Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Casa Serena

Hriste jiz umoznuje hru formou losovani, neco jako v St. Andrews, uz jste to nekdo zkousel?
 
Omluv mě jako trubku... a díky za sdílení podkladu, už to vidím, link kdyžtak tady: https://www.casaserena.cz/cz/rezervace

No, ty máš zkušenosti ze zahraničí, jak tohle funguje? Dokážu si představit pojem "losování" a nějaký náhodný výběr ze zájemců, ale v textu mluví o "hlasování"?
 
I když taky nevím, co forma hlasování znamená, tak jsem se zkusil zaregistrovat, abych zjistil více. Bohužel po kliknutí na tlačítko Odeslat jsem skončil na pětistovce (chyba). Když jsem to chtěl zkusit znova, tak mi to hlásí, že zadaný email je už registrován. Když se s ním tedy zkusím přihlásit, tak mi to hlásí, že je nejprve nutný registraci potvrdit v emailu. Tam ale nic nepřišlo. Když dám odeslat potvrzovací email znova, tak taky nic nepřijde. Zkoušel jsem to pak i s jiným emailem a stejná situace. Měl někdo větší štěstí?
 
I když taky nevím, co forma hlasování znamená, tak jsem se zkusil zaregistrovat, abych zjistil více. Bohužel po kliknutí na tlačítko Odeslat jsem skončil na pětistovce (chyba). Když jsem to chtěl zkusit znova, tak mi to hlásí, že zadaný email je už registrován. Když se s ním tedy zkusím přihlásit, tak mi to hlásí, že je nejprve nutný registraci potvrdit v emailu. Tam ale nic nepřišlo. Když dám odeslat potvrzovací email znova, tak taky nic nepřijde. Zkoušel jsem to pak i s jiným emailem a stejná situace. Měl někdo větší štěstí?
Jsem na tom stejně
 
Kolik tam ta hra tak může stát? Já se tam rozhodně nechystám, ale čistě ze zvědavosti by mě to zajímalo :D
 
Kolik tam ta hra tak může stát? Já se tam rozhodně nechystám, ale čistě ze zvědavosti by mě to zajímalo :D

Mám zprostředkované info, že 3 500,- bez DPH. Ale se vším servisem - driving, buggy, oběd... Netýkalo se to hry pro jednotlivce, ale v případě nějaké trochu větší akce.
 
Mám zprostředkované info, že 3 500,- bez DPH. Ale se vším servisem - driving, buggy, oběd... Netýkalo se to hry pro jednotlivce, ale v případě nějaké trochu větší akce.
Když jsem tam byl ve 2018, tak oficiální cena fee byla 120 liber. Což je pohoda. Ale problém je, že z ulice to nejde koupit. To zaplatíš, když tě vyberou při losování, což nás nevybrali. Nebo když si to tam vyčekáš, jestli někdo nepřijde. Nocuje se tam i ve spacáku.. Normálně si cestovky a různé agentury mohou koupit teetimy třeba rok dopředu, ale pokud mám správné info, tak asi za 1200 liber. A pak to balí do zájezdů s ubytkem a dalšími službami. Ale stejně je to za nesmysl. Zase jet tam a nebýt vylosován je taky naprd, zažil jsem to.
 
Když jsem tam byl ve 2018, tak oficiální cena fee byla 120 liber. Což je pohoda. Ale problém je, že z ulice to nejde koupit. To zaplatíš, když tě vyberou při losování, což nás nevybrali. Nebo když si to tam vyčekáš, jestli někdo nepřijde. Nocuje se tam i ve spacáku.. Normálně si cestovky a různé agentury mohou koupit teetimy třeba rok dopředu, ale pokud mám správné info, tak asi za 1200 liber. A pak to balí do zájezdů s ubytkem a dalšími službami. Ale stejně je to za nesmysl. Zase jet tam a nebýt vylosován je taky naprd, zažil jsem to.
Mam pocit, ze hypik a czechfant mluvi o Serene :)
 
Mam pocit, ze hypik mluvi o Serene :)
Tak to jsem se nějak zamotal, pardon. To na Case podle mě dávno nefunguje, taky jsem se tam kdysi zaregistroval, ale teetimy k dispozici byly jeden měsíčně naposled někdy ve 2017…
 
Kolik tam ta hra tak může stát? Já se tam rozhodně nechystám, ale čistě ze zvědavosti by mě to zajímalo :D
myslim, ze 4250, ale jak uz tu nekteri psali, s buggy, range a obed v cene
 
Ano, řeč byla o Casa Sereně :) Každopádně to moje info je asi 2 měsíce starý, ale netýká se individuální hry, tahle cena na osobu platila v případě nějakého trochu většího počtu hráčů (nevím, jak moc velkého). Chtěl jsem to uvést tak nějak pro představu, kolik zhruba by hra mohla stát...
 
Kdybyste měli někdo zájem, mám letos na Casa Serena 14.9.2022 ve středu turnaj. Ještě pár míst zbývá, cena je 5500 Kč vč. DPH, info v letáku :)

Program
8:00 Registrace 10:00 Postupný start 17:00 Slavnostní vyhlášení

Hrací formát
Hraje se na netto rány s 2/3 vyrovnáním HI Oceníme nejlepší 3 hráče
Vložené soutěže Longest Drive, Nearest to Pin, Nearest to Bottle
Součástí turnaje je bohatý catering formou snídaně, obědového rautu, halfway občerstvení, ochutnávkou rumů a vína
Casa Serena 14.9.22.png
 
Nemáte někdo zkušenosti s tím jak to hlasování funguje?, jaká je cena? Případně proč se musí zadat 3 hráči?


níže kopie z jejich stránek:

Teetime na hřišti Casa serena je možné získat pouze formou „hlasování” o vypsané termíny. Jako první se prosím zaregistrujte, potvrtďte registraci odkazem v e-mailu a přihlaste, a následně vyberte termín, o který máte zájem.

Podmínky pro vstup do hlasování​



Pro vstup je nutné zadat minimálně 3 hráče, jejich jména, domácí klub a aktuální HCP.

Přihlášení k hlasování je možné pouze online, prostřednictvím těchto stránek.

Hlasování probíhá nejpozději 14 dní před daným termínem hry.

Výsledky hlasování jsou dostupné 10 dní před daným termínem hry a budou zaslány na zadané e-maily zájemců o daný termín.

Při získání teetime Vám zašleme informační e-mailovou zprávu a podklady pro platbu.

Při pokusu o podvod (např. duplicitní vložení) bude uchazeč z hlasování vyloučen.
 
Nemáte někdo zkušenosti s tím jak to hlasování funguje?, jaká je cena? Případně proč se musí zadat 3 hráči?


níže kopie z jejich stránek:

Teetime na hřišti Casa serena je možné získat pouze formou „hlasování” o vypsané termíny. Jako první se prosím zaregistrujte, potvrtďte registraci odkazem v e-mailu a přihlaste, a následně vyberte termín, o který máte zájem.

Podmínky pro vstup do hlasování​



Pro vstup je nutné zadat minimálně 3 hráče, jejich jména, domácí klub a aktuální HCP.

Přihlášení k hlasování je možné pouze online, prostřednictvím těchto stránek.

Hlasování probíhá nejpozději 14 dní před daným termínem hry.

Výsledky hlasování jsou dostupné 10 dní před daným termínem hry a budou zaslány na zadané e-maily zájemců o daný termín.

Při získání teetime Vám zašleme informační e-mailovou zprávu a podklady pro platbu.

Při pokusu o podvod (např. duplicitní vložení) bude uchazeč z hlasování vyloučen.
Nic takoveho tam nefunguje X let…web neni aktualizovany, zahrajes si jen na pozvani nebo na otevrenych turnajich…takze zkus hledat kdo ma Casu letos v nabidce
 
Nic takoveho tam nefunguje X let…web neni aktualizovany, zahrajes si jen na pozvani nebo na otevrenych turnajich…takze zkus hledat kdo ma Casu letos v nabidce
už to taky vím, na dotaz došel tento email:
Dobrý den, striktní přístupová politika, která dělá Casu Serenu výjimečným resortem, bohužel neumožňuje vyhovět vaší žádosti. Přístupový program loterie byl dočasně přerušen.

Casa Serena se profiluje jako ryze privátní resort, pro veřejnost uzavřený.
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
610
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
677
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
839
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom