Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Čechy vs Morava - RyderCup 19.jamky?

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Byl by zájem z osazenstva fóra o každoroční RyderCup 19.jamky Čechy vs Morava, na přelomu září/října? Orientačně takto:
  • víkend na přelomu září/října
  • 18j hřiště s ubytováním od pá-ne (každoroční střídání Čech a Moravy)
  • dvě družstva po 8 hrajících členech
  • dva kapitáni volí členy svého družstva pro daný rok z členů 19.jamky
  • putovní megapohár :)
  • možnost vzít s sebou fanoušky, rodinné příslušníky atp
Oveřuji zájem, jestli se do organizace pustit. Tzn. napište, že byste se klidně účastnili i kdyby náhodou vás kapitán do družstva nechtěl! :)) A příp. preference, za jaké družstvo (Čechy nebo Morava).
 
Upraveno:
Já bych určitě jel, i kdyby mě kapitán náhodou nechtěl, tak fandit. :)

Ale rád bych Těm všem Moravákům ukázal, zač je toho loket!
A o první pohár bych se popral a pořádně trénoval. :)
 
Upraveno:
Jedeme ;) Kdy a kam?
On snad někdo pochybuje o tom, že náčelník je kapitán?
 
Tak pozor :) .. na zacatku jsi se prozradil .... bude nalepka NEBRAT :)
V klidu, to patřilo kapitánu Čech, že pro team udělám cokoliv...
 
Zatím mapuju zájem, přeci jen, aby akce měla šanci na úspěch, potřebuji alespoň nezávazný příslib, že když se bude čas a cena hodit, tak jestli se pustit do organizace a udělat z toho tradici.
Já bych raději kapitánem Čech nebyl, přeci jen, role organizátora a čestného prezidenta :-D mi stačí, ale uvidíme. Když nebude zbytí... :)) Přeci jen, jsou tu zkušenější golfisti.

Na první ročník bych nejprve hledal na hřištích Hradeckého či Pardubického kraje - kvůli kompromisní vzdálenosti Moravského týmu. Takže zatím vytipováno Kuňka, Bohdaneč... ale pozor, není termín ani nic předjednáno - takže, kde bude na přelomu září, října volno pro alespoň 16-30 lidí. I kvůli ubytování, volnému hřišti... atp. Je možné, že tady to nepůjde. Ale někde v okolí pak určitě.
 
Upraveno:
ja jsem urcite pro :)
 
Taky bych to bral. Je to dobrý nápad.
Záleží jestli bych dostal od kapitána pozvánku, páč mi to občas lítá úplně nesmyslně :D
 
Abych jen nevtipkoval: já zájem mám, ovšem ne v týdnu, jen o víkendech.
 
Po víkendu bych tohle mapování uzavřel. Potřebuju i nějaké Moraváky. Ale když se budou bát, tak za Moravu někoho delegujeme z nás. Těch, co vyhrajou. :)

Abych jen nevtipkoval: já zájem mám, ovšem ne v týdnu, jen o víkendech.

Jj, určitě víkend.
 
Uvažuji o tom, že bych svoji Moravu zareprezentoval

Avšak ne jako kapitán. Taky bude hodně záležet na termínu. Je to tam z mé strany hodně nabité.
 
To zní dobře, mohla by z toho být pěkná tradice. Určitě bych jel a navíc jsem chtěl našemu kapitánovi sdělit, že moje forma obvykle graduje na přelomu září a října:) Ale to je jen tak na okraj;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom