Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Casa Serena

Je tu nekdo, kdo dokaze zaridit fee na Casu??
 
co za to, kdyz sezenu ? :D ( zeptam se sefa, jestli nevi... )
kdo vi, jen zjistuju, zda to pripadne nekdo dokaze :D
 
to já bych se taky nechal přemluvit, kdyby mě tam mermomocí někdo chtěl vzít .... ;)
 
Mam ho v nabidce od banky. Ale nikdy jsem to neresil/nechtel.
 
zřejmě dobrej oddíl ... no kdyby tvojí bance nevadilo, že půjdu místo tebe, tak bych se klidně obětoval :D
 
Když jsem se na to onehdá ptal, bylo mi řečeno, že bych musle být členem benefitního klubu Erste Premier.
Netuším co to je a ani jsem to nezkoumal.
 
Co mi za něj dáš?:)
jak jsem psal, nutne ho nepotrebuju, jen do budoucna zjistuju, kdo je schopen ho sehnat :D
 
Tak až budeš v budoucnu chtít, tak si rozmysli, co za to:)
 
Tak až budeš v budoucnu chtít, tak si rozmysli, co za to:)

Každému jsem to tady na té točně říkal : "neber úplatky, neber úplatky nebo se z toho zblázníš" :D:D
 
Každému jsem to tady na té točně říkal : "neber úplatky, neber úplatky nebo se z toho zblázníš" :D:D

Já nechci žádnej úplatek, já chci normálně prachy!
 
Na Roztěži jsem si zahrál, už je to pár let. Hřiště je to hezké, to je bez debaty, ale takových je v ČR vícero. Kromě té exkluzivní nedostupnosti na něm nic zase tak úžasného není, některé jamky mi připomínaly Ostravici, jiné zase jiná hřiště. Žádná z těch osmnácti jamek není ničím jedinečná a výjimečná, odcházel jsem s pocitem, že tohle všechno už jsem viděl jinde a nebylo mi líto, že už se tam asi znovu nikdy nepodívám. No ale dostal jsem se na chvilku do té ligy výjimečných a můžu si říct "byl jsem v žitě" :).
 
Včera poprvé navštíveno v rámci firemního turnaje. Očekávání byla poměrně veliká, těšil jsem se hlavně na greeny a roughy. Pár dní před samotnou hrou jsem koukal i na nějaká videa, abych měl jakous takous představu, jak to tam bude vypadat :) .
Lokalita je super, okolí je hodně klidné, pár vesnic, a nebýt blízko letecká základna v Čáslavi, odkud to včera docela lítalo, dalo by se říct téměř zcela bez civilizačních ruchů.
Driving perfektní, chipping i putting green dostatečně velký.
Jamky nejsou vyloženě každá jiná, občas se jde tam a zpátky, ale díky modelaci fairwayí a jejich oddělení je to fajn, člověk může nabýt dojmu, že je na hřišti skoro sám. Vodních překážek není příliš, bunkerů naopak poměrně dost. Mírně kopcovité, občas delší přechod. Greeny velké, tvrdé a rychlé, a stejně jako zbytek hřiště perfektně připravené. To mě tam bavilo asi nejvíc. Pár delších přechodů, mírně kopcovité.
Největší výzvou je určitě netrefovat husté a už nyní poměrně vysoké roughy, špatně se tam hledá a ještě hůř se odtud hraje.
Určitě bych v ČR našel hřiště, které se mi líbí víc, ale tohle je určitě jeden z TOP areálů, co se kvality hracích ploch týče.
 

Přílohy

  • IMG_20200609_110942.jpg
    IMG_20200609_110942.jpg
    66,6 KB · Zobrazení: 265
  • IMG_20200609_125202.jpg
    IMG_20200609_125202.jpg
    88,6 KB · Zobrazení: 242
  • IMG_20200609_133155.jpg
    IMG_20200609_133155.jpg
    148,7 KB · Zobrazení: 258
  • IMG_20200609_160743.jpg
    IMG_20200609_160743.jpg
    96,9 KB · Zobrazení: 273

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
610
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
677
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
839
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom