Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Casa Serena

pro všudehráli jako @JanKostalCZE, je to srovnatelné s OAKS? Nebo OAKS je jinde?
hral jsem Casu v roce 2015, treba je to ted jine, ale s porovnani OAKS 2020 vs. Casa 2015, OAKS je uplne jinde
 
já šel loni pár týdnů po sobě Casu a pak OAKS. Casa se hned dostala na 1. místo nejlepších hřišť na kterých jsem hrál a vydržela tam přesně do chvíle, kdy jsem hrál OAKS. Case v podstatě nebylo co vytknout, ale OAKS ještě o kus jinde...
 
Tak bychom mohli skočit na OAKS, dokud si pamatuju, jak vypadala Casa Serena ;-)
tak jo, ale já na CS nebyl:( budeš mi to muset přiblížit
 
kdybyste měli volné místo, tak se k vám rád přidám :) .....

pomůže mi nějak, když řeknu, že si vybírám nejlepší společnost na nejlepší hřiště? :p:devil:;)
Určitě, to pro tebe znamená, že máme volno :-D Kdy to spácháme? Asi bysme se měli přesunout do jiného vlákna, což?
 
V brzké dobe se snad díky jednomu kamarádovi dostanu na Casa Serenu. Se zážitkem se podělím, snad i se zahraným výsledkem.
Moc se těším. Hráli jste už někdy? Jak se vám Casa Serena líbila, na co se těšit a na co ne?
 
To já bych si ten výprask i ustál, ale furt se tam ne a ne dostat😭
 
V brzké dobe se snad díky jednomu kamarádovi dostanu na Casa Serenu. Se zážitkem se podělím, snad i se zahraným výsledkem.
Moc se těším. Hráli jste už někdy? Jak se vám Casa Serena líbila, na co se těšit a na co ne?
Taky bych moc nutně potřeboval takového kamaráda☝️😥
 
a jak se tam da dostat?
Na pozvánku, je to privátní hřiště Foxconnu. Takže buďto být významným klientem či dodavatelem, nebo být alespoň v přízni někoho, kdo dostane pozvání pro více osob. Pak je ještě možnost hrát nějaký turnaj, ovšem ty jsou také myslím privátní, nebo součástí nějaké tour. Měli i nějaký losovací systém o pár hracích míst, jestli ještě funguje netuším.
 
Na pozvánku, je to privátní hřiště Foxconnu. Takže buďto být významným klientem či dodavatelem, nebo být alespoň v přízni někoho, kdo dostane pozvání pro více osob. Pak je ještě možnost hrát nějaký turnaj, ovšem ty jsou také myslím privátní, nebo součástí nějaké tour. Měli i nějaký losovací systém o pár hracích míst, jestli ještě funguje netuším.
Losování myslím nefunguje. Když jsem se do něj v roce 2019 zaregistroval, poslední termín byl v roce 2017..
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
610
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
677
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
839
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom