Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Čas a peníze na golf - až v důchodu?

No a tohle je přesně ta varianta na kterou si nedokážu udělat pořádně názor. Když hraju krátké rány, nikoho neohrozuju, tak je park asi v klidu. Ale i u tréninku krátkých ran bych se rád neohlížel na řízky. Nebo to mate jen na jemné citovky a slíznutí míčku? Nechybí vám v tu chvíli krátce střizeny green, aby bylo vidět jak se vám to povedlo? U pocitově podobné rány mám občas rozdílné dopady a doběhy. Řízky bych dle mého v parku dělat neměl. Od toho jsou udržované tréninkové plochy a ne veřejné parky, kde si po mě přijdou hrát děti..... asi bych měl vyrazit to zkusit, ale naštěstí si užívám toho luxusu, ze mám v dosahu několik tréninkových ploch a tak to nemusím řešit.
Tak ja nejsem rizkovy typ :)... nicmene venku hraju spise chipy, vyjimecne pitch. Vetsi trava to trosku resi, neb mas mic vyse. A resim spise kam to dopadne. Bezpecnost je dulezita, takze musi byt prostor. Btw. Dobry trenink na rough.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom