Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Čau golfisti :-)

golfer

Nováček
Ahoj jsem golfový nadšenec, amatér, HCP kolem 10, ale snad se letos dostanu ještě do singlu, kde jsem už byl .-) je skvělý, že tady existuje forum, kde si můžeme vyměňovat názory a zkušenosti, čerstvě jsem se zaregistroval, takže teď to tady budu nejen sledovat, ale i komentovat .-)
 
Ahoj jsem golfový nadšenec, amatér, HCP kolem 10, ale snad se letos dostanu ještě do singlu, kde jsem už byl .-) je skvělý, že tady existuje forum, kde si můžeme vyměňovat názory a zkušenosti, čerstvě jsem se zaregistroval, takže teď to tady budu nejen sledovat, ale i komentovat .-)

Ahoj, vítej na Jamce, ať se ti tu líbí.

Odkudpak jsi, resp. kam chodíš prohánět míček po fervejích?
 
Ahoj, vítej na Jamce, ať se ti tu líbí.

Odkudpak jsi, resp. kam chodíš prohánět míček po fervejích?

Ahoj, všude možně, sám dělám tour, takže hraju, organizuju a užívám si golfový život plnými doušky. Jinak jsem z Prahy, z hřišť mám rád Panoramu, snažím se hrát a trénovat jak to jde, jdezdím rád za golfem do Turecka, je to tam fakt parádní, člověk si natáhne sezónu až třeba do prosince :) letos jsem tam hrál 1. ledna a bylo to super :cool:
 
Upraveno:
1. ledna a bylo to super

1. ledna se hraje i v Hořehledech! Palmu ti na 1. odpaliště přinesu z obýváku, na 3ce po tobě chrstnu kýbl slaný vody a na 5ce tě voberu vo všechny prachy co máš, když s tebou vyšmelim balóny, cos prozatím poztrácel. A aby byl tvůj zážitek kompletní, včetně čekání na letadlo, tak cestou k nám jsou kvůli opravě silnice 4 semafory!
 
to je pecka, ok beru Tě za slovo, už šlechti palmu ať je na leden v kondici 😄 jinak asi největší problém golfu v ČR je, kde hrát v zimě, jak to řešíte vy, nějaké tipy, doporučení..já jsem se prostě zamiloval do Turecka 😍 až na toho magora co v té zemi vládne tvrdou rukou, je to tam hodně v pohodě... někdo tvrdí, že možná právě proto😇
 
1. ledna se hraje i v Hořehledech! Palmu ti na 1. odpaliště přinesu z obýváku, na 3ce po tobě chrstnu kýbl slaný vody a na 5ce tě voberu vo všechny prachy co máš, když s tebou vyšmelim balóny, cos prozatím poztrácel. A aby byl tvůj zážitek kompletní, včetně čekání na letadlo, tak cestou k nám jsou kvůli opravě silnice 4 semafory!
Jednu předpěstovanou palmu bych pro tebe měla. 😎 Stačí říct, v září ti ji dovezu. 🙂
DSC_0192.JPG
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom