Carry vzdálenosti

Lukas

Aktivní člen
Rok ZK
2013
Klub
Marina Praha
HI (HCP)
8,5
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
WITB
Mám problém, na hřišti se peru se vzdálenostmi co hraju jednotlivými holemi. Loni jsem měl vzdálenosti cca zažité, ale přes zimu jsem lehce změnil švih, mám nové míče a nenapadá mě nic, jak bych si změřil, kolik hraju carry jednotlivými holemi. A na drivingu mám pocit, že mi to létá míň, než pak na hřišti. Navíc to občas zkresluje a prostě nevidím, kam míč dopadl. Máte nějaký osvědčený způsob, jak si změřit carry vzdálenosti, ideálně s vlastními míči?

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
GPS appka v mobilu nebo hodinky.

Driving mene je normalni, zalezi na tom, jake maji micky. Casto ma driving uplne jine podlozi nez FW, takze to beha atp..

Helldriver

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
Docela si na to osvědčil elektronický driving v Dejvicích . Mě rány odpovídají realitě.

Yahuu

Aktivní člen
Jméno
Bohumil
Přijmení
Křivda
Rok ZK
2008
Klub
Český golfový klub
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
PRO
19.jamka:
Představení
WITB
Mám problém, na hřišti se peru se vzdálenostmi co hraju jednotlivými holemi. Loni jsem měl vzdálenosti cca zažité, ale přes zimu jsem lehce změnil švih, mám nové míče a nenapadá mě nic, jak bych si změřil, kolik hraju carry jednotlivými holemi. A na drivingu mám pocit, že mi to létá míň, než pak na hřišti. Navíc to občas zkresluje a prostě nevidím, kam míč dopadl. Máte nějaký osvědčený způsob, jak si změřit carry vzdálenosti, ideálně s vlastními míči?
U nás je tréninková jamka, odměřit si vzdálenosti 100, 110, 120, 130m a pak testovat jakou holí na kolik zahrajete. Teoreticky stačí otestovat jednu hůl, a pak už by měli být od sebe ostatní po 10m(železa bez wedgí), u wedgí, dřev a hybridů to tak úplně nefunguje, záleží na složení setu.

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Jinak na toto je mozna idealni i 19. jamka na Zbraslavi.

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Jinak na toto je mozna idealni i 19. jamka na Zbraslavi.
O té mluví @Yahuu (Zbraslavská devatenáctka) před Tebou. Taky mi to přijde jako nejpřesnější řešení.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: jan

Jirka75

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
:DAhoj, teda vy jste puntickari.
Prece kdyz hraju Peckem napr. 110 metru a 7mickou 140 carry pouze!!! kdyz to presne trefim na plny svih, nemusim ostatni dopocitavat :)
Ono taky umim Peckem 100 nebo 120 a 7 mickou podobne. :D
Jedinej kdo to snad vi presne na kazdou svoji ranu je nas robot jmenem Jan Kostal :):) to je pro me golfove zvire

Lukas

Aktivní člen
Rok ZK
2013
Klub
Marina Praha
HI (HCP)
8,5
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
WITB
Prece kdyz hraju Peckem napr. 110 metru a 7mickou 140 carry pouze!!! kdyz to presne trefim na plny svih, nemusim ostatni dopocitavat :)
Jedinej kdo to snad vi presne na kazdou svoji ranu je nas robot jmenem Jan Kostal :):) to je pro me golfove zvire
Puntičkáři možná jo, ale s tím jsem smířený, mám to tak ve všem :D Pro mě je důležité vědět třeba to, že Péčkem hraju standardní ránu kolem 110 metrů a s tím počítat, když jdu po fangli :D když sedne delší, nebo naopak nesedne vůbec, tak to přežiju, ale když špatně vyberu hůl a pošlu to kvůli tomu do bunkeru nebo do vody, místo na tu část greenu co chci, tak to rozdejchávám tězce :D

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Copak robot, jsi me mel videt hrat dnes, 2x krtek a jednou totalne nesmyslny zatah :D
To je presne zahada i pro mne ... stene hriste a jednou P je 100 m pak az treba 125m... zalezi jak presne ten micek clovek trefi :)
Nejen jak clovek micek trefi, ale taky jaky micek trefi :)

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom