Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Carry vzdálenosti

Lukas

Aktivní člen
Klub
Marina Praha
HI (HCP)
8,5
Mám problém, na hřišti se peru se vzdálenostmi co hraju jednotlivými holemi. Loni jsem měl vzdálenosti cca zažité, ale přes zimu jsem lehce změnil švih, mám nové míče a nenapadá mě nic, jak bych si změřil, kolik hraju carry jednotlivými holemi. A na drivingu mám pocit, že mi to létá míň, než pak na hřišti. Navíc to občas zkresluje a prostě nevidím, kam míč dopadl. Máte nějaký osvědčený způsob, jak si změřit carry vzdálenosti, ideálně s vlastními míči?
 
GPS appka v mobilu nebo hodinky.

Driving mene je normalni, zalezi na tom, jake maji micky. Casto ma driving uplne jine podlozi nez FW, takze to beha atp..
 
Docela si na to osvědčil elektronický driving v Dejvicích . Mě rány odpovídají realitě.
 
Mám problém, na hřišti se peru se vzdálenostmi co hraju jednotlivými holemi. Loni jsem měl vzdálenosti cca zažité, ale přes zimu jsem lehce změnil švih, mám nové míče a nenapadá mě nic, jak bych si změřil, kolik hraju carry jednotlivými holemi. A na drivingu mám pocit, že mi to létá míň, než pak na hřišti. Navíc to občas zkresluje a prostě nevidím, kam míč dopadl. Máte nějaký osvědčený způsob, jak si změřit carry vzdálenosti, ideálně s vlastními míči?
U nás je tréninková jamka, odměřit si vzdálenosti 100, 110, 120, 130m a pak testovat jakou holí na kolik zahrajete. Teoreticky stačí otestovat jednu hůl, a pak už by měli být od sebe ostatní po 10m(železa bez wedgí), u wedgí, dřev a hybridů to tak úplně nefunguje, záleží na složení setu.
 
Jinak na toto je mozna idealni i 19. jamka na Zbraslavi.
 
Jinak na toto je mozna idealni i 19. jamka na Zbraslavi.

O té mluví @Yahuu (Zbraslavská devatenáctka) před Tebou. Taky mi to přijde jako nejpřesnější řešení.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
:DAhoj, teda vy jste puntickari.
Prece kdyz hraju Peckem napr. 110 metru a 7mickou 140 carry pouze!!! kdyz to presne trefim na plny svih, nemusim ostatni dopocitavat :)
Ono taky umim Peckem 100 nebo 120 a 7 mickou podobne. :D
Jedinej kdo to snad vi presne na kazdou svoji ranu je nas robot jmenem Jan Kostal :):) to je pro me golfove zvire
 
:DAhoj, teda vy jste puntickari.
Prece kdyz hraju Peckem napr. 110 metru a 7mickou 140 carry pouze!!! kdyz to presne trefim na plny svih, nemusim ostatni dopocitavat :)
Ono taky umim Peckem 100 nebo 120 a 7 mickou podobne. :D
Jedinej kdo to snad vi presne na kazdou svoji ranu je nas robot jmenem Jan Kostal :):) to je pro me golfove zvire

Puntičkáři možná jo, ale s tím jsem smířený, mám to tak ve všem :D Pro mě je důležité vědět třeba to, že Péčkem hraju standardní ránu kolem 110 metrů a s tím počítat, když jdu po fangli :D když sedne delší, nebo naopak nesedne vůbec, tak to přežiju, ale když špatně vyberu hůl a pošlu to kvůli tomu do bunkeru nebo do vody, místo na tu část greenu co chci, tak to rozdejchávám tězce :D
 
:DAhoj, teda vy jste puntickari.
Prece kdyz hraju Peckem napr. 110 metru a 7mickou 140 carry pouze!!! kdyz to presne trefim na plny svih, nemusim ostatni dopocitavat :)
Ono taky umim Peckem 100 nebo 120 a 7 mickou podobne. :D
Jedinej kdo to snad vi presne na kazdou svoji ranu je nas robot jmenem Jan Kostal :):) to je pro me golfove zvire
Copak robot, jsi me mel videt hrat dnes, 2x krtek a jednou totalne nesmyslny zatah :D
To je presne zahada i pro mne ... stene hriste a jednou P je 100 m pak az treba 125m... zalezi jak presne ten micek clovek trefi :)
Nejen jak clovek micek trefi, ale taky jaky micek trefi :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom