Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Čechie - indoor, driving

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Hrajeme tam letošní ročník inroo túry 19jamky. Jak se vám hotel Čechie líbí? Za sebe jsem pro tréninkové účely spokojený (jen kdybych to měl cestou domů). Jedná se o resort, kde celoročně otevřený venkovní driving, dvoupatrový, pro zimu i vnitřní hala s drivingem, 5 simulátorů fullswing, venku přírodní green, chipping green, odpaliště na krátkou hru... a na Prahu dle mého názoru i docela přijatelné ceny, o víkendu 200Kč/neomezeně míčů.

Nevýhod jsem našel zatím pár:
  • vzdálený parking a hlavně v poslední době nutnost platit parkoviště (placené zóny v Praze)
  • možná poněkud temno v celé hale
  • a putování do schodů a ze schodů, když jdete k/od recepce :)

Chodíte tam, znáte, byli jste?
 
Upraveno:
Já tam chodím potrénovat na venkovní driving kdykoliv mám cestu do Prahy a jedu po Teplický dálnici. Jen mám pocit, že ty značky s metrama jsou nějak posunutý do zadu (to mám ale na každém drivingu:D:rolleyes:) S tou temnotou souhlasím. Když do haly, tak je podle mě lepší Erpet. Co se týká parkování, s tím nic nenaděláš. Ale 10kč za hoďku si myslím není problém. A schody? Ber to jako tréning, chlapče :cool:
 
Já tam chodím potrénovat na venkovní driving kdykoliv mám cestu do Prahy a jedu po Teplický dálnici. Jen mám pocit, že ty značky s metrama jsou nějak posunutý do zadu (to mám ale na každém drivingu:D:rolleyes:) S tou temnotou souhlasím. Když do haly, tak je podle mě lepší Erpet. Co se týká parkování, s tím nic nenaděláš. Ale 10kč za hoďku si myslím není problém. A schody? Ber to jako tréning, chlapče :cool:

ad parkování a poplatek - nejde o cenu, jde mi o to, že ten automat je umístěn na blbém místě, resp. tam, kde se neparkuje. Přijde mi to nepraktické. Jinak cena za parkování je v pohodě.
Nj, potrénuju, ale vysvětli mi, na co mysleli, když to vyráběli a neudělali tu recepci dole. :)
 
To je přeci jasný ... potřebujou tě před tréningem vystresovat, aby nasimulovali turnajové napětí ... těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Nebrblej a buď jim vděčný.
 
mám pocit, že ty značky s metrama jsou nějak posunutý do zadu
Osobne si myslim, ze maji specialni micky co zkracuji vzdalenost.
Ono by to davalo smysl, neb je to relativne kratky driving.
 
Co by jsme my tady v MB za takovou věc dali!
Co vím,tak je na celém mladoboleslavsku pouze jedno místo se třemi simulátory. Dobré zpráva....mám to 5 minut od baráku.

Ale k tématu:
Parkování u Čechie nic moc. A ten automat,jak píše Michal.......no chtěl bych vidět toho kr....a,který rozhodl o umístění.
Samotný interiér je super.
 
Parkování u Čechie nic moc. A ten automat,jak píše Michal.......no chtěl bych vidět toho kr....a,který rozhodl o umístění.

Myslím, že prostě úředník. Ten konkrétní automat obsluhuje tohle parkoviště před hotelem, ale i parkoviště jakoby za rohem. No, jasně, mohly tam být automaty dva. Ještě smysluplnější tedy by mi přišlo, kdyby si hotel ten pozemek pro parkování před hotelem pronajal - kdo tam bude parkovat jiný?
 
Zaslechl jsem, že Čechie má taky zavírat, že se tam budou stavět byty. Nevím, jestli je to pravda, nebo si to někdo spletl s Erpetem. Já tam teda už prakticky nechodím (už bydlím jinde), ale - nevíte o tom někdo něco?
 
Zaslechl jsem, že Čechie má taky zavírat, že se tam budou stavět byty. Nevím, jestli je to pravda, nebo si to někdo spletl s Erpetem. Já tam teda už prakticky nechodím (už bydlím jinde), ale - nevíte o tom někdo něco?
Nemyslím si, nemají důvod to zavírat.
 
11.4.2020 znovu otevírá venkovní driving range a venkovní cvičné plochy
denně od 8 do 20
 
Dnes jsem hoďku potrénovala a outdoor příjemně prázdný. Chodí se zprava od hotelu přes tenisové kurty. Hned na začátku je po levé straně "okénková" recepce
Outdoor funguje komplet. Přibyla desinfekce. Místo hliníkových křesílek jsou dosti ošuntělá lehátka.
CCA6122B-5568-4BA7-A72B-AE86558E32E8.jpeg

5346F2D0-8E22-4C97-97F6-09DED27DE7B4.jpeg

DD28135D-934F-4987-8D44-1F1C5E3FCF70.jpeg
0F02C96E-78C4-4F7C-801C-9709A98F2C01.jpeg
 
O tom jak dlouho bude Čechie je předmětem spekulací, nicméně hotel půjde jako stavební parcela dolů jako první, byl jsem tam a celá recepce je již ve stavu jako před demolicí...

Jj, taky mám podobné zdrojové vrabce. Uvidíme, co a jak dlouho tam vydrží. Rozhodně je to škoda. Na druhou stranu - takto lukrativní místo v Praze - myslím, že využití pro případného investora bude úplně jinde, než v provozování drivingu. I když, v cizině to u některých hotelů takhle moc hezky funguje, co vím. Ale jestli to slouží jako lákadlo pro turisty ubytované v hotelu, to netuším. Přeci jen, k jakémukoli hřišti je to daleko a pro turisty možná stejnou službu splní simulátory, případně nějaká ta síť a dvoreček alá dřívější Erpet.
 
Nevíte někdo, jestli je pořád otevřený driving? A pokud ano, jak je to s placením?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom