád. :)
 
Včera poprvé na hřišti Čertovo Břemeno, hřiště fyzicky náročné, jamky členité avšak natěsnány těsně vedle sebe (což bylo docela nebezpečné - tolik fóóórů obvykle slíchám tak za měsíc).

Co mě však dorazilo - grýny. Každý úplně jiný, obecně nekonzistetní struhadla. To ale až tak nepřekvapuje - rozdílnou rychlost grýnů mají leckterá hřiště. Avšak co se dělo na grýnech, to jsem ještě nezažil - míčky normálně braly roha, několikrát se mi stalo, že míč zatočil při 8mi metrovém patu na pětníku (jako by chytil nějakou neviditelnou drážku nebo co), a k tomu oběma směry. Dráha patu pak vypadala jako trochu roztažené písmeno "Z" (ne "S" jak by člověk čekal, ale "Z" - no tvl, ... asi vítr a nebo nějaká čertovina. Asi bylo lepší ty grýny čipovat, po bitvě je každej generál.

Jináč hřiště stojí za zahrání, minimálně za jedno - cena fee cca 700 odpovídá kvalitě.
 
Dnes pojedeme okolo. Bohužel nemáme čas na hru, ale bude to asi v době večeře. Byl jste tam někdo poslední dobou? Je restaurace tak dobrá, jak jsem četl v minulosti, aby mělo smysl stavit se jen na jídlo?
 
Dnes pojedeme okolo. Bohužel nemáme čas na hru, ale bude to asi v době večeře. Byl jste tam někdo poslední dobou? Je restaurace tak dobrá, jak jsem četl v minulosti, aby mělo smysl stavit se jen na jídlo?

Naposledy jsem byl loni, ale jedl jsem tam v posledních 5ti letech pokaždé a vždy to bylo famózní!
 
koukám, že v létě 2019 jsem psal, že pojedeme okolo a bohužel nebudeme mít čas se stavit. Minulou neděli jsme to napravili a nutno říct, že jsem maximálně nadšen. Sice jsme potkali spoustu lehce podmáčených míst, ale co bychom také chtěli, když jsme přijeli 2 hodiny po dešti a v noci napršelo víc než dost :) Mají jen jeden kopec, ale vzhledem k tomu, že "všechny cesty vedou na kopec" tak to stačí ⛳ na poprvé jsem nadšen a jak hřiště samotné tak okolí a restaurace mi říkají, že jsem tohle hřiště dlouho opomíjel neprávem a musím si to nyní rychle vynahradit :) bylo to i díky komentářům na obtížnost a náročnost ..... jako ano, už jsem šel i jednodušší hry, ale to mě vlastně vůbec neodrazuje .... už se těším zpět 🏌️‍♂️
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom