Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Morava Čeladná

JOK350dd2_PGA_RGBnet_jamka_15.jpg


Pro mě je nejkrásnější asi jamka č.15 na Čeladné na Old Course. To, že to tam někteří předminulý rok na MM ČR hráli 56 wedgí a já klasicky 7 železo, no..comment. Je to hop nebo trop. Ale vždy krásný výhled a ta radost, když se trefíte :)
 
Upraveno moderátorem:
Tak Čeladná - Old Course. Moc hezké hřiště - navštíveno minulý týden.

Zmíněnou 15. jamku mám taky už jako oblíbenou, dal jsem tam birdíka, ale jakého... pokažená rána z týčka, skončil jsem kousek za těmi umělými šutráky (trochu mě to překvapilo, že to nejsou skutečné šutry). No, na každého blba se jednou usměje štěstí, předemnou rána zezhora, navrtáno kousek pod skalou... takže zkusím pitch, když ho tak trénuju a lehká rána, zavřít oči... a hop, letí a padá, šup na green, jeden odraz a hop do jamky! Ani v TV by to nezahráli líp! :) Tím pádem nemůžu mít ze hry špatný dojem.

Co mě na hřišti zklamalo, byly dvě předchozí jamky - 13 a 14. Ty tam prostě nepatří, jsou jako vytržené z jiného hřiště. A chybějící lavičky na odpalištích. Šli jsme s @mkopcak za turnajem, a sednout si na lavičku by se hodilo... ale díky tomu, že bylo krásně, tak veget v trávě nebyl taky špatný. :)
 
Upraveno:
Nevite nekdo co se deje na Celadne, vznikl tam nejaky novy golfovy klub - Golferia Golf Club. Ten nazev je docela sileny... co mi to jen pripomina :)
Vcera jsme meli cloveka na turnaji Horale na Celadne a nadaval, ze mu nechteji uznat kartu rocniho clenstvi z minuleho roku
 
K našim společným 80. narozeninám jsme dostali vikend na Čeladné. Bydlíme přímo na hřišti nad proshopem. Začalo nám tedy krásné období. Pátek NewCourse; sobota Ostravice, neděle OldCourse. Přemýšlel jsem, ze to napíšu do “jak jste hráli” ale stačilo, ze to viděli kolemjdoucí, nemusím se znovu trýznit i na webu 😂 hřiště chválit nebudu. Oproti všem chválám tady na fóru žádná změna. Přidám jen prima paní na recepci a super kuchaře. Výhled z okna máme bezvadný, pár přihrávek se také povedlo, počasí objednané tak se podělím i o nějakou tu fotku.
 

Přílohy

  • 27AD95CC-02F0-46DE-A9A6-2CA209A08AA1.jpeg
    27AD95CC-02F0-46DE-A9A6-2CA209A08AA1.jpeg
    147,2 KB · Zobrazení: 340
  • FCBE0141-6830-4715-B99C-A6609AA86D50.jpeg
    FCBE0141-6830-4715-B99C-A6609AA86D50.jpeg
    140,5 KB · Zobrazení: 336
Já se tedy setkal asi s nejhorší směnou recepčních. Moc jsem se těšil, po dlouhé pauze, zaviněné Covidem. Očekával jsem za nemalou částku za fee trochu ochotnější a vstříčnější přístup. Na můj dotaz, kde si vyzvednu buggy, mě poslali ven, že tam někdo bude a kde je první tee mě řekla - za rohem. :down::mad::down:
Hřiště byly ve vynikající kondici, tak to trochu vylepšilo náladu, ale když jsem se jel podívat na Ostravici, hned jsem věděl, že jsem neudělal dobrý rozhodnutí. Příští golfový výlet povede tam! I když to mám 350km daleko!
 
Já se tedy setkal asi s nejhorší směnou recepčních. Moc jsem se těšil, po dlouhé pauze, zaviněné Covidem. Očekával jsem za nemalou částku za fee trochu ochotnější a vstříčnější přístup. Na můj dotaz, kde si vyzvednu buggy, mě poslali ven, že tam někdo bude a kde je první tee mě řekla - za rohem. :down::mad::down:
Hřiště byly ve vynikající kondici, tak to trochu vylepšilo náladu, ale když jsem se jel podívat na Ostravici, hned jsem věděl, že jsem neudělal dobrý rozhodnutí. Příští golfový výlet povede tam! I když to mám 350km daleko!
Ostravice je top, Čeladná na ni nemá!
 
V tomto týdnu Čeladná obě hřiště:
Old Course - nádhera roughy střižené, ale po minulých deštích řádně husté :).
Greeny rychlost 9.5, bez chybičky.
New Course - ještě těžší než OC, na prvni devítce docela časté outy a vody, ale hřiště ve výborné kondici.
V resortu krásné nové apartmány - jsou vidět na druhé fotce, restaurace výborná. Resort žije, doporučuji všem!
 

Přílohy

  • 20200715_113739.jpg
    20200715_113739.jpg
    129,1 KB · Zobrazení: 300
  • 20200715_120044.jpg
    20200715_120044.jpg
    128,7 KB · Zobrazení: 290

PROSPER GOLF RESORT ČELADNÁ ZPĚT POD PŮVODNÍM PROVOZOVATELEM

V průběhu dubna převzala správu Prosper Golf Resortu Čeladná společnost Prosper Golf Resort a.s. a po dohodě s dosavadním provozovatelem došlo k předání většiny resortu. Zbývající části budou předávány v průběhu sezóny tak, aby nedošlo k narušení provozu areálu.

Více zde:
https://www.prosper-golf.cz/prosper-golf-resort-celadna-je-zpet
 
Pronájem TMR prozatím není, ale je tam aspoň spolupráce. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet v příští sezóně...
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
697
  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
626
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
852
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom